פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פריקים זה בעעעעע!!!1

   אתם לא יודעים שלהיות מטאליסטים זה מגעיל? מאיה בוניטה מגישה את המדריך השלם: כך תהיי פקצה מושי מושלמת

   מילון "אחול מניוקי לעברית מדוברת", בעריכת דן בן אמוץ ונתיבה בן יהודה, מגדיר את הערך "פקצה" כפקידה צבאית (ה' סיומת נקבה). מילת גנאי זו, הושרשה באזרחות כ-"פרחה קטנה צועקת הרבה", "פרחה קטנה צועקת המון" ו"פרחה קטנה צעקנית והמונית".

   לאחר שהבנו, הפנמנו ושיננו את המושג (לפאקצות מבינכן שמתקשות, אנא היעזרו באנציקלופדיות, חבר טלפוני, שר הביטחון וחברת החשמל לשם הבנת הפסקה שלמעלה), הגיע הזמן לפעול! כי ברור שבתוך תוכנו לכולנו יש חלום ורוד (ופרוותי מלא נצנצים) להיות פאקצות. אחרי הכל, מי לא רוצה להיות ברבי אנושית עם כישורי שירה מזוויעים (ראה ערך רוני סופר סטאר). לכן, על מנת שכולנו נוכל להיות מושי מושלמות, פ33ות ו100הממות, לפניכן (וגם לפניכם – פה ושם מסתתרים בנים פאקציים במיוחד) המדריך השלם לפאקצה. קראו, יהיה שולתתתת!!!111

   ורוד זה לא צבע – זאת דרך חיים!!1

   כברבי בהתהוות, עלייך לזכור שכל צבע דהוי ומשעמם כמו שחור, לבן ואפור צריך לעוף מהמלתחה המוי כיפית שלך! מעתה, לבשי רק ורוד, ורוד ו.. אה כן ורוד! אל דאגה, העובדה שאנשים מקיאים כשהם רואים אותך לא נובעת מהצבע הבולט, הם פשוט נורא מקנאים, החולירות! זכרי שורוד לא תקף רק על בגדי זארה אלא גם על הנעלי בובה ה100לפות, התיק הלו-קיטי המדהיםםםםם שלך וכמובן על הכלב שלך! מה זאת אומרת אין לך כלב ורוד?! קדימה! בשביל זה יש "טמבור"!

   תפתחי בלוג!!1

   ממש כמו שאין כוכב נולד בלי רמאות, כך אין פקצה בלי בלוג. למעשה, ירין חבוט, ממקימי אתר ישראבלוג, טוען כי הפקצות הומצאו בבלוגים. הפוסטים הורודים, מלאי הגליטרים והכפתורים סטייל "גם אני אוהבת דובוני איכפתלי" הם הבמה המרכזית של הפקצה. שם, יש לפקצות חופש דיבור והגייה (בעיקר שימוש במילים גבוהות כמו-שיואוווו, לייקקקקקק, הלו??!, ילד כאפות! ועוד).

   בבלוג ההורס שלך, תוכלי לשתף את הקוראים בחוויות מסעירות מהסייל בקסטרו, בהתנסויותיך המיניות (חשבתי שהוא רצה להביא לי סוכרייה על מקל..) ובחלומותייך הגדולים (למלא את העולם בצבע ורוד ולחסל את הפריקים הבעעעעע). גשי למחשב ותראי שמאי מהבלוג עוד תהיה סתם חננה לעומתך! את הכי פיייי!

   תעשי ילד!!!

   לכל פקצה יש מודל לחיקוי. פעם זה היה הזמר אדם, היום זה מייקל לואיס בעל הכישורים הרבים. הדרישה של הפקצה מאותו אדם נערץ היא מאוד פשוטה: שיעשה לה ילדים. כן, כן הפקצה נורא רוצה להתעבר למרות שהיא עוד לא קבלה מחזור. בשבילה סקס לוהט עם החתיך זה שיא ההישגים, טוב נו, חוץ מלהגיע למשקל של 15 ק"ג. את הבקשה הנפלאה הפקצה דואגת להפגין על ידי הקמת אתר מעריצים, הנפת שלטים והתגנבויות למיטה של הסלב.

   לסיום

   זכרי שלהיות פאקצה זה בעיקר ההרגשה הפנימית שלך.
   כך שאם שמיעת מטאליקה עושה לך גזים את בדרך הנכונה!
   נולדת ורודה ותמותי פאקצה, כאילו דה!!11