פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תאכל משהו, יא אנורקס

   לקחתם קשה את המדריך להצקה לשמנים שלנו, הא? אז תדעו שגם להיות רזה זה מבאס רצח. דור סבג מת שיעזבו אותו בשקט

   יש לי וידוי קטן – אני רזה. לא, לא עוד סתם בנאדם רזה. אני ממש רזה עד כדי יכולת מעבר בדלתות ארץ הפלאות (ללא שום הקטנה של גופי,שגם ככה קטן). ולא, זה ממש לא מפריע לי לחיות חיים תקינים ושלווים. מה שכן מפריע לי זה שלצערי הרב, לאנשים מפריע לראות מול העיניים בני אדם ששוקלים מעט. כל כך מפריע להם שהם דואגים שאני אהיה מודע למידות גופי הכחוש. משפטים כמו ''בואנה בנאדם אתה רזה!'', ו''אתה כל כך רזה! תאכל משהו'' שמעתי לא פעם ולא פעמיים בחיים. כאילו, דה. גם על כדורים לפתיחת התיאבון שמעתי לא מעט.

   תאמינו או לא, דור יודע שהוא רזה

   אז מה צריך לעשות כדי שאנשים יפסיקו עם ההערות? לא נולדתי אתמול ואני טיפה מכיר את הגוף שלי, ותאמינו לי שההערות שאני מקבל לא גורמות לי לתהות על קיומי ולדהור לעבר מסע גילוי עצמי. אני מודע לעניין ואני לא צריך לשמוע את זה כל פעם מחדש.

   אני מדבר פה בשמי ובשם כל אחי הרזים (מאוד) ברחבי העולם! קומו והתאחדו נגד המעירים למיניהם, ותסבירו להם שלא בחרנו את מימדי גופינו, ושלא יהפכו פתאום למומחי בריאות ויציעו לנו הצעות. ועוד הצעות שלעתים, אני חייב להודות, נשמעות די מגונות. אז מעירים יקרים,עזבו אותנו לנפשנו,יש לנו מספיק בעיות בבריכה בים ובכל מה שקשור לחשיפת גוף, ואתם ממש אבל ממש לא תורמים לדימוי העצמי שלנו.

   מה הדבר הבא – ערב התרמה לנוער רזה?

   ואני בכלל תוהה, למה זה כל כך מפריע לאנשים? למה להעיר לי על זה? למה כשאדם שמן, לדוגמא, נמצא בקרבת מקום, לא זורקים לו איזה משפט כמו: ''בואנה בנאדם, אתה שמן!". אחרי הכל, לשנינו יש את אותה הבעיה רק מכיוונים שונים.

   כאילו, מה הקטע? אולי גם יפתחו יום אחד ערב תרומות נוסח "יומטוב" לנוער רזה, ואותם מעירים ישבו בבית ויראו את כוכבי "רוקדים עם כוכבים" מבצעים ריקוד מיוחד למען הילד דור שסובל מרזון יתר. עד אז, תעשו לי טובה, ככה אני נראה, תעזבו אותי בשקט.