פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   666

   מה יותר מפחיד – האיום האיראני או המתמודדים של כוכב 6? מאי פלטי עוד לא החליטה, ואתם?

   זהו, ההיוולדות הגדולה החלה. הנרתיק של ערוץ 2 פתח את שעריו הגדולים והריריים והתחייב, כעת באופן רשמי, לספק לאזרחיה האומללים של מדינת ישראל בידור בשקל, הנאה מוזיקלית רב תחומית ובעיקר משהו להתעסק בו. משהו שלא קשור למלחמות, קסאמים ולאיום איראני. אמנם האיום האיראני נראה קרוב מתמיד בכמה אודישנים מסוימים של כמה אנשים שהיו במקום הלא נכון בזמן הלא נכון (הם היו באודישנים של "כוכב נולד" במקום להתחבא מתחת לשמיכה, לאכול יוגורט ולהתפלל שיום יבוא ויהיו הראל מויאל), אך הימים הנוראיים עברו. זאת אומרת, כנראה. זאת אומרת, אני מקווה. מאד. זאת אומרת, אני לא יודעת. הצילו.

   מאי נפגעת אישית מישראל בר און והקוזינות שלו

   ממש כמו שאר המדינה, גם אני הופתעתי כשראיתי את ישראל בר און, המועמד שהיה אמור להיות הכי נערץ והכי מפורסם, באודישן המכריע. שאלוהים יעזרני ויחלץ אותי מן הבור השחור – מה קרה לילד התמים והלחלוטין הורס שהגיע לאודישנים הראשונים וביצע שיר אפילו די אינטליגנטי, להפוך לאדם שנראה שונה לחלוטין? כל העם התרגש עד בלי די, הרי כולם אוהבים להרים כוס יין לחיי חיים בריאים יותר, ולפתע לא עוד הנער הנאיבי והמקסים שחשבנו שהוא, אלא בחור שחובק שתי קוזינות מן המניין בגאווה רבה ונראה בסך הכל כאילו שתה יותר מידי כוסות יין לחיי חיים בריאים יותר. או שמא יותר מדי ג'וינטים לחיי חיים בריאים יותר? או שמא יותר מדי קראק לחיי חיים בריאים יותר? או שמא קוק, בכדי לפרנס את עצמו בכבוד, בכבוד?

   אני עדין אוהבת אותך למרות הכל, ישראל בר און, למרות שאכזבת באודישן. הגישה הנרקומנית-חבדניקית לא כל כך עובדת עלי באופן ספציפי, למרות שמדובר בגישה מקובלת ונפלאה. וכן, אני יודעת שהן רק ידידות שלך ושאין לחיבוקים האלה שום משמעות, אבל בכל זאת. נפגעתי.

   ליבה של מאי שייך לליבי

   חוץ מישראל גם מעיין נהדרת, גם שגיא כמובן, אבל את ליבי אהבתי במיוחד. אין ספק שנמאס מהמיינסטרים והגיע הזמן לדברים חדשים, מתפרצים, שוברי גבולות ועם קול גבוה באופן מחשיד. זה מה שקורה כשרדיוהד, קולדפליי וג'ף באקלי עושים פיקניק בירקון. ליבי הוא המלך הבלתי מעורער של ליבי הקט בינתיים, לפחות מתוך נבחרי הנבחרת הספורים. אמנם בדרך כלל שירה גבוהה כאשר היא מגיעה עם מטען נוסף של בולבול גורמת לי לרצות לדחוף את האצבעות שלי לטוסטר ולהמתין לתוצאות, אבל מדובר במקרה חריג. הפלצטו הפעם לא מסמל בעיטה חזיתית באשכים שמבטלת את כל הקונספט של כוכב נולד עקב עקרות, אלא לגמרי להיפך.

   מאי מגלה שאלוהים לגמרי בעדה

   לסיכום נאמר שבינתיים הבחירות לנבחרת הן הגיוניות מאד. ייתכן ומדובר רק במסרים תת הכרתיים שהוחדרו לי למוח דרך עריכה מסוימת, אבל בינתיים כל מי שקיוויתי שיגיע לנבחרת הגיע וכל מי שקיוויתי שיפסיק לדבר הפסיק, בשלב מסוים, לדבר. אני מרגישה שאלוהים עשה עימי חסד קל בכך שהוא לא גרם לי לסבול יותר מדי מפרחות מזמרות עטויות ציפורניים בגודל התחת שלי עם יהלומי אזמרגד, בעודו יודע כמה אני שונאת שהופכים מוזיקה לאמצעי בידור. תודה לך, אלוהינו אשר בשמיים, שבינתיים רוב המתמודדים מוכשרים וחביבים, וכמעט אף אחד עדיין לא עצבן אותי במיוחד או גרם לי לעוות את פניי ולחשוב אם מעורב בכל עניין ההתמודדות שלו גידול במוח, פיגור קל, אוטיזם חברתי, גסיסה מתקדמת או סתם צירוף מקרים.

   מאי מפתחת התמכרויות. לסיגריות, לא לצביקה הדר

   אז נרים כוס עם מים מהברז לחיי חיים איומים ומזעזעים, ולחיי פתיחת הנבחרת השישית בתולדות כוכב נולד. לפי הנומרולוגיה, מספר 6 אמנם מסמל יופי, טוהר, נדיבות, הרמוניה ושאר דברים שלא ממש נמצאים בטלוויזיה הישראלית, אך הוא גם מסמל עישון אובססיבי ומניפולציות רגשיות. האם הדברים הנ"ל יאפיינו אותי עקב צפייה ממושכת בכל העונה? האם בנבחרת יהיה מעשן אובססיבי? האם בנבחרת יהיו מניפולציות רגשיות? האם כולנו קורבן של החברה? חכו ותראו בשבוע הבא.