פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   דבה דבה דה

   חיים אברהם עם המדריך המלא איך להציק לשמנים ושמנות, כי רק ככה הם יתחילו לרזות. תשאלו את נינט

   אימא תמיד אמרה לנו שזה לא יפה להציק על ילד שמן, רק כי הוא שמן. אימא אולי צודקת, אבל מצד שני, זה בסדר להציק לילד שמעשן, רק כי הוא מעשן? אולי אם זה יגרום לו להפסיק לפגוע בעצמו ההצקה תהיה שווה את זה, ואפילו ישנם חוקים עולמיים שכל מטרתם להציק למעשנים בשביל שיפסיקו לפגוע בעצמם ובסובבים אותם. גם השמנה היא מחלה שפוגעת באדם ובסובבים אותו, כי מהשמנת יתר מפתחים סכרת, בעיות לב, חסימת כלי דם, בעיות בכליות והרשימה עוד ארוכה. מסיבות בריאות ודאגה לזולת, וואלה!zone קוראת לציבור קוראינו להתחיל להציק לילדים שמנים בגאון, ואפילו ניתן דוגמאות אישיות לכל סוג של ילד שמן. שלא תגידו שאין לנו לב.

   השמנמוד

   ילד מעט מלא, כזה שתמיד מבקש תוספת, קינוח וכוס קולה גדולה. הוא לא מרבה לעסוק בפעילות גופנית כי כשרצים מזיעים ואז צריך להתקלח, ובמקלחת הוא נתקל באויב הכי גדול שלו – המראה. לכן צרפו את הילד בניגוד לרצונו לפעילות גופנית. קחו לו את התיק ושחקו מסירות. הילד יאלץ לרוץ הלוך ושוב, ובתקווה הוא ישרוף את הקלוריות של הארוחה האחרונה.
   .

   המלאה

   זאת שתמיד אומרים עליה שהפנים שלה יפות, שכיף לכן להסתובב איתה כי היא גורמת לכן להיראות רזות ושהכי נוח לישון עליה באוטובוסים בטיולים שנתיים. בניגוד לשמנמוד, המלאה מודעת לעצמה ומזמינה דיאט קולה בסוף כל ארוחה עתירת פחמימות ושומנים, והיא תמיד אומרת שמחר היא מתחילה דיאטה. איזה מזל שאתם פה בשביל לגרום למחר להגיע כבר היום. אחרי שתראו שהיא אכלה מנה שמספיקה לאדם בוגר, תקחו את הדיאט קולה שלה ותשפכו לה על האוכל. חזרו על פעולה זו בכל פעם שהיא תנסה לאכול מעבר למה שאדם נורמלי אוכל.

   הדבה

   לא ברור לכם אם היא כל כך שמנה ממחלה או מדיכאון, ולכן אתם תמיד נותנים לה לאכול כל מה שבא לה – מסכנה. תהיו חברים טובים, תראו לה שאכפת לכם ממנה, ובכל פעם שהיא תרצה להכניס לפה משהו שהוא לא ברוקולי תזכירו לה שהיא פרה שמנה שעומדת למות מתסחיף שומני בריאות.


   .

   ולסיכום

   בנות – תזכרו שלא כולכן נינט שרזתה בכוחות עצמה, בנים – תזכרו שלא כולכם ניקי גולדשטיין שהאישיות שלו מאפילה על המשקל. חלקכם פשוט בהמות, ולמזלכם יש לכם חברים שידאגו לכם. ואם יש לכם שיטות טובות להתעלל בשמנים, לטובתם כמובן, כפתור התגובות מחכה רק לכם.