פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   666

   זוכרים שמאי פלטי רצתה להתאבד כדי לא לראות "כוכב נולד"? אז אחרי הודו נפתחו לה הצ'אקרות והיא אוהבת את כ-ו-ל-ם

   אולי מדובר בטריק מסחרי, אבל למרות הכל אני דווקא חיבבתי את הגיחה הפתאומית להודו. אמנם בהודו יש בעיקר פרות קדושות, צהבת ואנדרוגינוס, אבל מסתבר שיש שם גם יותר ישראלים משיש בישראל עצמה – וכפי שחכמים ממני אמרו: אם אי אפשר להתחמק מן הבעיה, נשלים עם הבעיה ונעשה פרק הודו ב"כוכב נולד 6". השטן, הפעם, דווקא לא במוסקבה. הוא סיים צבא ונסע להודו.

   .

   מאי מדליקה קטורת ולובשת סארי

   למרות הצדדים המאוד מסחריים של המסע המתוקשר להודו והמתכונת הבידורית נטו, אהבתי את היציאה מהאולפן, היציאה מהגישה הקרה והמתנשאת כלפי המתמודדים האומללים והיציאה מהפאסון המקצועי והנוקשה לטובת ההיזרקות הציבורית אי שם באוהל שכוח אל בדרמסאלה. כמו כן, תמיד נחמד לראות נופים שונים, רקעים אחרים, תרבויות אחרות ומנטליות שונה, במיוחד כשכל שתי שניות נשמע שיר של הביטלס מהתקופה ההודית או סתם שירי סיטאר בלתי מוכרים שיכולים לגרום בקלות לאדם הקטן (אני) לרצות להדליק קטורת, לפזר פרחים בכל הבית, ללבוש סארי באורך של כחמישה מטרים ולהאכיל את הנמר שמבעד לדלת ביתי בלחמניות.

   מאי מהרהרת על צ'נצ'ילה חולת איידס

   חוץ ממתמודדים עם צעיפים על הראש שלא הרטיטו לאף אחד הצ'יקן טיקה נמצאו פנינים שהצליחו להציל את הערב, כמו למשל עדי אבישי, שבאמת ובתמים סחפה את ליבי ממש כמו נהר הגנגס בליל חורף קר. אני מאד אהבתי את אלינור מהרכבת שהביאה דווקא צד חדש, בלוזי ומרענן והתאכזבתי עמוקות שלא התקבלה כי היא "לא טובה מספיק". היא אמנם לא גרמה למרגול לבכות, לא הצליחה להפיל את הטאג' מאהל ולא גרמה לאף נזיר טיבטי לאבד את בתוליו עם צ'ינצ'ילה חולת איידס, אבל היא היתה אחת הזמרות הטובות ששמעתי בתכנית עד כה, וחבל מאד, למרות שמדובר בטובתה בלבד, אם נהיה כנים.

   כמובן שגם מייקל – שמייקי אוםאוםאוםאוםאוםאום שמייקי – היה מאד מרשים, אבל לי אישית יש הסתייגות מסוימת מגברים עם כרס שלובשים לבן. אתם רואים, ילדים? זה מה שקורה כשלוקחים יותר מדי סמים. הופכים בהדרגה לגבר שמן שלובש שמלת כלה. לא מומלץ.

   מאי אשכרה צחקה בכוכב נולד. איזה פאדיחה

   לסיכום נאמר בעייפות מהולה בגיחוך שראינו פילים, קופים, חמוסים, הודים שמדברים עברית, את מרגול צווחת על פיל, ושמענו אפילו את צביקה הדר חוזר למקורות המוערכים ואומר: "לפלפים", וגם "ותחשבו על זה הי הי הי הי". "ספיישל הודו" אמנם היה מעייף וקצת מחריד, אבל כן הכניס מעט תרבות וראיית עולם לפורמט הרגיל והקר של כוכב נולד. אפילו מצאתי עצמי עושה מעשה שלא יתואר ורמסתי את האגו של עצמי – בעודי צוחקת למראה מרגול וגל אוחובסקי מתאבקים על הפיל. אמנם משפיל (משפיל מלשון פיל, כן?) מאד ומבזה, אך אפילו חזותי הקשוחה לא יכולה לעמוד בצווחות: "יימח שמך!" של מרגלית צנעני בעודה רוכבת על מיטב חיות הודו.

   אמנם היה נראה שהעונה עתידה להריח כמו טוסיק של קוף רזוס, אך אולי נגלה בסופו של דבר שטעינו. בכל מקרה, סאב קוץ' מילגה. גם המסעדה התל אביבית באותו השם מצוינת, דרך אגב.