פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   איי דונט (!!!1) לאב חלב

   אלכס לא מבינה מה הקטע עם החג החסר חיים הזה שעושה כבוד לחלב, שכולם גם ככה אלרגיים אליו. איכס

   אני חושבת שבימים טרופים אלו, אנחנו צריכים להסתכל אחד על השני ולהרהר במעשינו בשנה החולפת. לכמה מקקים תלשנו את המחושים אחרי שמעכנו עם הכפכף של החבר, כמה גרביים התעצלנו להרים מהגינה אחרי שהורדנו חולצה מחבל הכביסה והכי חמור – כמה חלב שתינו מהקרטון.

   החג המנציח את קיומו הנצחי של החלב כבר נמצא כאן, עומד על רגליו החזקות ומלאות הסידן. מאז ומתמיד החג הזה, הידוע בכינויו שבועות, היה חג טעון בשבילי. כשהייתי קטנה הוא היה טעון כי הייתי צורכת מיליארד גלונים של חלב בשנה, אז מאוד שמחתי וקיפצתי. עכשיו אני מלאת איבה וטינה כלפי הוגי החג. חשוב לציין כי אני לא באה מהשקפות עולם טבעוניות או משהו, אני בהחלט ניזונה מהחי, תאמינו לי, פשוט נושא החלב מרגיז אותי.

   לאלכס אסור לאכול גלידה וקצפת, מסכנה

   מי החליט שדווקא מוצרי חלב יקבלו תשומת לב בחג הזה? למה הביכורים חייבים להיות לבנים וצהובים? מה רע באיזה עגבניה עסיסית או פרה נחמדה ומזינה? לא כולנו ניחנו בבטן עמידה או באדישות כלפי קולותיה לאחר מאכל חלב. זו עובדה ידועה שרק חלק מאוכלוסיית העולם מסוגל פיזית לעכל חלב ואילו השאר לא מרגישים כל כך טוב כשהלבן לבן הזה פוגש בחומצי חומצי של בטנו. אני נמנית באותה חתיכת העוגה של הרגישים ללקטוז, סוכר חלב. מה שאומר שמאוד רצוי לי לא לגעת בדברים חלביים. אמנם זה לא מונע ממני לאכול יוגורטים וגבינות, אך חלב ניגר (במצבו הנוזלי, נו), שמנת, קצפת, גלידה ושאר הדברים המתוקים הם די מחוץ לתחום.

   אלכס מגלה לכם את הסוד

   כל הנ"ל גורם לי לזעום ולרתוח ולבעבע על אותן החברות שמגלגלות מליונים בגלל התמכרותה של החברה לחלב פרה ו/או עזים ו/או נאקות ו/או נשים שבורכו במספר רב של שדיים. מעולם לא אהבתי את טעמו של החלב לבדו, כך שאיני מבינה את הקמפיינים של איי לאב חלב. איי דו נוט לאב חלב, איי דיסלייק איט אז א מאתר אוף פאקט, ולא רק בגלל השפעותיו על מערכת העיכול שלי.

   כל כמה זמן יש איזה תאורית קונספירציה חדשה שמרעישה את העולם, אך זו וותיקה כמעט כמוני. כל אותם הקמפניים של got milk? שזכור לפופולאריות אדירה בארצות שמעבר לים וכמובן הקמפיין המקומי המוזכר לעיל. אם תשאלו אותי, הכל קונספירציה של בעלי הממון לגרום לכל האוכלוסיה להיות עם כאבי בטן על מנת שיקנו הרבה לימון שיפיג זאת, והרי ידוע כי הלימון מוסיף המון, והפעם גם לכיס העשירים. פשוט אמרו לא, לחלב!