פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מה טוב מה?

   אין לדנה שמש בעיה עם אנשים מאושרים, אבל למה הם חייבים להציק על הבוקר? תן להתעורר, בן אדם

   יש כמה אנשים שהם מפרי שלווה סדרתיים, אבל הבעייתים מכל הם בני הזונות שמתקשרים על הבוקר, בדרך כלל כעשר דקות לפני שהיית אמור/ה להתעורר בכל מקרה. לכל אחד יש מספר חברים קבועים בחייו (או הורים), שלא מתאפקים ומתקשים בשעות מוזרות שהמוח האנושי בכלל לא אמור לתפקד בהן. לרוב זה יהיה ביום שבת בתשע בבוקר, ואם היינו מספיק מטומטמים בשביל לענות, המשפט הראשון שנשמע הוא "מה? הערתי אותך?". לא, מה פתאום, אותי? תשע בבוקר? זו השעה בשבילי! אני כבר אחרי הליכת בריאות, מקלחת מרעננת וקערית טופו. מה נראה לך?! ברור שהערת אותי. והרסת לי את השבת, והרסת לי את כל השבוע שהיה ואת זה שיהיה ואל תתקשרו אלי יותר בבוקר. דונט קול אס בכלל. תודה.

   נא לא להפריע

   בנוסף למתקשרים לפנות בוקר, ישנה קבוצה נוספת בעייתית במיוחד בשעות הבוקר - אלה שמתעלמים מאוזניות. כל אדם רגיל שלוקח לו כמה שעות להגיע לערנות סופית ומתקשה להתמודד עם הסביבה בשעות הראשונות של היום מכירים טוב את פתרון הקסם - אוזניות. חשבתי שזה ברור לכולם שאם אני חמושה באוזניות זה כאילו שהתחמשתי בשלט "עולם, אחורה!". אז מה פתאום זקנות שואלות אותי כל שתי דקות מתי האוטובוס יגיע, ומה זה השכנה החטטנית הזו מנסה לחפור לי על המשפחה שלי ומה אני עושה בחיים. שימו לב: אוזניות הן שלט "נא לא להפריע". ושוב, תודה מראש.

   להפיץ את האושר זה אחלה

   המציקים שמתקשרים על הבוקר והמתעלמים מאוזניות הם בעיה קלה לעומת האנשים שהם טיפוסים של בוקר. הם אלה הלוקים בערנות מחשידה, נחמדים יתר על המידה, והכי גרוע - גורמים לשאר האנשים (הנורמלים!) להראות נרגנים וחמוצים. אז בבקשה, קצת התחשבות. את האושר שלכם תתחילו להפיץ החל מהשעה 12 בצהריים. גם אם קמתם עם שיר קטן בלב, האנשים הרגילים רק מנסים לעכל את העובדה שהתחיל עוד יום, עוד שבוע.