פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   וואלה? וואלה!

   נכון, בר רפאלי קיבלה טור משלה, אבל אף אחד לא יחליף את מייקלואיס. ויש לחיים עוד חדשות מעניינות בשבילכם

   סוף שבוע הוא הזמן שבו כולנו עוצרים, לוקחים פסק זמן, נושמים עמוק ומחדשים את האנרגיות שלנו לשבוע הבא. סתם, זה הזמן שבו נשרוף כל מה שזז ונדחוף פנימה תפו"א. בין לבין אנחנו מנסים לבדוק מה קרה בכלל השבוע בשביל להישמע אינטליגנטיים בשבוע הבא. וואלה! zone נרתמת לעזרת האינטליגנציה הכושלת שלנו ומביאה סקירה קצרה של כל מה שהיה מעניין השבוע.

   אחריך באש וב-SMS

   בועז מעודה, התימני הכי לוהט מאז גלי עטרי, העפיל לגמר האירוויזיון ה-53, שייערך במוצאי שבת. בועז יבצע את "האש בעיניך", שכתבה דנה אינטרנשיונל – הדיווה בעלת היציבה הטובה ביותר במזרח התיכון. עם בועז יתמודדו עם 24 מדינות, וביניהן סרביה, בריטניה, גרמניה, צרפת, ספרד, בוסניה-הרצגובינה – או בקיצור כל מסלול הטיול שלי באירופה. מחזיקים לך אצבעות בועז.

   לבר רפאלי יש טור!

   לא מדובר בטור בבלייזר, בלאישה או אפילו כאן ב-ZONE, אלא מדובר בנעם טור – החבר הכי טוב של רון הדבורון והדבורה מאיה. נעם מחליף את איש הקוביות חביב המדור- מייקל לואיס - החל מקמפיין החורף הנוכחי. בר רפאלי תחליף את אסתי גינצבורג, שאליה למדור אין שום סנטימנטים. אתם חושבים שייראו את נעם בחורף עם בגדי ים?

   עושים שלום? בטוח...

   ביום רביעי ראש הממשלה הודיע כי המדינה מקיימת משא ומתן עם סוריה, במטרה לחדש את שיחות השלום. תזמון הצהרה זו גרם לאנשי האופוזיציה, התקשורת ולציבור הרחב לחשוב שמדובר בספין תקשורתי שנועד להסב את תשומת לב הציבור מ'חקירת המעטפות'. עם זאת, יישובי ועד הגולן התייחסו להצהרה זו באופן רציני ביותר, וייתכן שנראה בקרוב את הסטיקר "ישראל עם הגולן, שוב".

   לא הבנתי

   מסמך פנימי של משרד החינוך ניתח את תוצאות בחינות הבגרות בהיסטוריה, והגיע למסקנה שהסיבה העיקרית לכישלון בבחינה היא חוסר הבנתם של הנבחנים את הוראות הבחינה ואת משמעות המילים "הסבר", "הדגם" ו"השווה". לא יכול להיות שהסיבה היא צורת לימוד שגויה של כל המקצועות, כשהמטרה היא אחת – ציונים גבוהים. חלילה. האמת היא שאנחנו מטומטמים אנלפבתיים, כנראה שאתם בכלל לא מצליחים לקרוא את האייטם הזה, שרוב הסיכויים נכתב על ידי חייזר קדמון שלמד עברית.

   אף פעם אל תגיד אף פעם

   בפעם הראשונה בהיסטוריה, מדענים אוסטרלים הזריקו די.אנ.איי של "נמר טזמני" – זן שנכחד בשנת 1936 – והזריקו אותו לעובר של עכבר. "לעולם אסור להגיד שמשהו במדע הנו בלתי אפשרי", אמר אחד המדענים שעבדו על הפרויקט. "זה יהיה נפלא להחזיר משהו לחיים, בייחוד מכיוון שאנחנו אלו שאחראים להכחדתו מלכתחילה, אולם זה יוכל לקרות רק בעתיד הרחוק".

   עד כאן החדשות, אל תאבדו תקווה – מייקל עוד יחזור.