פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תראו מי שמדבר

   "דבר עם הסוכן שלי" מתיימרת להיות התכנית הכי בועטת, ולא מתחנפת, אבל דנה שמש שומעת רק חנופה

   נורא ציפיתי לטוב מתכנית הסאטירה שעלתה לא מכבר בערוץ ביפ בהוט, "דבר עם הסוכן שלי". אחרי ששודרה בערוץ 24 חשבתי שמדובר בחומר נשכני למדי, אבל איזה נושך ואיזה חברי שבט סבאנה מעניינים עם דיבורי ה'ראוי' שלהם.

   אז עכשיו, בתום צפייה בכל פרקי העונה הנוכחית שרצה, כל מה שיש לי לומר על התוכנית הזו זה צביעות. מה שקורה שם זה פשוט העמדת פנים שזה לא מגניב להלל סלבס, והתיימרות להיות התכנית הכי לא טוק שואו שיש. שם לא ידברו אתך על הספר החדש או על מה התכניות הבאות שלך בעולם הג'ודאות הלבנוני. שם תקבלו את האמת ישר ולפנים, בדיחות על נעה תשבי, חיקויי זהבה בן, הכל מהכל. וכן, אני לא אכחיש, התכנית מצחיקה לפרקים, ואפילו את אסי עזר למדתי לחבב. אבל עדיין משהו כאן לא מסתדר לי.

   פפרצי?

   כי איך זה שדווקא בתכנית כזאת שנורא רוצה לא להיות רכה וורדרדה, הם לא מהססים לרדת על שלל סלבס כאילו שאין מחר (ולא סלבס שאיפסנו במגירה כמו צחי אירני, אלא סלבס של ממש, ולא ירידות סטייל 'ארץ נהדרת', אלא ירידות של ממש), אבל כל כך מתחנפים למרואיינים, קיבינימט?

   בהתחלה חשדתי שזה הקו של התוכנית: 'הדר את אורחייך', אפילו שזה לא מתלבש עם הקונספט, וכשפנינה רוזנבלום הגיעה להתארח, זה כבר נעשה ממש עסק חולני. ההשתפכויות, ה'שיו, אמא שלי כזה מתה עלייך', הכביכול בדיחות בלונדינית ואז מיד הסטתן לרוני דואני, נו באמת? אתם נושכים ובועטים רק מאחורי הגב אבל בפנים נותנים לכל אורח ואורחת ורד ריחני. זה לא קצת ניגוד עניינים?

   למען האמת, יש מצב שאמשיך לצפות בה, בעיקר תודות לחיקויים השובים של מיכל גבריאלוב המפילה. אבל לשחק אותה קולים ומגניבים ששמים זין על סלבס, ואז באותה תוכנית ממש גם להתחנף לסלבס אחרים, זה נראה לי קצת... מטומטם. לא?