פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בור ללא אור

   למימס אין בעיה עם שמנים, היא אפילו מרחמת עליהם כשמדמים אותם לחור שחור. בקיצור, הפרומו של לרדת בגדול בבמבחן

   "לרדת בגדול" היא להיט. הסדרה משנה את חייהם של עשרות משתתפים מדי עונה, ומהווה השראה למספר לא מבוטל של בני עמנו. אין שום ויכוח שבכל רגע נתון עדיף לצפות בתוכניות ריאליטי שמעודדות אורח חיים בריא במקום להתמכר לכמה זונות-מצלמה וזונות-באמת שננעלו יחד בבית בהוד השרון כדי ליצור תכנים טלוויזיוניים איכותיים.

   אי לכך, מן הראוי שהפרומו לעונה החדשה של "לרדת בגדול" יהיה גדול- ובענק, כי מדובר בסך הכל בסדרה בעלת מיני מעלות טובות, וביניהן גם חוש טעם מפותח (!). לצערי, הוא מגוחך במיוחד ולו כי אף אחד במשרד הפרסום לא טרח לחשוב על המסרים הסמויים. בפרומו נראים המתמודדים כשהם צועדים בעולם שחור, כשלפתע זה מתנפץ וחושף אותם לאור כששיר הנושא ברקע מגיע לשיא שלו. ומה, לדעתכם, שיר הנושא? "Black Hole Sun" של סאונדגרדן.

   את זה אפשר לשרוד

   הופתעתי לטובה כשגיליתי שהחבר'ה בערוץ 10 יודעים להפיק צלילים מעט נעימים יותר מקולות האינדיאנים ההם שמקפיצים אותי עם כל פרק חדש של "הישרדות". הנה סופסוף מנגינה ערבה לאוזן בתוכנית שרעבה בעיקר לאוזני המן. אמנם כבודם של סאונדגרדן ושל שיר הגראנג' הקלאסי הזה במקומם מונח וגם ל"לרדת בגדול" המוניטין המפואר שלה, אבל למה היו חייבים לערב בין השניים?

   כשאני רואה אדם גדול מימדים מתהלך לו באיטיות וברקע מתנגן שיר שמדבר על שמש שהיא בכלל חור שחור, אני מסוגלת לחשוב רק על דבר אחד- אתה שמן!!! הבטן שלך היא חור שחור שבולע הכל! סתום ת'ג'ורה כבר! זה לא שיש לי משהו נגד אי אלו אנשים שבוחרים ליהנות מאוכל בצורה שאולי חורגת מהגבולות שקבעה הדיאטנית שלהם, אבל השיר הזה גורם לי לעקם פנים במקום לקוות שירזו, יעשו ספורט ויהיו קצת בריאים יותר. בחייאת - תבחרו שירים כמו שצריך.

   גן נעול

   מעבר לזה- מישהו צפה בקליפ לשיר הזה לאחרונה? סצנה מוכרת מאוד היא של ילדה ששורפת בובת ברבי על מנגל מסתובב. ואז יוצא לה קצף מהפה. נשבעת. זה המסר שאנחנו מנסים להעביר? חורים גדולים וברבי? לתוכנית כבר קוראים "לרדת בגדול"- אנחנו לא זקוקים לעוד חומר פורנוגרפי, תודה.