פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עוד אחד שחי בבועה

   הגולש קלאץ' לא הולך לחדר כושר בשביל הספורט, וגם לא בשביל הכוסיות. את הג'קוזי ניסיתם פעם?

   אם גם אתם כמוני, הולכים לחדר כושר בשביל להשלים איזה סט של כפיפות בטן מאולצות על מנת לנקות את המצפון ופונים מיד לדבר האמיתי, הג'קוזי שאחרי, הקטע הזה כתוב בשפה שלכם (בשפת שוחרי הג'קוזי).

   אני נכנס למלתחות שמח וטוב לב, בציפייה למחכה לי. עובר בדוש הקר בשביל לרצות את מבטו של המציל הממורמר, שמשום מה חושב שאני אלכלך את בריכת התענוגות הקטנה והמופלאה, ולא מקבץ אנשים שמנים ומיוזעים - דבר שאני מוצא מעליב.

   תודה שאתה אשם

   התיישבתי על הגדה השמאלית, טובל בעדינות את רגלי ומיתרגל לטמפרטורה המושלמת, דבר שאינו מובן מאליו כלל וכלל והוא תוצאה של עבודת מחקר קפדנית שנמשכה שנים של מדענים (כנראה יפנים) שעבדו בשקידה ימים ולילות עד אשר הגיעו לאיזון ההרמוני הזה.

   אחרי שכל הגוף כבר לגמרי בפנים, מומלץ לטבול גם את הראש ולעצום עיניים, דבר שגם ימנע ממכם את אי הנעימות שמלווה בישיבה עם זקנות זרות שיבחנו אתכם ויחליפו בינהן מבטים מפוקפקים. פעולה זאת של עצימת העיניים כרוכה בסיכון לא קטן, כיוון שאם תיבחנו את הג'קוזי בקפידה, תגלו תופעה גיאומטרית שבדומה למרכז מעגל ובו נפגשים הרדיוסים כך גם במרכז האמבט נפגשות רגלי הנוכחים. זה יכול לגרום אי נעימות מסוימת כשפוגעים בטעות ברגל אחר כתוצאה מהרוגע, או להיפך - אחר פגע ברגליך וכתוצאה מחוסר ראיות- לא תמצא אשמים. פגע וברח קוראים לזה.

   פוףףףף

   התופעה המסוכנת ביותר היא פלוצים תת מימים (ואני לא מדבר על שלכם). המפגע יצא מהאירוע נקי מחשד כי מלבד הריח הרצחני, הבועות שיעלו מזרמי הקיר יסבו אותו ואת תוצריו, הוא מעולם לא יודה במעשה.

   למרות כל אלה, אין עוד דבר בעולם אשר משתווה לתופעה מופלאה זאת, חוץ מסאונה אבל זאת כבר תורה אחרת לגמרי.