פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בלי פוך

   כל מה שנשאר לגל דקמי לעשות (חוץ מלכעוס על עצמה שהתחייבה לראות את כל הפרקים) זה לתת עצות להפקה

   בהמשך לסאגת הפטפוטים חסרי הטעם של חברינו בקאריביים, החלטתי אני להימנע מלייחס חשיבות כלשהי למריבות המטופשות על הכרבולת של קוריצה התרנגול (זכר!). 52 יום שרדו המתמודדים על האי, שזה קצת פחות ממספר שנותיה של המדינה, ובדיוק מספר השערות הלבנות שצמחו לרוית מנדל ליאור לאחר פרסום הכתבה ב7 ימים. בהמשך לטור המספרים, החלטתי לסייע להפקת התוכנית לסחוט עוד כספים על מרצנ'נדייז דומיניקני לתפארת מסחטת הרייטינג:

   קלטת התעמלות לגיל המעבר

   אז נכון, לכל דור יש את החתיך שלנו, ובעוד חלקנו מריירות על בראד פיט, ג'וני דפ או רן דנקר, אבל בואו ניתן לסבתא לשטוף את עיניה במעט תוצרת הארץ, ואיזה דרך נפלאה יותר מלקום בבוקר לצלילי אימון הבוקר של אלכס? תרפיה נוסח הישרדות לאוסטיאופורוזיס של סבתא נחמה.

   הנחיות לנפילת קאסמים

   מי יכולה ללמד את תושבי שדרות על קאסמים טוב יותר מסיוון, מצילה, שדרות? אז נכון, עבר צבאי מפואר אין לה, אבל היא תמיד יכולה להדגים תנוחות מאיזה תורה סינית מוזרה על השטיח בסלון. הצעד השני, כמובן, יהיה לקום מהריצפה, כי היא בכלל לא גרה בשדרות ובגלל שהיא שרה כל הזמן, לא שומעים את האזעקה.

   תוכנית בישול

   במהלך התוכנית המון שורדים ניסו ליישם את האימרה שהדרך לגמר עוברת דרך הקיבה. אז נכון שלפי זה הפועל הדומיניקני שהביא סנדביצ'ים כל יום היה צריך לזכות, אבל לייה הייתה קרובה, לא? כל בחורה שיכולה להפוך אורז, פפריקה ודג לארוחת מלכים, היא שפית בפוטנציה. אז במיוחד עכשיו, לכבוד עליית מחירי המזון, לייה תלמד את אזרחי ישראל היקרים איך מבשלים אוכל איכותי עם מינימום מצרכים ומקסימום חול. אלפרדו וסטפן כבר בלחץ.

   דבש כוורות

   זה לא משנה אם זה היה לידו, הוא נשם עליו, נגע בו, העיף את הדבורים שהקיפו אותו. כל דבש שתהיה עליו תמונה של נעם, טנגה מהלכת, חופית, יהיה הצלחה מסחררת. אלפי נערות ינהרו אל עבר מדפי הסופר בתקווה לדוג תלתל בלונדיני ממחלפות ראשו של הנעם ולאחר מכן, כמובן, יתבעו אותו, כי זה הכי הישרדות 2008.

   זהו. תמו להם ימי האי ואיזה כיף שנגמר הסיוט. אה רגע, לא ברור שנעם זוכה?! יש עוד המשך, בשביל מה?!