פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שעווה זה כואב

   לא משנה מה הסיבות, ליאור שפירא מתבאסת מגופיות. למה כל כך קשה למצוא חולצות נורמליות?

   שלום לכם. אני ליאור והיום רציתי לשתף אתכם בתהייה שמדירה שינה מעיניי: למה בין קולקציות הקיץ בחנויות גדולות בקושי מצאתי חולצות (לא עם שרוולי חורף חלילה, אלא סתם, שרוולים קצרים וחמודים שיבדילו אותן מגופיות)? מוכרות ששאלתי לא ידעו למה יש הרבה יותר גופיות בכל קולקציה, וגם אני מתקשה להבין את ההיגיון.

   .

   וואלה, לא כזה חם

   אז נכון, חם להחריד ובטמפרטורה של 37 מעלות בצל כל המפחית הרי זה משובח. אבל, גנטיקה מחורבנת וסתם עצלות גורמת להרבה מבנות ישראל להסתובב עם שיער בבית השחי גם בימות הקיץ ורוב בתי הספר אוסרים הגעה עם גופיות. כשאנחנו מגיעות הביתה רובנו לא מחליפות בגדים או יוצאות - אלא נתקעות עם המחשב והמזגן.

   .

   בגוף ראשון

   יש בנות שמסירות שיער עם שעווה ואפילו לייזר. אבל לנו, לרוב, קורה הרבה שגופיה זה פשוט לא מתאים. זה משאיר לגופיות שלנו רק יציאות בערבים, סופי שבוע או ימים שאחרי שיעורי ספורט - ויוצר מצב עם יותר מדיי גופיות בחנויות ומעט מדיי מה לעשות איתן. תקראו לי שמרנית, אבל לא רק בגלל עניין בתי השחי אני מעדיפה חולצות. זה עניין של טעם, ולטעמי זה יפה יותר. בטח שלא אכפת לי מצניעות ולא מהשמש הקופחת, אני רק רוצה ללבוש חולצות, טישרטים, איך שלא תקראו לזה. יכול להיות שאני היחידה?