פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   משולש גורלי

   הרי לא חשבתם שאסתי תעזוב את פוקס ושיפתי ישתוק. אז קבלו אותו בטור אורח מיוחד, הוא רק רוצה להגיד"אמרתי לכם!"

   עצוב לי וחבל לי שהחזרה הגדולה שלי לוואלה! zone צריכה להיות בתקופה מצערת וקשה זו. בתקופת נפילת האסתי וכל מה שהיא מייצגת. אני נורא אנסה לא להיכנס למשבצת הזאת של הבחור המעצבן שאומר "אמרתי לכם..." אבל בשם האלוהים הכל כתוב ומפורסם (יש פה למטה לינק לטור ההוא) אז אמרתי לכם!!! ידעתי ידעתי ידעתי. לא אחת התראתי מעל דפים אלו כי הדוגמנית הידוע בשם אסתי גינזבורג היא פלופ גדול ומהדהד בעלת יכולת משיכה של ירק לא אטרקטיבי במיוחד.

   וכן... פעם הייתי מאוהב בה. וכן... טסתי עד אוקראינה הרחוקה על מנת לחזות בפלא המהלך בשתי עיני, אך אלו אינם דברים של אדם נואש ומאוהב אלא דברי הצדק של אדם אשר הקיץ מאשליית הפיתוי הקר של נסיכת הבלונד. רבים פנו אליי במהלך התקופה שעזבתי את וואלה! וטענו כי אומנם דברי מלאי תוכן ואמת אך הם חשדו שאולי קצת החמרתי עם אסתי בגלל שהיא "לא רצתה" אותי. אני טענתי שוב ושוב כי למערכת יחסים האינטימית ביני לבין אסתי אין ולו טיפת קשר לדעותיי עליה כדוגמנית לא מוצלחת במיוחד.

   יפה אבל...

   ולראייה, התכנסנו כאן היום בדיוק כאשר אסתי טועמת את המגף המעוצב אשר פוקס כיוונו לעכוזה עת גירשו אותה מעמדת הפרזנטורית לטובת הייצוא הישראלי המוצלח ביותר בשנים האחרונות (למעט אברם גרנט) הגברת בר רפאלי. בר, דוגמנית אשר במהלך כל הקריירה שלה (והיא התחילה עוד יותר צעירה מאסתי) שידרה נגישות וכריזמה, מתאימה פי אלף לשאת את דגמי החברה. בר, כיום אישה בוגרת וסקסית אשר אינה מתביישת במיניותה ואינה פונה למעריציה כ-"סוטים" כמו אסתי, תמיד ידעה להשתמש בסקס אפיל שלה על מנת לקדם את הקריירה ועשתה זאת בכבוד. דוגמנית מתוקף תפקידה לא צריכה להתבייש בהיותה מושכת ולשחק אותה כאילו בחרו בה כי היא כלת ישראל לתנ"ך. ההתנשאות הציבורית והזילזול המוחלט בקהל שלה סוף סוף הדביקו את אסתי ועלו לה מחיר יקר. והתקשורת מכה שנית באלו שבוחרים להיתמם ולהיות צבועים.

   אסתי, אמרת שזה מגעיל אותך שאנשים מסתכלים עלייך, שמדמיינים אותך, שחושבים עלייך... אני שמח לבשר לך שהתקדמת עוד צעד קטן לקראת תקופה בה כל זה כבר לא יקרה. ואם בכל אופן יחסר לך משהו מן העולם הזה שכל כך בזת לו, שמעתי ש"חדלאווי ירקות" מחפשים פרזנטורית לייבול 2009. בהצלחה.