פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   השם ישמור

   בעקבות תרגיל פיקוד העורף, חיים אברהם מכין אותנו למצבי החירום האמיתיים. זה מה שיקרה כשנינט תעזוב את הארץ ומייקלו יתקרח

   כחלק מתרגיל נקודת מפנה 2, וואלה! zone מכינה אותנו לגרוע מכל, אבל נפשית בלבד. כאן לא תקבלו טיפים שיסבירו לכם מה לעשות בכדי לשרוד במצב חירום אמיתי מתוך תחושה שבישראל, כמו בג'ונגל, אם תצעקו ייתפסו אתכם סוחרי סמים וישעבדו אתכם לנצח. אל תגידו שלא הזהרנו.

   אסון לאומי

   המאמי הלאומית, נינט ולא אחרת, עוזבת אותנו פור גוד, ועוקרת עם הצמוד ומאמן הכושר ללוס אנג'לס במטרה להצליח ביג טיים. זעקת שבר עולה ויורדת נשמעת ברחבי הארץ כשאלפי בני נוער מתוודעים למציאות ההולך וקודרת בישראל בלי נינט.

   הפנטזיה מתנפצת

   מייקלואיס, האיש, הקוביות והפטור מצה"ל קם בבוקר יום אביב ומגלה שכל שיערות ראשו עברו מן הקרקפת אל עורפו המסוקס וכתפיו הרחבות. להיות קירח זה דבר אחד, אבל להיות שעיר כמו ערס מערות זה דבר אחר לגמרי, וכך בין לילה נשארנו לפנטז רק על דן ונעם.

   בניגוד להערכות אמ"ן

   ההפקה מחליטה להתערב ומשה חוזר לאי. זאת ועוד, השמועות שאת הקמפיין של רנואר יוביל אחד מאחרוני השורדים התממשו, ושוב משה ולא אחר תפס את מקומו הלא ראוי מול המצלמה. ה' ירחם על כולנו.

   שעות נוספות

   אחרי אינספור מחאות ושביתות כנגד מצב החינוך של בני הנוער, משרד החינוך וארגוני המורים הגיעו לתובנה שהדרך היחידה להכניס בנו קצת ידע וערכים היא בעזרת עוד שעות. יום הלימודים ייפתח עם אימון גופני בשבע וחצי בבוקר, בשש וחצי בבתי הספר הדתיים בשביל התפילה כמובן, והוא יימשך עד שעה שמונה בערב. יתווספו שעות התנדבות ועבודה קהילתית, והלימודים בימי שישי יסתיימו שלוש שעות לפני כניסת השבת.

   שכחו אותי בבית

   ההורים נסעו לחופשה, האחים בטירונות והכלב בפנסיון. זו הייתה יכולה להיות התקופה הטובה ביותר עם המון מסיבות וחברים שבאים לישון ולא ללכת לבית הספר. הבעיה היחידה היא שעכשיו קיץ, כל החברים שלכם בחו"ל ואתם במיטה חולים עם אבעבועות רוח. אם אלוהים קיים הוא ממש שונא אתכם.

   והגרוע מכל

   אחרי שקראתם את האייטם ורציתם לשתף את העולם בדעתכם המקצועית על הכותב, האתר והחיים – כפתור התגובות לא מגיב. הלחץ והתסכול נבנים אצלכם יום אחרי יום, ולבסוף, לאחר שלא מצאתם כל פורקן אחר, אתם מאבדים את השפיות לחלוטין ויוצאים במסע הרג שנגמר אחרי המתנה של שלושים דקות לאוטובוס בחום של 40 מעלות בצל. עכשיו אתם באמת מוכנים לגרוע מכל.