פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בלי פוך

   החיים של גל קדמי לא ישובו עוד להיות כשהיו, אחרי ההלם והעצב שגרמה הדחתו של בן לשושלת דן

   כנראה שהטור האחרון עורר את עניינם של עורכי התוכנית, שהחליטו להציף אותנו במשה, על כל המונולוגים שלו, כנראה כמחווה לקראת העזיבה המתקרבת אלינו לטובה. משה מתפוגג אט אט על המסך בקול ענות חלושה כשמילותיו האחרונות הן "אני הודחתי, אני מודח, ואני אודח".

   לאחרונה, אני לגמרי לא מרוצה מכל הגיחות לאי המתים, שכן לראות את תלתליה של יעל נמרחים על תחתוניו המסוקסים של נועם, לא ממש עושה לי את השבוע. אז כדי לסלק את המטרד הכתום, סיפקה ההפקה אתגר פיזי שישלח את הנועם חזרה לכיסא המלך. אבל, סקס מוכר, והתגפפות מתחת לשמיכות עושה פרומואים נהדרים, ויעל ממשיכה לעשות קיצי בגב לנועם גם בלילה. בבוקר התפריט כלל קפה (כי נועם טרם זכה בסיגריה שאחרי) והפלגה אל האינסוף. בלי נועם, ותוך התבכיינויות, כמובן, של יעל על האובדן (הפעם שלה).

   דנו-מן

   משימת הכוח הכפול השבוע אמרה את מה שעדיף והיה נאמר הרבה לפני - "הצילו!". בין כל השקרים, הפרסומות, המריחות של ההפקה ופלחי הישבן של מרינה, מישהו חייב להגיד לגיא זוארץ שחדל, אין טעם לדיבורים מיותרים על משמעות ריחות הגוף של חברי שבטים אינדיאנים וסימנים עתיקים שנועדו לסמן כל מיני דברים פחות מעניינים מהמהדורה החדשה של "צבע הכסף" בערוץ 1.

   ודואר האי הבא חייב לדווח, או אפילו לרמוז בחידה מתחכמת - משהו לכל ידידינו שעירי הגוף וידידותינו המרוטות בשעווה ששלישיית הגמר מוכתבת מלמעלה. כל כך למעלה שגם טיפוס על האגו של דן לא יביא אתכם עד לשם. אז שוב נותרו חברי השבט לרוץ לשום מקום, ודן נותר לרוץ אל הניצחון. בטעות סמנטית מצערת הוא טען שהכוח אצלו. זאת תמימות, אבל אפשר להבין אותו, הרי הוא וההפקה הולכים יד ביד (או לשון בתחת, איך שתבחרו).

   הלם - משה הפסיד

   בסופו של הפרק, שהיה למעשה נאום פרידה מתמשך (ואני בכלל לא מחשיבה את מועצת השבט) נפרדנו ממשה, אחרי שדן הכניס את המצ'טה וסובב לשני הכיוונים. נעמה ומרינה, מעט נדחקו מאחור השבוע, מה שחיזק אצלי את הביטחון בכך שהן על תקן הקוריצות של דן, שישחטו בדרך אל הסוף. השאלה היא אם מרינה תענטז ותערבב משקאות בדרכה אל הגמר? או שמא דן זקוק לנעמה ולטיפול פילינג שנייה לפני שהוא ייקח את התוכנית (עם או בלי הsmsים שלכם). והתיאוריה של נעמה לא תשנה כהוא זה כשההפקה תחבק את הבכור למשפחת מנו אל חיקה ותעשה מה שהיא יודעת הכי טוב: תקשור אותו חזק ללפיד, שלא יעוף הבחור.