פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   וואלה? וואלה!

   גם חיים אברהם רוצה להשתתף בסדרת ההמשך לבוורלי הילס, בסוף הוא החליט להישאר לעשות מיליונים ב-zone

   סוף שבוע הוא הזמן שבו כולנו עוצרים,לוקחים פסק זמן, נושמים עמוק ומחדשים את האנרגיות שלנו לשבוע הבא. סתם, זה הזמן שבו נתנדב לעזור לפליטי דרפור אם רק נצליח לגרד את עצמנו מהמיטה ולא נפספס בגלל זה הישרדות. בין לבין אנחנו מנסים לבדוק מה קרה בכלל השבוע בשביל להישמע אינטליגנטיים בשבוע הבא. וואלה!zone נרתמת לעזרת האינטליגנציה הכושלת שלנו ומביאה סקירה קצרה של כל מה שהיה מעניין השבוע.

   מינימום זה הכי אחי

   תדהמה רבתי הכתה בי כשגילית שהצעת החוק החכמה והמתחשבת ביותר שיצאה מהכנסת הנוכחית היא פרי מחשבות של לא אחר מאשר עמיר פרץ, האיש והמשקפת האטומה. לפי הצעתו, שאושרה בקריאה טרומית, חיילים בשירות סדיר יקבלו שכר מינימום בכדי "לצייד את המשוחרר הטרי עם הון התחלתי מספק על מנת להתחיל את חייו האזרחיים בנקודת פתיחה טובה יותר מאשר ישנה כיום". כמובן שהאוצר מתנגד, כי למה שהמדינה תשלם 3,500 שקלים בחודש לכל חייל כשאפשר לשלם רק 300. הרי המענק והפיקדון הכה נדיבים ממש נותנים תחושה שהשנים שהשקענו היו שוות את הכל.

   טאץ' עליז למנכ"ל שיעיז

   ביום שני פוזר דיון בכנסת שהיה עתיד לעסוק במערכת "כיפת ברזל" האמורה לתת מענה לירי הקסאם, לאחר שסגן שר הביטחון מתן וילנאי ומנכ"ל משרד הביטחון פנחס בוכריס לא הופיעו לישיבה. זה לא שחיי תושבי שדרות לא חשובים מספיק אבל יש דברים חשובים יותר כמו שיפוץ אנדרטאות. מנכ"ל משרד הביטחון אמר באותו היום, כי "שיקום אנדרטאות לזכר הנופלים תתרום למניעת השתמטות". אני בטוח שילדי שדרות יתפעלו כל כך מהאנדרטאות המשופצות בדרכם להפגנה הבאה בירושלים שהם פשוט יסובבו את האוטובוס לאחור, ויחכו בשקיקה לצווי הגיוס.

   לומדים מש"ס

   כמו בכל שבוע אנחנו נתקלים במציאות המאכזבת שאין מדינה שממשלתה לא מחוקקת או מציעה חוקים מבישים, מטומטמים וחסרי תועלת, אפילו באירופה. בבריטניה הצעת חוק חדשה קוראת לאסור הצגת סיגריות ומוצרי טבק על מדפים, ומכירתם תעשה אך ורק "מתחת לשולחן". החוק הדוגל בעקרון "אם זה לא שם, זה לא קיים", אבל מתעלם מהעובדה שאת הסיגריות שיקנו מתחת לשולחן יעשנו באמצע הרחוב, ואפילו, ישמור האל את המלכה, באמצע כיכר פיקדילי.

   היהלום שבסתר

   ורק בשביל לשמור על המשכיות תקינה נעבור מדבר מגוחך אחד למשנהו. ג'יימי לין ספירס, אחותה בת ה-16 של בריטני, מתהדרת בטבעת יהלום חדשה ונוצצת. את הטבעת היא קיבלה מקייסי אלדריג' שהכניס אותה להריון ועכשיו הוא מרגיש בשל מספיק בשביל להיכנס למוסד הנישואין. אכן הטבעת היא טבעת אירוסין. מוסר ההשכל מסיפור זה, בנות ישראל היקרות, הוא שאם אתן כבר נכנסות להריון בגיל צעיר לפחות תעשו את זה עם גבר עשיר שיכול להרשות לעצמו יהלומים.

   עדכון מייקל שבועי

   האיש והשרירים המשורגים עתיד לשחק גם מחוץ לפנטזיות המיניות של כותב שורות אלו. לפי מידע שמקורבים לוואלה!סלבס לחששו, מייקל עבר את האודישן השלישי לסדרת ההמשך לבוורלי הילס 90210, וישחק כלל הנראה את מקס סילבר – קרוב משפחתו של דיוויד סילבר. מייקל כבר זמן רב הטפט שלי בפלאפון, עכשיו כל מה שנשאר זה להחליף את הצלצול שלי לנעימת הפתיחה של בוורלי הילס.

   עד כאן החדשות, אני חוזר לנקות הבית לקראת פסח.