פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חופשי על הבר

   מיס רפאלי אמנם מושלמת וטהורה כמו מים, אבל איך הבחור יכול לדעת מה היא נותנת לו שם? ביום של לקט, טוב שיש פרסומות

   השבוע נדבר על החלטת המפרסמים להפוך את בר למובילת הקמפיין החדש של מי עדן, שגם בו מככב בר- של מים. כן כן, הדוגמנית שהחלה את דרכה בפרסום בגדי הים של פלפל, המשיכה בגירוי נערי ארצנו עם קמפיינים לוהטים למי-יודע-כמה בתי אופנה מקומיים ובסופו של דבר נחתה בזרועותיו של החתיך ההוא מהניינטיז, ליאונרדו דה קפריו- מפרסמת מים מינרלים. מה הלאה? מרינה מ"הישרדות" תפרסם נייר אלומיניום? אולי בכלל יתנו לצחי נוי לפרסם תחבושות היגייניות.

   מסתבר שלבחירה התמוהה יש הסבר: בפרסומת אנו עדים לבחור צעיר שניחן בנתונים די מרשימים, הולך אנה ואנה ברחבי דירתו. הדוגמנית הכי מפורסמת בישראל (עימך הסליחה, בוהדנה) מתמרחת בחושניות על הדלפק במטבח בבגדים מינימלים, מזייפת אורגזמות עם כוס מים ביד ומנסה לשדל את הבחור לשתות. מותק, הרטוב שהוא היה רוצה ממך לא מגיע בכוס זכוכית.

   יבש לו

   רק ברגע האחרון הוא נזכר שקצת ייבש לו בגרון - וגם אני הייתי בולעת חזק אם בר רפאלי היתה אצלי במטבח- ולוגם מכוס המים שניסתה למכור לו באגרסיביות. הפאנץ' מגיע כשהקריין מכריז שהבר החדש של מי עדן הוא הבר היחיד שהיינו רוצים בבית. הבנתם? בר מים. בר רפאלי. השנינות פשוט הורגת אותי.

   לכאורה, תדהמה מכה את הצופים כשהבחור מתעלם לחלוטין מבר הנאנקת על השיש ומגיעה לשיאים שלא הכירה בזכות מעט מים מינרלים. אני חרדה לחשוב מה היה קורה אם היתה מפרסמת סודה. אך מה בדבר הסכנות הסמויות שמצויות בפרסומת? כשהבחור מתפכח ונזכר שלשתות מים זה כמעט מגניב כמו לשחק בפוגים- הוא פשוט לוקח את הכוס מבלי לשאול שאלות. עם כל הכבוד לבר רפאלי, היא החזיקה את הכוס הזו במשך דקות ארוכות והשם יודע מה הספיקה לעולל בינתיים למים בתוכה. אולי החליפה אותם באצטון? אולי הכניסה לתוכם סם אונס (למרות שהיא נראית די מרוצה מהדלפק שלה)? ואולי אלה בכלל מים חמים?!

   אם לסכם- הקיץ בפתח, שתו הרבה מים, אבל ודאו שבר לא ירקה לתוכם קודם. היא ידועה ביריקה אל הבאר.