פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפטר אפקטס

   מימס ממשיכה עם ביקורות הפרסומות שלה, והשבוע היא משתתפת בצערן של הרצות שלא מצאו את נועם

   אקלים טרופי... ג'ונגל פראי... השקט שלפני הסערה... ולפתע- ציצים! לא, זה לא הפרומו לפרק הבא של "הישרדות", זו הפרסומת החדשה של AXE והיא מגדירה מחדש את הצורך של המין הנשי בחזייה תומכת.

   בחורינה חייתית מזנקת מעל גזע עץ, כמו היתה צ'יטה משחרת לטרף, ועל אף מידותיה הנאות- שדיה הם שתופסים את העין כשהם מזנקים לכל עבר, מוסתרים בקושי תחת ביקיני קטנטן. חיש מהר מצטרפות אליה עוד מאות בחורות בביקיני, דופקות את הספרינט של הלייף וגם להן, הפלא ופלא, שדיים המתנגדים נחרצות לכוח המשיכה ומנתרים אנה ואנה עם כל צעד. אני לתומי תליתי תקוותיי בפטור משיעורי חינוך גופני, ומה רבה הפתעתי כשאני מגלה כעת שריצת אלפיים היתה הופכת אותי לדוגמנית על עם ציצים קופצים. איזה בזבוז של שנות התיכון.

   אתה עומד על זה שאתה יכול?

   מה הקשר, אם כן, לדאודורנט ספריי? מאות הבחורות המקפצות שנוספו דיגיטאלית רצות אל עבר גבר אחד שנמצא בחוף הים, מוכנות לטרוף כל פיסת בשר שיזרוק אליהן... ואז מגלות שזה לא נועם. במקום הכוורן הנאה או כל בחירה גברית הגיונית אחרת- מושא המרדף הוא איזה צפלון שמרוצה מעצמו יתר על המידה. כמה התזות של הדאודורנט והבחורות הרעבות נוהרות אליו בהמוניהן. אפילו משה דץ שיווק מוצר גברי בצורה הגיונית יותר- והוא מככב בקלטת ילדים לצד כבשה.

   בחזרה על האי, אני די מרחמת על הבחור. הוא עומד על החול עם תרסיס דאודורנט ביד, ואם לשפוט לפי האמונה העיוורת שלו ביכולת AXE להשיג לו זיון- לא הכלי המוארך היחיד שהחזיק מעולם, ומחכה לעדרי הבחורות. גם אם נניח ששהצפלון יחמוק ממוות שנגרם מרמיסה ויזדקר- הרי ברור שהוא יגמור מהר, ויבלה את שארית היום בוכה בזמן שעשרת אלפים נשים צוחקות על הפליטה המוקדמת שלו. אף גבר לא רוצה להתמודד עם אלפי נשים, במיוחד כשקשה לשמור על אחת שפויה בדעתה, אז מפרסמים יקרים- על מי אתם עובדים? אישה אחת יכולה לשגע פילים, והם בכלל לא משתמשים בדאודורנט.