פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   וואלה? וואלה!

   השבוע חיים אברהם בקושי ישן, כי הוא חיכה לוונטוורת' מילר מחוץ לבית המלון. זה נס שהוא הצליח ללקט לנו עוד דברים מעניינים שקרו השבוע

   סוף שבוע הוא הזמן שבו כולנו עוצרים,לוקחים פסק זמן, נושמים עמוק ומחדשים את האנרגיות שלנו לשבוע הבא. סתם, זה הזמן שבו נתחיל לקרוא ספר באנגלית לבוק ריפורט ונירדם בעמוד החמישי. בין לבין אנחנו מנסים לבדוק מה קרה בכלל השבוע בשביל להישמע אינטליגנטיים בשבוע הבא. וואלה!zone נרתמת לעזרת האינטליגנציה הכושלת שלנו ומביאה סקירה קצרה של כל מה שהיה מעניין השבוע.

   שמישהו יעשה לי קפה

   לאחר מאבק ממושך, 300 עובדי ה"קופי בין" חתמו על הסכם קיבוצי עם הרשת המעניק להם זכויות סוציאליות. במסגרת ההסכם יקבלו העובדים מענק שנתי בגובה 10% מרווחי הרשת, מענק התמדה על השלמת שנת עבודה, סבסוד ארוחות, הפרשת פנסיה, תשלום על שעות נוספות ועוד. יש דברים ששווה להילחם עליהם, גם אם מדובר בעבודה שאחרי בית ספר.

   למי יש יותר כבוד?

   אדם בן 29 נרצח ביום שלישי בחולון בגלל ויכוח על מקום חניה. על פי חקירה ראשונית עולה כי הנרצח ביקר את חברו בשכונת 'גבעת חולון' והחנה את רכבו מול ביתו של החשוד ברצח. החשוד יצא מביתו, הבחין ברכב החונה וניקב את צמיגיו. הנרצח וחברו יצאו החוצה מבית החבר, גילו את הצמיגים המנוקבים והלכו לבית החשוד, ובשלב זה התפתח ויכוח בין השלושה שסופו ידוע. המסקנה היא לא להחנות את הרכב בחולון.

   לאהבה אין גיל

   המשטרה עצרה במסגרת מבצע ארצי 30 חשודים בעבירות פדופיליה באמצעות האינטרנט. המעצרים בוצעו בעקבות תלונות שהתקבלו מהאינטרפול ומהן עולה כי החשודים נכנסו לאתר אינטרנט שנפרץ והוכנס אליו פורנו קטינים. אולי זה לא יהיה סופם של "אבא מחפש ילדה רעה" ו"בוגר19" בצ'אטים השונים, אבל זאת בהחלט התחלה.

   יום האישה

   מדענים ממכון מסצ'וסטס לטכנולוגיה בארה"ב פיתחו מכונית שלא רק שתנהג בעצמה ותופעל על ידי חשמל, אלא גם תחנה בעצמה ובעת החנייה היא תתקפל למחצית גודלה ותכנס מאחורי הרכב החונה, ממש כמו עגלת סופרמרקט. על פי התכנון, המכונית בעלת שני המושבים תהיה בגודל מעט קטן יותר ממכונית סמרט, תוצב בעיר לשימוש התושבים בעזרת כרטיס אשראי ועל ידי כך יימנעו בעיות חניה ויצטמצמו עומסי תנועה וזיהום אוויר. תוצר לוואי של המצאה זו יהיה הקץ לדפיקות בפגוש שנשים עושות למכוניות אחרות בעת יציאה מהחניה.

   עוקבים

   וונטוורת' מילר, הלא הוא מייקל סקופילד מ"נמלטים" הגיע לארץ ביום שלישי ושהה במלון "דן ת"א". הנמלט ההורס לא הצליח לברוח מכעשרה אירועים בהם השתתף, ומדנה אינטרנשיונל שצילמה איתו פרומו לעונה הרביעית של נמלטים. אני ביטלתי את כל התכניות לסופ"ש והקמתי אוהל מחוץ למלון כמו מעריצה בת שלוש עשרה.

   עד כאן החדשות, אולי אם אני אצליח להשיג את תכניות הביוב של מלון "דן ת"א", בשבוע הבא יהיו לי חדשות מעניינות יותר לספר.