פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אייס אייס בייבי

   איך שמתחיל האביב, מאי פלטי מחפשת מנוס. היא הגיעה לאייסקייט בלונה פארק, ולא רצתה ללכת גם כשדרסו אותה

   הקיץ המטריד הגיע מוקדם משציפינו לו וערער את נפשנו העדינה, אבל מסתבר שיש עוד פתרונות להפיג את החום המחניק, את הזיעה המלטפת ואת המעיכו?ת הקייצית (חוץ מהפתרון הסביר ביותר שהוא הסתתרות חרדתית בבית כשהמזגן דולק ללא הפסקה בעודנו אוכלים כמות מטרידה של קרטיבים ומתמרחים בסרדינים קפואים כדי להזכיר לעצמנו שעדיין לא נדרסנו בידי עגלת אלטזעאכן והגענו לגיהינום). הפתרון החדש בחסות "עיר השעשועים" הוא האייסקייט, משטח ההחלקה על הקרח החדש במתחם הלונה פארק בתל אביב. בעבור תשלום שלא גדול מהמחיר שתוציאו על חולצה או על מריטת גבות, תוכלו לפזז על הקרח כאילו הייתם הנסיכה אנסטסיה, בלי שאפילו תצטרכו לנסוע למטולה או לאירופה.

   חד המולד שמח

   המקום מעוצב בקפידה ומעניק תחושת קריסמס בעזרת אנשי שלג מפלסטיק אשר מוצבים מעל רחבת ההחלקה וגורמים לך לחשוב כמה יהיה מצחיק כאשר אחד מהם ייפול למישהו על הראש. ההשקעה מורגשת, הציוד חדיש, מוענקים לכל אדם מגני מרפקים, ידיים וברכיים וזוג מחליקיים וכמובן שקיימים מדריכים שתפקידם הוא לשמור שהמפרקת שלנו לא תשבר בטרם עת. אי אפשר להגיד שלא דואגים לנו ולגוף שלנו ומפקירים אותנו לחוות התנגשויות בלתי פוסקות עם שאר העם. משטחי החלקה על הקרח עושים באהבה, או שלא עושים בכלל.

   קשר משפחתי

   כיוון שסבתי היתה אלופת קרח והשתתפה במספר תחרויות אי שם בשלהי שנות ה-30 בצ'כוסלובקיה המהודרת הנחתי שדם צ'כי טהור, קפוא, לבן ומוכן להחלקה זורם בעורקיי, ושברגע שאכין עצמי מנטאלית לפיצוץ הגדול, אעשה ללא חשש ברגים באוויר, פליפ פלופ לאחור ושפגט בעודי מאזנת עצמי על ציפורן הזרת. כשהבנתי שלא אפצח בצעדי ריקוד מרהיבים, לפחות בגלגול הזה, סלחתי לעצמי שאת הפליק פלאק אאלץ לדחות למועד אחר, והרשיתי לעצמי להחליק במהירות כאשר רוח קרה וסינתטית מקררת את אוזניי, אנשים מחויכים חולפים על פני ודורסים אותי קלות אבל לא אכפת לי, מדי פעם יש איזה סובייטי פסיכופת שמתרסק על המעקה אך החיים יפים בלבן. החיים יפים כשיש מילוט מהחום המהביל ואפשרות לחוות בילוי יוצא מהכלל, בעודכם נועלים מחליקיים ומתהלכים ברחובות עם טוסיק רטוב. החיים יפים כשיש משטח החלקה על הקרח. זה שווה את זה.