פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בובל'ה

   למאי אין בעיה עם משגלים ידועים לשמצה (ההפך הוא הנכון), אבל היא ממש רוצה להבין מה השחקנים אומרים

   הזמן נוזל לו לאיטו, ממש כמו זיעתה הפרחונית של מרי קיי בעודה מקפצת על המסלול ומגלה שכל מני אנשים שונים ומשונים הם בעצם אבא שלה. ולא ראינו הרבה התקדמות, חוץ מהידיעה המרה שנאווה נאמן היא נאמנה בערך כמו סלרי בעת ליל רפאים. עברו כבר שבועיים מאז הפגרה, עמית הוא נרקומן, תומר נאמן לא מדבר עם אמאל'ה, מרי קיי הפכה לשרמוטת עזים והשתגלה עם תומר פעם נוספת, ובתחילת פרק 59 הבטיחו לנו שבתור שחקן אורח יופיע גיל ריבה, אבל כל מה שקיבלנו זו רק פיסה קטנה של שפה תחתונה שעברה את גבולותיה הטבעיים והשתחלה לה אל תודעתנו. אני שואפת (נואפת, גורפת, שורפת ועוד שלל מילים הנגמרות ב'פת' אשר יגרמו להצהרותיי לקבל כיוון מלודרמטי ואפל) ליותר.

   יש'ך מנה?

   על שאיפות דיברנו באומץ לב שאין כמותו ולא יכולנו שלא להיזכר בצמד הנרקומנים החביבים והמגוחכים שמשאירים אותנו כמהים לעוד גם כשאין יותר כוח - עמית ונטלי, כפרה עליהם. פיצ'ו מחליט לקחת את האחריות לידיים למרות שהשפילו אותו, קיללו אותו וגרמו לי לתהות האם זה באמת כל כך כיף לחבוט בשרון אלכסנדר, כי ככה זה נראה, ולעשות להם גמילה ביתית מדרוגאס ואלכוהוליקאז ומחומרין רעין שמסכנין את החיין. הוא שכח להגיד להם שהדבר היחיד שמסכן להם את החיים זה לגרום לנוער לחשוב שאם יצאה לך קלטת סקס אתה תהפוך מיידית לנרקומנית אובדת עצות, אבל כנראה שלפיצ'ו יש עקרונות אחרים משלי, והוא חושב שלסגור אותם בסטודיו ולדבר אתם על בעיותיהם האיומות ביותר ("אבאשלי פוצץ תי מכות! גם את אמא! אבא שלי פוצץ תי!") זה הרבה יותר חשוב מלמנוע תביעות של קובבות קטינות בעלות חבר עם מצלמת וידאו, מוסר בגובה דשא וחשבון ביוטיוב.

   המשתגלים המשתדלים

   דולב ומוניק מבצעים משגל קרימינלים ידוע לשמצה, קרלה עדיין זועמת על אמנון, דנה עוקבת אחרי מרי ומגלה שהיא מנהלת רומן סוער עם תומר שנראה לערך כך: "יו כילו ני לא 'בין 'תך 'ני אוהב 'תך 'ת לא 'בינה כילו אני אוהב 'תך כילו ת' כזאת כילו 'יוחדת יעני", ואני מזדהה בצער רב. יוצרי "בובות" הנכבדים, גם אני לא מבינה אתכם, אבל אוהבת אתכם, ואתם כאלה מיוחדים, יעני. אנא עזרו לי להתגבר על כל פחדיי האיומים ועל סיוטי הרטובים והמזעזעים, ותשלחו את אלי אלטוניו לשיעורי דיקציה.