פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   איזה תיק

   בפעם הבאה שיכאב לך הגב כי שוב דחפת את כל הבית לתוך התיק, תזכרי את ההמלצות של דנה שמש

   נכון שאנחנו (טוב נו, הבנות) תמיד דוחפות שטויות לתיק, אבל יש כמה דברים בסיסיים שאנחנו לפעמים שוכחות. ולא, סמים זו לא תשובה. אז הנה רשימה שלא תשאיר אותנו עירומות.

   מסטיקים

   מה יותר חשוב מאשר חפיסת מסטיקים בתיק? פשוט שום דבר. וזה בכלל לא משנה הטעם, אם אתם בקטע של תפוז אקזוטי או ליצ'י אקרובטי, העיקר שיהיו מהם, וכאלו מסוג מנטה לא יזיקו. למה? שתי סיבות עיקריות. כי לפעמים ממש מתחשק משהו מתוק, ומסטיק זה פתרון מיידי. חוץ מזה, נגיד שהבחור החמוד ההוא מהבר רוצה לנשק אותך נשיקת לילה טוב, הוא ממש לא צריך לדעת כמה בירות הורדת באותו ערב, נכון?

   טמפונים

   זה פשוט לא להאמין איך כל כך הרבה בנות ארצנו הטובות והנאוות נופלות בקטע הזה. איך תמיד יש מישהי שנתקעת בלי תחבושת או טמפון, כאילו שכל הקטע הזה של המחזור תפס אותה מה זה בהפתעה. אז אחיות, כדי להימנע מרגעי המבוכה האלו שאת נאלצת ללחוש באמצע השירותים לזרות גמורות אם "יש לך תחבושות במקרה?", שימי בתיק תמיד איזה שתיים-שלוש ספייר, שיהיה על כל מקרה שלא יבוא, והוא יבוא. אלא אם כן כבר הספקת להיכנס לגיל הבלות, ואז בכלל מה את עושה פה, את לא חושבת שה-zone זה לא לגילך?

   מצית

   גם אם את לא מעשנת, מה יהיה כשההוא (או מישהו אחר) מהבר ישאל אותך אם יש לך אש? למה שלא תציתי אותו? ובכלל, המכורים להישרדות כבר יודעים שתמיד כדאי להחביא לפחות מצית אחד. וזה גם משהו שכיף לשחק איתו (לא באש! במצית). אז עד שטלפונים סלולרים יהיו משוכללים מספיק כדי להדליק, תדאגי לזה בעצמך.

   .

   איפור

   כמעט כל בחורה סוחבת איתה תיק איפור בתיק. לרב הוא גם מוגזם ומיותר וסתם תופס הרבה מקום, לכן להבא פשוט כדאי לבחור מס' מוצרים בסיסיים, ואתם להסתובב נאמנות. את כל קשת הצלליות להשאיר בבית.

   מגבונים לחים

   אין אין אין חשוב יותר ממגבונים לחים. אם נשפך עליך חרדל קטשופ ומיונז, אם נגעת במרקם לא מזוהה, אם הילד של השכנה ניגב עליך נזלת, אם את סתם מזיעה - תמיד טוב שיהיה מגבון לניקוי מהיר.

   שוקולד

   אה לא, יש לך מסטיק. זה מספיק.

   ספר למראה המהורהר

   תמיד טוב שיהיה אחד כזה בתיק. גם אם את לא באמת קוראת ספרים ועושה את זה בשביל הרושם, אולי מתישהו יהיה מספיק משעמם בשביל אשכרה לפתוח אותו וליהנות?