פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לרדת נמוך

   כל מה שצריך זה לחשוף פטמה, להגיד שטויות, לעשות סמים וגברים עשירים. כך תהיי נערת טראש

   למרות שמדינת ישראל היא חור שחור, קטן ומוקף אויבים, נדמה שכולנו עסוקים יומם וליל בלהכחיש זאת. הרי אנחנו כבר משתתפים ולוקחים חלק באירועי ספורט, בתחרויות מיס עולם ועוד כאלה דברים איכוצ'יים. לכן אנחנו מוכרחים ללכת עם האפנות החולפות הפוקדות את העולם, כמו להיות נערת טראש, למשל. אם להיות נרקומנית בלונדינית אנורקטית עם רמת משכל של פשטידת תרד נחשב לדבר נחשק וחיובי, כנראה שאין ברירה אלא לשנס מותניים, להבליג הכול בחיוך מכוער וללכת עם העדר כמו אותן הכבשים המשובטות והורדרדות שאנחנו. למה? כי כך העולם הכתיב, ולא נותר לי דבר לעשות מאשר למחות בעזרת כתבות ציניקליות של אותה הברונטית השמנמונת שאני, שהמפגש הכי משמעותי אליו הגעתי בכל הקשור לסמים יקרים וקשים היה בעת הליכה בתחנה המרכזית, כשעובד זר בן 80 עם כפכפי אצבע כמעט דקר אותי בבטן עם מזרק שבור תוך צווחות: "אבוגעללההה אבוגעעללהההה!". לכן, קבלו בזאת את המדריך המלא: "איך גם את, שרית מאשדוד, תהיי פריס הילטון, לינדזי לוהן או לפחות בריטני ספירס". מאמר, כאילו, סואו אינטליגנטי.

   "הרוויחי" הון

   שוגר דאדי מזדקן, שוד בנק עצבני או סרסרות, הכסף הוא עניין חשוב מאוד. לא תוכלי להיות טראשית אמיתית לעולם אם הכסף לא יהיה אצלך בראש סדר העדיפויות, מן הסתם טראשית שיש לה כסף היא הרבה יותר טראשית ושערורייתית מסתם טראשית ענייה, שמבחינתה הטראשיות היא מובנת מאליה. אתם מבינים את ההיגיון הפשוט? אז השגת את הכסף, איכשהו, והצעד הבא יהיה להרוויח עוד קצת. בשביל לחשוף פטמותייך בכל מקום, ללבוש בגדים זוועתיים ולגדל חיות מחמד בגודל של איבר מין צריך הרבה מאוד כסף, אז אל נא תהססי להסכים בפעם הבאה שמישהו ירצה לקנות את חברתך הטובה ביותר או לפחות את אחותך הקטנה.

   חשפי גופך הצנום בכל מקום

   דאגי אישית שכל אדם על הפלנטה ידע מהי הצורה של פטמתך הענוגה או איך נראה הפרח שלך. את יודעת, פרטיות היא דבר אינדיבידואלי, וכך גם עירום חזיתי. תחתונים הן בכלל לגמרי שנה שעברה וכבוד עצמי כבר לא מדבר בעד עצמו. כאשר עירום הוא דבר יפה ואת דבר מכוער זה עובד מצוין.


   .

   תצבעי לבלונד ותהיי מטומטמת

   אז נכון, טמטום הוא דבר שנולדים איתו ואפילו שנים של אימונים לא יעניקו לך בינה של צואה מרקדת, אבל שווה לנסות. אל תוותרי לחכמתך אפילו אם היא דומיננטית מאוד ובאה במנות של אייקיו 180– הלחמי באינטליגנציה עד שתיפול מיובשת ומבוישת על הרצפה. קדימה, חזרי אחריי : ע ו ף ז ה צ י פ ו ר ו פ ר ה ז ה ח י ה.

   תתמכרי לסמים קשים

   היי קלאס דראגס זה מה שיגרום לך להצליח, ואת מוכרחה להיות חזקה ולהתמכר לחומרים איומים שיגרמו לך להיות רזה וחסרת ריסון עצמי. נסי לבלוע את הצפרדע בגבורה ולדאוג שהסטלה שלך תהיה מכוערת במיוחד. אם במהלכה השתתפת בסרט פורנו או חשפת את פי הטבעת שלך בפני כל האומה, אל תרגישי רע. תרגישי טוב.

   הזדייני עם כולם

   נשים? יאללה. גברים? יאללה. קטינים? יאללה. זקנים? יאללה. סוסים? יאללה. בלי סלקציה, בלי דיבורים, בלי לשחק הרד טו גט כי את לא ורע לך בחיים, העולם נמצא בהתחממות גלובלית ואין לנו זמן, אז יאללה.

   ולסיכום

   אין סיכום. לעבודה.