פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לך תזדיין

   ירון מנדלסון קצת ממורמר, אבל זו לא אשמתו – הוא פשוט לא עשה סקס כבר חצי שנה. בכל מקרה, תמיד יש עליו קונדומים וחומר סיכה

   החיים שלי בנויים מצ'ק פוינטס קטנים כאלה. למשל: ביום שבת, ראשון, שלישי ורביעי – מכון, עוד חודש פז"מולודת וכמובן שפורים, עוד חודשיים חופשת פסח וכו' וכו'. יש לי בעיה עם אחד מהצ'ק פוינטס האלו שמציין מתי הזדיינתי בפעם האחרונה, לצערי עברה חצי שנה. אני בטוח שכולם, חוץ מבתולות הברזל, פוערים פיות וחושבים לעצמם 'מה, איך אתה מחזיק מעמד חצי שנה?' – מחזיק, יש ברירה?

   מרוב המחסור ב[[סקס]] הגעתי למצב הזה של השלווה שכבר לא אכפת מסקס, נהנים מהשמש שמחממת את הפנים, מהכלב שמתכרבל בלילה, משיר טוב ברדיו. תוך כדי כמובן שאפילו פרסומות למשחה נגד טחורים מחרמנות אותי ואני חושב שזה אומר הכל.

   סקסותרום

   אולי כדאי לעשות שירותרום של סקס לכל מי שהוא לא מכוער, פיסח, גידם, חולה או סתם אנוכי במיטה ובכל זאת לא הזדיין יותר מדי זמן. תהיה מנחה (כי כמובן אישה יותר נעימה למראה בסיטואציה שכזו) שתשדל את הצופים בבית לתרום מאונם למען כל אלו שעוד שנייה מפתחים נמק משימוש עצמי מוגבר. בטח [[ארקדי גאידמק]] יתרום מאה גברים ונשים ממיטב ההיצע האוקראיני לכבוד מטרה עילאית זו.

   אבל איכשהו, אני די בטוח שהשירותרום הזה הוא פנטזיה שלא תתממש מחוץ לתעשיית הפורנו הישראלית, ואני עדיין אצטרך לגשש את דרכי אל חדר המיטות המואר חלקית כמו כולם – במסיבה, בר, מרכז קהילתי, בית תמחוי, אוטובוס, מכון, שיט קיאקים על נהר הירקון, טיפול נמרץ לאחר השיט הזה והאפשרויות עוד רבות מספור. אני רק צריך לזכור שתמיד יהיה עליי את השילוש הקדוש – קונדום, חומר סיכה ותחתונים נקיים.