פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חשיפה!

   חושבים שבחורות מתלבשות חשוף כדי לתפוס בחורים? אריאל כץ קובעת שאתם שוביניסטים ועונה לשני יפת

   שני יפת הסבירה כאן אתמול, שאם פעם להגיד שאת לא רוצה חבר היה בעיקר משהו ש"בחורות שמנות ושעירות" היו אומרות, היום, מי היה מאמין, יש אפילו כוסיות שרוצות לבד. שני מצדה לא קונה את זה, וגם אומרת שאם באמת היה לכן טוב לבד, לא הייתן מתלבשות בצורה שקוראת לכולם להתחיל אתכן. תוך כדי שהיא מסבירה את עצמה, היא מודה שהיא "לא פמיניסטית גדולה, אבל גם לא שוביניסטית". עם כל הכבוד לשני, היא בוודאי תסלח לי אם אודיע לה חגיגית שהיא דווקא כן שוביניסטית.

   לחשוב שבחורות מתלבשות בשביל לקבל מבטים ולגרוף מספרי טלפון זו טעות שכיחה מאד. השימוש הנפוץ ב"מתלבשת כמו זונה" הוא לא בחירת מילים סתמית, הוא מסביר שיש אנשים חושבים שהחצאית הקצרה שלך מנסה לפלס למישהו את הדרך המהירה ביותר לאיבר שמאחוריה. הרבה חושבים ש "מכנסי דפוק אותי" הם מכנסיים שפשוט מתחננים לקבל זין, ואפילו לא היה להם מושג שהם יודעים לדבר.

   לא תגעו בלייזר אה?

   בואו נודה בזה - להגיד שאנחנו מתלבשות בשביל שגברים יתייחסו אלינו, זה שוביניזם בשיאו. כשאני מתלבשת חשוף, אני קודם כל עושה את זה כי אני נהנית לראות את עצמי ככה, כי בא לי להתענג על ירכיים ללא צלוליטיס ועל מחשוף מפואר, כל עוד אפשר.

   יותר מדי חרמנים מגיעים למסיבות וברים כדי לצוד, בוחרים את הקורבן לפי אורך החצאית ועומק המחשוף שלה, ונדהמים לגלות שהיא תפוסה. לפי התפישה שלהם, ברים ומסיבות זה רק לרווקות שמחפשות אקשן. אז אתם מוזמנים להפנים: זה שהגופייה לא מסתירה את העובדה שיש לנו אחלה ציצים, לא אומר שאנחנו רוצות שתגעו בהם. וזה בסדר, אנחנו נתמודד עם זה שברגע שאתם חוטפים סירוב לפנים, כל אחת מאיתנו הופכת מ-"כוסית-מה-הייתי-עושה-לך" ל-"יא-בהמה-מי-בכלל-רוצה-לגעת-בך".

   הפרמיטיבים

   יש בחורות תפוסות שחבר שלהן לא אוהב שהן מתלבשות חשוף. אם החבר שלכן מעקם את הפרצוף המחוצ'קן שלו בגלל לא שאתן לא מנסות להחביא את הגוף בשכבות של בגדים, אין סיבה שתהיו איתו. גבר אמיתי ידע לפרגן לכן, ויהיה גאה בזה שהחברה שלו נראית מעולה. אם הוא חסר ביטחון, הוא יעדיף שתצניעו את כל היתרונות הבולטים שלכן. רגע לפני שתעיפו את הילדים הרכושניים והפרמיטיבים האלה מהחיים שלכן, תזכירו להם שחיות משתינות ומסמנות טריטוריה, לא בני אדם.

   מחמיא לנו הבנות לראות מה המחשוף עושה לאחרים, ותתפלאו - זה לא קשור למצב הזוגי שלנו. זה לא אומר שהתלבשנו כדי להעמיד למישהו את הזין ולא אומר שאנחנו מחפשות מישהו לבלות איתו את הלילה, או לחילופין, את שארית חיינו.