פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כן, טוב לך לבד

   הבנות שטוענות שהן לא רוצות חבר מעצבנות את שני יפת. היא מסבירה למה הן משקרות לעצמן, ויש לה הוכחות

   אתם מכירים את הבחורות השמנות והשעירות שמספרות לכל מי שיש אוזניים שהן לא צריכות גבר ושהן מסתדרות מעולה לבד? התופעה הזו מסתבר נגמרה ובמקום בחורות שמנות ושעירות אלו שצועקות את האג'נדה הזו הן דווקא כוסיות על הקרויות גם בשם הפוסי קאט דולז.

   בפעם הראשונה ששמעתי את שירן I don't need a manהתלהבתי נורא. אמרתי לעצמי, סוף סוף בחורות עם ביצים שאומרות לבחורים את כל האמת בפרצוף ועוד עם כזה גרוב. לקח לי בערך חמש דקות עד שאנחות הפרגון והעונג הפכו לעצבים וקריז שלא היו לי כבר הרבה זמן. בשיר השנוי במחלוקת, הפוסי קאט דולז מתלהבות ואומרות שמלא בנים מתחילים איתן והן מסרבות כי הן לא צריכות גבר, ואם זה לא מספיק יש להן את החוצפה גם להעליב אותי ואת שאר הבנות התפוסות בעולם.

   הן טוענות שהן לא צריכות גבר כי הן רוצות להיות חופשיות, לעשות את הקטע שלהן ולהיות שלמות עם עצמן. סליחה? לי לא זכור שחבר שלי סוגר אותי באזיקים ולא נותן לי להיות חופשייה. ולא זכור לי שהוא אמר לי להפסיק לעשות דברים שאני אוהבת ולא להיות מי שאני. הצביעות המפגרת הזו של בנות שמלאות אגו וגאווה פשוט מגעילה אותי. הרי ברור שהן יגידו שהן לא צריכות חבר - אין להן והן רוצות לעבוד על כולם שזה מבחירה. האמת היא שאני די בטוחה שלכל אחת מהפוסי קאט דולז יש חבר.

   פלרטטנית ושקרנית

   הבנות האלה לא מובנות. אני לא אומרת שלהיות לבד זה רע אבל אני יודעת שזו לא שאיפה של אף אחד. כולם בסוף רוצים אהבה, ואם אני בזוגיות זה לא אומר שאני מפסיקה להיות אני, ההפך הוא הנכון. בזוגיות אנו מגלים דברים על עצמנו, וגדלים כבני אדם.

   אני מודה שאני לא פמיניסטית גדולה אבל גם לא שוביניסטית. זה אדיוטי להצהיר ש"אני אוהבת להיות רווקה" כשבעצם את מחכה ונואשת שיבוא כבר האביר על הסוס הלבן וכשמישהו מתחיל איתך את נראית כאילו הרגע ראית את דודי בלסר בלי חולצה. אם בנות הפוסי קאט דולז באמת לא רוצות גבר מדוע הן מופיעות בכל קליפ והופעה שהיו להן עד היום לבושות בלבוש מינימלי וההתנהגות שלהן פלרטטנית להחריד? תעשו לי טובה, זה בטח לא בשביל לגרום להורים שלהן גאווה או לעורר את הלסביות מסביב לעולם. זה סך הכל כדי למשוך אליהן זכר ראוי, אחרי הכול מדובר פה בחשפניות לשעבר.

   אני בטוחה שיש מלא בנות שעכשיו נורא כועסות ולא מסכימות איתי ואומרות שאני לא באמת צריכה חבר כדי שיגרום לי אושר. ואתן יודעות מה? אתן כל כך צודקות. אני לא באמת צריכה חבר. אני רוצה! ולפחות אני מספיק כנה בשביל להודות בזה.