פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הנה נכנסנו

   מה ההבדל בין מושבניק לקיבוצניק, למה לעשות את דרור נובלמן ולמה אסור לקרוא לעצמכם "אחד שמבין". אריאל כץ מטקבקת לכם חזרה

   כשמתחילים להרגיש את הסופשבוע, אריאל כץ מלקטת בפינצטה את מיטב התגובות שהשארתם כאן בשבוע החולף. הכל כדי לבדוק אם יש לכם סיכוי, או שכצפוי, אתם מקרה אבוד. שגיאות הכתיב - שלכם במקור.

   רב תחומית / בר אומנסקי - תגובה מאת: מושבניק

   אני מושבניק ואני הולך עם דיזלים וחולצות של כאוס או טי אנ טי או מאניה או דה פוטה מדרה ונעליים של לא פחות מנייק שוקס ליום יום ובופאלו לאירועים אז תרגיעי צדקת לגבי קיבוצניקים אבל מושבניקים זה דבר אחר

   ***

   מושבניק יקר,
   תבין, כפר שמריהו זה לא מושב. לא, אבל באמת, מה נראה לך? שחולצות של כאוס ו-TNT מוציאות אותך עם טעם טוב? די, עדיף חולצת פלנל משובצת ומכנסי קאמל של מושבניקים על פני המפגעים שיש בקולבים של החנויות האלה. וקיבוצניקים אולי לא מתלבשים משהו, אבל הם מתחילים להזדיין בגיל מאד מאד צעיר, ובשביל זה לא צריך בגדים בכלל.

   יש לי אותי לאהוב / מריה - תגובה מאת: אחד שמבין

   כמה יאפיות פלצניות כמוך ראיתי שהפכו לשטיח לאחר שפגשו את הגבר שלגביו הן החליטו שהוא הגבר של חלומותיהן, למרות שבאופן אבסולוטי הוא מכוער, קרח ומצורע. הכל בראש שלכן בנות. אתן יכולות לכתוב את הכתיבה נכי פמיניסטית וקולית שיש אבל דקה אחרי שאתן משריצות אתם הופכות ל"יכנה" פולניה מעצבנת. ולא חס וחלילה שיש לי משהו בגנות התופעה. זו דרכו של העולם ובצדק. כל "מירב מיכאלי" הופכת בסופו של דבר לגרסה נוראית יותר של אמה שלה. תמצאי לך גבר, תביאי ילד ותשכחי שפעם דיברת אחרת והיית מסוגלת לכתוב מאמר כזה

   ***

   אחד שמבין יקר,
   אחחחח, אני מתה על אלה שקוראים לעצמם "אחד שמבין". כשאני רואה אותם, אני ישר יודעת שמדובר בבן אדם שאין לו מושג מהחיים שלו. עכשיו, בתור "אחד שמבין", אני רוצה שאתה ואני נבין מי הבחורה שזרקה אותך לטובת מישהו קרח, מכוער ומצורע, שלמרות שהוא כל אלה, נראה לה עדיף על פניך? ואם כבר התחלת בהעלבות אישיות, אז תרשה לי לספר לך שמרב מיכאלי היא בעצם גרסה של מה שמעולם לא יהיה לך, ואם נוח לך לקרוא לזה אמא שלה, אז שיהיה. עכשיו, לפני שאמצא לי גבר, אשריץ ילד, ואיהפך לבלתי נסבלת, אני אשלח אותך להתיידד עם יד שמאל שלך, כי עם גישה כזו, זה הכי רחוק שתגיע, ובצדק.

   הצעת צחוק / דור צח - תגובה מאת: קובי

   לא קראתי את הכתבה אבל אני חייב לתת תגובה לפתיחה. הם לא סתם חושבים שאנחנו מטומטמים, הם צודקים,עובדה שבהם אנחנו בוחרים בסוף... האנשים במדינה מנסים יותר מידיי לא לצאת פראיירים וטיפשים ולא שמים לב שהם כבר כאלה...

   ***

   קובי יקר,
   אתה, מה שבטוח, לא יוצא פרייאר. אתה קודם כל מגיב, ורק אז אתה קורא (או שאפילו זה לא?), ככה שאין מצב שמישהו יעבוד עליך לפני שאתה תראה לו מה זה. אנשים כמוך, שמגיבים לפני שמדברים אליהם, הם בדיוק הסוג ה"ישראלי" שאתה מדבר עליו. תנשום שנייה, תקרא 4 פסקאות, ואז תגיב, לא יקרה לך כלום גם אם לא תהיה ראשוןןןןן!!1.

   שחקי אותה / שני יפת - תגובה מאת: רן

   לצערי אין בחורות טובות היום. נכון שגם הבחורים לא טובים אבל.. יש כמה שכן, ואני ביניהם. האם נגזר עלי להכיר רק עם בחורות זולות? או לחזור בתשובה כדי להכיר מישהי ממאה שערים? מתסכל :(

   ***

   רן יקר,
   הצטערתי לשמוע שאנחנו כבר לא טובות. עם זאת, אני חושבת שיש לי לפחות עצה אחת טובה בשבילך: אולי אם תפסיק לצאת למועדונים באזור הבורסה ותעבור למרכז תל אביב הבנות יהיו פחות זולות, למרות ששמעתי שגם בבורסה התעריפים מאד יקרים. תתחיל לחסוך, או שלחילופין תמצא חיים.

   בשביל לעשן / קרן זיידי - תגובה מאת: k z

   וואט דה פאק הכתבה הזאת??? אני גם מעשן וזה סבבה לגמרי אבל רבאק-למה לרשום כתבה על זה שכיף לעשן?? הרי זה עובדה שזה עושה רק רע לגוף,אז למה לדחוף אנשים אחרים לעשן? ילדים אימרו לא לסיגריות! חיזרו לתיאטרון!

   ***

   K z יקר,
   כן, אני זוכרת את הימים לפני שהפכתי לחלק מכוח הרשע של הסיגריות. באותם ימים הייתי מתדפקת על דלתות התיאטראות, הכל כדי להיכנס למיטה של חנוך לוין.כעבור כמה זמן מה הבנתי שעם חנוך זה לא ילך, כי הוא מבין באיכות, אז התפשרתי על תפקיד בטלנובלה והתחלתי לשכב עם דרור נובלמן. תגיד לי, מה נסגר איתך? מה תיאטרון? איזה תיאטרון? ממתי אנשים הולכים לתיאטרון בארץ לפני שהם יוצאים לפנסיה?? ילדים אמרו לא לתיאטרון! חיזרו להרואין!