מתוסבטריקים

יניב חלפון חוזר לסייע לכם. ספרו על איזו סדרה גדלתם, הוא יספר לכם בדיוק מי אתם. חלק 2

"המתחיל במשימה, אומרים לו גמור", פוסק הפתגם הנושן. התחלנו כאן במשימה חשובה, וקוראי zone היקרים מפצירים בנו לגמור. התיימרנו להגיש את המדריך הפסיכולוגי המלא של סדרות הילדים הותיקות, כשלמעשה הוא לא היה מלא מספיק. פניות נרגשות למערכת מאלפי קוראים, שלא הצליחו לאתר את מהות אישיותם, גרמו לנו לחזור אל המקורות ולצ'פר אתכם בפרק ב' של המדריך, הכולל עוד סדרות מופת, שלא נותחו כאן בפעם הקודמת. חושב שאתה מתוסבך? מרגיש כאילו נכנסת לסרט מצויר? ספר לנו על איזו סדרה גדלת, ונספר לך מי אתה:

בת הים הקטנה (או: מרינה בת הים)

אתה, הוריך או סביך, עלו ארצה מרוסיה. קנית די.וי.די מזויף של "השעות", אחרי שסיפרת למוכר בשוק שאפילו קראת את הספר (ברוסית?). בלונד עושה לך רטוב. אתה לגמרי בקטע של מערכות יחסים רציניות, ממש לא סטוציונר. גם אתה גולש על גל המוסיקה הצוענית, ובכלל אוהב מוסיקת עמים. אתה גאה במי שאתה.

בינבה

אתה יודע לדבוק במטרתך, על אף שיש לך קושי מיוחד בהשגתה. היית צריך שלושה טסטים לפחות עד שקיבלת רישיון נהיגה, אתה עדיין נוהג די מזעזע. אתה אוהב בעלי חיים, אבל שוכח להאכיל את הכלב. שמנמנותך חיננית, ואתה לא נלחם בה כלל. המחנכת המרשעת שלך מנסה להתנכל לך, או ככה לפחות אתה חושב. ההורים שלך גרושים.

מוש השור

אתה מכור לסטייקים, עשויים נא. מעולם לא גידלת חיית מחמד. אתה יכול להבין את מהלכיו הפוליטיים של אריק שרון. כששמו אותך בעמדת כוח חברתי, השתמשת בו לרעה. יצפאן מצחיק אותך. גם יגאל שילון והפספוסים שלו, בעיקר אלה הכוללים בעלי חיים נחבטים. תעודת הבגרות שלך די עלובה, חוץ ממאה בחינוך גופני. יש המכנים אותך "בהמה".

רובוטריקים

אתה מסתדר מצוין עם מחשבים ואולי אפילו תלמד תכנות בהמשך הדרך. שימוש בויאגרה נחשב בעיניך לצעד לגיטימי. אתה יושב ראש מועצת התלמידים. החיים בקיבוץ נראים לך מגניבים, ובכלל אתה סוציאליסט לא קטן. בצבא, תשמח מאוד על תפקיד שכולל גישה לטנקים. כשאתה יוצא למועדון אתה נתקע תמיד במתחם האייטיז.

קטקטים

אתה אוהב טיולים בחיק הטבע. תמיד יש לך חברה, וקרה שהיה לה שם דומה לשלך. אתה מנשנש מתאבנים לרוב. אתה מזדהה עם מיעוטים במצוקה, ונוהג לזרוק מטבע לקבצנים ברחוב. יש לך כתב קטן. אתה מצייר הרבה, בעיקר רישומים מתוקים בצדי המחברת. אתה עושה קולות אינפנטיליים לתינוקות. יש מצב שאתה די נמוך.

הבית של פיסטוק

היצירה הישראלית חשובה לך. אתה שמח על קיומו של ערוץ 24, אבל מתעצבן כל פעם שמוקרן קליפ של הדיימונדז. לירון לב היה חייב להגיע לגמר לדעתך. אתה מתעניין בתחום התקשורת, וחולם להיות עורך חשוב. שם המשפחה שלך הפך בפי כל לשמך הפרטי. אתה עורך ישיבות חשובות על הרצפה.

נילס הולגרסון

אתה הרפתקן. נופי אירופה קורצים לך, ואתה מתכנן טיול חוצה יבשת ללפני או אחרי הצבא. ההורים שלך נהגו להעניש אותך. או שתשתחרר מהצבא, או שתחתור לאחת היחידות המובחרות. נשים מבוגרות מעוררות בך יראת כבוד. אתה אוהב את התהליך יותר מאשר את התוצר. תופעת פיטום האווזים מכעיסה אותך.

צבי הנינג'ה

הציונים שלך תמיד היו גרועים, וזה ממש לא איכפת לך. הבילוי המועדף עליך הוא רביצה עם חברים. אתה מספר המון בדיחות. זיונים זה הדבר היחיד שתתאמץ כדי להשיג. אתה אוכל יותר מדי ג'אנק פוד, וטוחן חטיפים גם במיטה. היגיינה היא לא תכונה שטבועה בך. לא מפריע לך לצאת אהבל מול אנשים. יאמר לזכותך, כי אתה יודע איך ליהנות

בולי

אתה מתעורר ליקיצה טבעית, מוקדם מאוד בבוקר. כשמישהו מתקתק עם עט לידך אתה משתגע. אתה נוקשה עם עצמך, ונוטה להילחץ בקלות. ברור לך שאתה צריך להחליט בדיוק מה תעשה בחיים. החורף היא העונה המועדפת עליך. אתה מסתובב עם מים מינרלים בתיק. אתה נוטר טינה, אתה ציני להחריד ויש לך תמיד את הסלולר הכי משוכלל בשוק.

המלך בבר

אתה רגוע ונוסך רוגע גם באנשים סביבך. יש לך חיבה מיוחדת לבתי-קפה, ואתה אוהב מוסיקת צ'יל-אאוט. אתה לא מקלל, לא צועק, ונמנע ממריבות עם קרוביך. יש בשקט האצילי שלך משהו מאוד עוצמתי. קנית מצלמה דיגיטלית, ואתה מצלם הרבה, בשביל הנשמה. למרות שחבריך מקיפים אותך, אתה יותר אפקטיבי כשאתה לבד.