פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: סופו של קשר אסור

   הגולשת האנונימית כותבת לנו על הרגע שבו היא הבינה שהבחור שאיתה פשוט מורח אותה, ואף פעם לא באמת ייתן לה את מה שהיא רוצה

   הקשר הזה אולי היה 'אסור', אבל גרמת לו להרגיש כל כך נכון.

   במשך שלושה חודשים מדהימים נתת לי תחושה שאני היחידה בעולם. שאין טובה ממני, יפה ממני, חכמה ממני, מצחיקה ממני, סקסית ממני. גרמת לי להאמין שאפשר לאהוב אותי. שכל הגברים שפגעו בי היו מטומטמים. שמגיע לי להרגיש מלכה.

   התקשרת כדי להגיד לי שהיית צריך לבחור, כי הכל התפוצץ ואין ברירה, קיבלת החלטה. בכיתי אבל הבנתי. מעולם לא ציפיתי למשהו אחר. גם כשהתקשרת ידעתי בדיוק מה תגיד.

   אבל לא שחררת. גם בכל הפעמים שניסיתי לחתוך את מה שנשאר מהקשר הזה (בעיקר שיחות כתובות במהלך שעות העבודה) לא נתת לי ללכת. משכת אותי בכל פעם מחדש. אמרת שאתה לא מבין איך אני כל כך קרה וחותכת. לא הבנת כמה זה קשה וכואב. טענת שיש לי 'מנעד רגשות על-אנושי'.

   ואז הגיע הרגע שבו הבנתי שבילפת. הייתי חולה, לבדי בדירה הקטנה, ואת שיחת הטלפון שלנו סיימת במילים 'אני מת עלייך'. זו הייתה הפעם האחרונה שדיברנו. נעלמת אחרי השיחה הזו. גם כשניסיתי להבין מה קרה, שיקרת. לא היית מסוגל להודות באמת. גם כשאמרתי לך שאין לי כל עניין לחזור, אבל אני רוצה 'סגירה' הבטחת שתדאג שזה יקרה 'עוד השבוע'. זה היה לפני חודשיים. כן מצאת זמן לשלוח לי הודעות על זכרונות מלילות רומנטיים, לספר לי שראית תמונות שלי בפייסבוק ולשלוח לי 'חג שמח' בפסח, באמצע ארוחת החג.

   אבל אני כבר הבנתי. יום לפני ליל הסדר ראיתי אני בעצמי את דף הפייסבוק שלך. ההודעה על הקיר לא השאירה מקום לספק. או שאתה משקר לי, או שאתה משקר לכל העולם. בכל מקרה, לשקרנים אני לא נמשכת. אני לא מסוגלת לאהוב אותם. אז אני ממשיכה הלאה עם ההבנה הכואבת שכל השנה האחרונה הייתה זיוף אחד גדול. אולי מתישהו אאמין באהבה שוב.

   בינתיים אני לומדת לחיות מצוין בלעדיה. תודה לך על זה.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   מכתבים קודמים במדור:
   "יצאתי עם מישהו מבוגר, ואז גיליתי שהוא נשוי"

   "עושים CTRL Z": בכל יום שישי בוואלה ZONE. מחכים לסיפורים שלכם