פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הפסקול של לירן

   לירן דנינו מכור למוזיקה, אז הוא חלק איתכם שמונה שירים שהוא אוהב במיוחד, ושעושים לו משהו בלב. שיהיה מה לשמוע בסופ"ש

   'I FINK U FREEKY' by DIE ANTWOORD

   הקליפ הזה ווירדו, שונה מהרבה דברים שאני רואה בדרך כלל. יש בו משהו קיצוני, ואני אוהב את זה. תנו לעצמכם קצת זמן - ותבינו גם כן את הקסם שלו.

   Pearl Jam - Black

   פרל ג'אם זו אחת הלהקות שאני הכי אוהב. הקליפ הזה הוא מתוך מופע האנפלאגד שהם עשו. בתחילת הבית השני הסולן עושה אלתור פשוט מדהים. זה כיף לאלתר, אם אני שר בהופעה צמוד להקלטה זה מאוד משעמם ומעייף אותי. צריך לחדש קצת את השירה מדי פעם, ולפעמים השינוי גם נטמע בך.

   Kings of Leon - Pyro

   זה סינגל מתוך האלבום האחרון שלהם, ויש בו סאונד קאנטרי כזה, מאוד מיוחד. ל"קינגז אוף ליאון" קוראים על שם הסבא שלהם, ליאון, שהיה מכנה אותם "מלכים", שזה יפה.

   Coldplay - Violet Hill

   בהתחלה לא אהבתי את השיר הזה, לוקח זמן להתרגל אליו ולמקצב המיוחד שלו. אבל אחד הטובים של קולדפליי. בכלל, זו להקה שלדעתי יש בה הכול - הסאונד, הסולן, העבודה עם המחשב, ההופעות. הכול בה מושלם ומדויק.

   Radiohead - Lotus Flower

   מה שיפה בקליפ הזה הוא הריקוד המיוחד. הוא רוקד כמו מפגר: חופשי, משוחרר מכל המגבלות. רואים שעברו על תום יורק דברים, הוא התבגר. וזה עשה לו רק טוב.

   John Mayer - Gravity

   יש כאן בדיוק את התחושה הנכונה ששיר צריך להעביר לך. ככה צריך להישמע שיר. ג'ון מאייר גם זמר בן זונה וגם גיטריסט בן זונה.

   RAGE AGAINST THE MACHINE - KILLING IN THE NAME

   זו להקה פוליטית בעצם, שיר מאוד פוליטי, על ללכת לפי החוקים ולפי מה שאומרים לך לעשות. אבל הוא מודה שאין מה לעשות עם זה, הוא אומר בעצם "פאק יו - אבל אני אעשה מה שאתה אומר". חזק.

   Bryan Adams - Summer of 69

   זה שיר ששוטף אותך בנוסטלגיה. הוא מספר על מה שהיה פעם, ב-69', כשכולם היו במקום אחר. ולמרות שלא הייתי אז, זה עושה לי געגועים לעבר של עצמי. כמו ריח חזק של משהו שמזכיר לך משהו פתאום, שעושה לך טוב על הלב.

   לירן דנינו עורך את וואלה ZONE
   מה לעשות אם נישקתי את חבר של חבר שלי? לירן דנינו מייעץ לכם