פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תזיז ת'תחת, טייטום

   אלה לא מבינה מה כל כך מחרמן בגבר חשפן. אז היא הלכה לסרט "מג'יק מייק" כדי ללמוד את הנושא. מסקנה: תחת גברי זה עדיין דבר דוחה

   בן זוגי היקר משתעשע מדי פעם עם הרעיון שאעשה לו מופע חשפנות. אני, כפמיניסטית ידועה, דורשת שאם זה יקרה, הוא יצטרך לעשות את אותו הדבר מולי. ואז כמובן אני מדמיינת את זה, מקיאה עליו והלך כל הקטע הכיפי.

   אבל אני אוהבת את הגוף הגברי. מאוד. יש בו אזורים שאני אוהבת יותר ויש אזורים שפחות, והאזורים שאני אוהבת פחות הם בדיוק שני הפלחים שמחולקים על ידי החוטיני הדק בעיטור דגל אמריקה. לכן קשה לי להתחבר למופעי חשפנות גבריים: מה סקסי בתחת גברי שרוטט? זה תחת. המקום שקקי יוצא ממנו (ידוע שרק גברים מחרבנים), המקום הכמעט שעיר ביותר בגוף הגברי, איבר די מכוער ולא סימטרי לא משנה איך מסתכלים עליו, ומאוד קשה להסתכל עליו כשהוא רוטט.

   מג'יק מייק (יח"צ)
   לו רק הייתי העניבה הזאת!

   מי רוצה לגעת בך, סבא'לה?

   עם תובנות התחת הללו, הלכתי לצפות בסרט החשפנות "מג'יק מייק", בכיכובו של צ'אנינג טייטום על תקן החשפן הרוטט. תפקיד שנדמה שרק למענו יצר אלוהים את צ'אנינג טייטום מלכתחילה. אולי אלמד שם דברים על חשפנים זכרים שמעולם לא ידעתי, כי הייתי עסוקה מדי מלמלמל "וואט דה פאק" כשהם נפנפו מולי בחוטיני שלהם.

   טייטום מגלם בסרט חשפן מצליח שכבר לא רוצה להיות חשפן, ומשמש כמנטור לחשפן חדש וצעיר (אלכס פטיפיר). מתברר שטייטום עצמו היה חשפן בצעירותו, כך שהתפקיד לא זר לו כלל. דרך שני החשפנים הנ"ל אנחנו לומדים על עולם החשפנות הגברית ועל האנשים שמאחורי תחתוני הפרווה הסינתטית, ואמורים להתחרמן על הדרך. זה לא ממש קרה. לא הרבה זמן לתוך הסרט, כבר יש סצנה של מת'יו מקונוהי המזדקן שמזמין נשים לגעת לו בזין. לא סקסי בכלל. לא די בכך שיכולת המשחק של מקונוהי מתומצתות לתוך דמות של גולש סטלן באיזה סרט ניינטיז, אלא שהוא גם לא תורם לשום דבר בסרט. בעוד הבנות שעמדו מתחת לבמה וקיבלו 200 שקל ליום בשביל לצרוח לו, אני בעיקר צרחתי מכאבים בעיניים, למול שיערו המקורזל הדומה רבות לשיער ערווה ושריריו ההמדולדלים. שלא לדבר על זה שהחזה שלו חלק יותר משלי.

   יודעי להתפשט, לא יודעים לנהל שיחה

   ואם מדברים על החמור המגולח, ג'יזס קרייסט, מה כל כך סקסי בגבר שמגלח רגליים. מגלח רגליים. רגע, אני אגיד את זה שוב, כי אפילו אני לא באמת עיכלתי את זה - מגלח רגליים. עם סכין ורודה. אפילו לא שעווה כמו גבר אמיתי שמתמודד עם כאב. דמויות החשפנים האחרים, שאת רובם זיהיתי מתפקידים כאלה ואחרים בטלוויזיה - אדם רודריגז ("CSI מיאמי"), ג'ו מנגניאלו (הברמן ב"איך פגשתי את אמא"), מאט בומר ("צווארון לבן"), ואפילו בחור שנראה כמו הגרסה המבוגרת של הילד מ"משפחה מודרנית" - כולם כנראה קיוו לתפקיד די גדול בקולנוע, ומצאו את עצמם רוקדים בחוטיני בצורת פיל ורוד עם גרב בתחתון בין דיאלוגים ריקים.

   עד כמה הדיאלוגים ריקים? ובכן. כל הסרט התלבטתי האם זה "סרט בנים" או "סרט בנות". מצד אחד, הרבה קטעי בולבולים, מה שנוטה לאיים על גברים (נו אופנס). מצד שני, היו חמש דקות שלמות בתחילת הסרט שבהן הדיאלוג התנייד משיחה סתמית על עיירות פוטבול, לשיחה סתמית אחרת על פיתוח קריירה ממשחקי וידיאו או חיקויים גרועים של ארנולד שוורצנגר. לירות לכל הכיוונים לא גורם לך להגיע ליותר קהל, אלא גורם לזוג המסכן שהגיע לסרט שלך לצעוק כל כך חזק מכאבי מוח שהאנשים שישבו לידם התחרפנו וברחו.

   איכס, תלבש משהו

   וקטעי החשפנות בסרט... טוב, לעזאזל. הם נראו כאילו מישהו ערבב כמה סרטי סנאף עם קליפים של האחיות פיק במוזיאון הטבע בניו יורק תוך כדי שהוא ראה GLEE. הם לא מולאן רוז', יותר כמו "סטפ אפ: הדור הבא" (סליחה צ'אנינג, אני יודעת שאתה לא אוהב כשמזכירים את זה). כל הסרט ישבתי וחשבתי, האם יש סיכוי שיש נשים בעולם שבאמת נדלקות מהחרא הזה? זה שגבר שרוקד עם עניבה בלבד ומטרייה מרטיב להן את הלמטה? (אהההה עכשיו הבנתי למה מטרייה!). אם גבר מזיע בתחתונים, שמעולם לא פגשתי, היה מנענע את איבריו המוצנעים מול פרצופי, הייתי כנראה צורחת "אונס", לא "אעאעאעאעאעא". ואם הייתי עומדת מתחת לבמה מלאה בשטרות, כנראה שהייתי לוקחת את השטרות ובורחת. אבל היי, אולי זו רק אני.

   לסיום - מישהו עצר פעם לחשוב איזה שם מגוחך זה צ'אנינג טייטום? לא, כי הוא פשוט חתיך מדי משיהיה אכפת לי איך קוראים לו.

   צפו בטריילר של "מג'יק מייק" ותבינו על מה היא מדברת
   הצביעו: צ'אנינג טייטום סקסי?

   הצביעו: חשפנים גברים - זה מחרמן?