פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הנוקמים של ה-ZONE: הפעם זה אישי

   הסרט "הנוקמים" מאחד גיבורי על שונים לחבורה אחת - אז רצינו גם. לקחנו סלבס שונים והרכבנו מהם את חבורת גיבורי העל המושלמת שתגן עלינו

   "הנוקמים" נחתו בקולנוע, מוכנים לחסל כל מי שיאיים על קיומנו עם פרצוף מסוקס וכוח-על כלשהו. אצלנו ב-ZONE אף אחד לא ממש מאיים על קיומנו (חוץ מאגף התקציב. ומשרד החינוך. והמועצה לשלום הילד), אבל עדיין, כדי לחוש בטוחים, ולמקרה שתתקוף אותנו איזו שימפנגונזילה ידועה לשמצה, הרכבנו לעצמנו גם כן נבחרת מנצחת של גיבורי-על מתוך שלל הסלבס האהובים עלינו.

   אז כיוונו זרקור לשמיים, השמענו את האזעקה והשארנו צלחת ופלים על החלון, וכך אחד אחד הם הגיעו, הסלבס שהכי היינו רוצים שישמרו עלינו, כדי להתלכד לחבורה אחת מושלמת: העקומים.

   קפטן קוונטין טרנטינו

   טרנטינו הגיע שניה אחרי שהפעלנו את הזרקור. הוא הסביר שזה מכיוון שיש לו את הכוח לראות את העתיד, ולכן הגיע לישראל בחשאי כבר שלשום, ומאז הספיק לצאת עם שתי שחקניות ישראליות וקופאית. חוץ מזה אין לו כוחות מיוחדים, אבל הכריזמה הקטלנית בשיתוף עם המוח המעוות שלו הופכים את טרנטינו לאדם היחידי בפלנטה שיכול לתכנן מבצע נועז לחיסול השימפנגונזילה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   ג'סטין ביבר: "הקאפקייק הוורוד"

   ה-ZONE כבר גילה מזמן את כוח העל של ביבר: כוח החמידות. כשהעניינים מתחילים להסתבך, כל מה שצריך זה עומס קטלני של חמידות מוגזמת ונחילי פרפרים ורודים, ולשימפנגונזילה כבר יתפוצצו כל העורקים והיא תיפול מתה. ומי אם לא ג'סטין ביבר, הפעוט שלנצח יישאר בן שש עם בלורית, יוכל להנחית מכת סכריניות כה כבדה על אויבינו המרים. וחוץ מזה, במטבחון של וואלה! נגמר הסוכר ואנחנו מתעצלים לקנות.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   ג'סטין "עין-האש" טימברילייק

   כל חבורת גיבורים זקוקה ללאקי צ'ארם שלה, הבחור האנרגטי שהופך את הכול לקליל וכיפי יותר. מעיר הערות מתחכמות, מתחיל עם הבחורות שהוא מציל ותמיד נזהר על התסרוקת כשהוא נלחם ברשע. כיאה לבחור שבעיקר יודע לעשות עיניים, הכוח שלו הוא לירות מתוכן לייזר. טימברלייק נענה לקריאתנו והגיע במהירות, אבל אז גילה את טור הסקסולוגית ונתקע מול המחשב כמה שעות.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   אמה ווטסון: "השושן האנגלי"

   אמה ווטסון היא גיבורת העל הנשית האולטימבטיבית. גם יפה, גם חכמה, גם חרוצה, גם הספיקה להילחם עם טרול או שניים בסדרת סרטי "הארי פוטר", ולא פחות חשוב מזה לסופרהירו: יודעת להתלבש. אפשר גם לסמוך עליה שהיא לעולם לא תיתן לחבורת גברים לקחת לה את הפוקוס. אוהבים אותך, אמה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   ליאם ניסן: קשיש-מן

   הבחור הוכתר לא פעם לבאד-אס הכי קשוח על מסכי הקולנוע, מ"חטופה" ועד "באטמן". הוא מסוג הגיבורים שלא זקוקים לכוח על, כמו באטמן ואיירון מן, אלא הם פשוט פיור אוסמנס. מבט אחד חודר של ליאם, וחצי מהטוקבקים במערכת נמחקו.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   איתי תורג'מן: הג'וק

   הכוח הישראלי הכי גברי בסביבה. אחרי שהורעב ב"הישרדות", עונה (מינית) על ידי אנה ארונוב ופיתח עמידות על כלפי ריח הגוף של אושרי כהן, איתי מוכן לכל. כיצור קטן במיוחד, הוא ניחן במהירות על ומסוגל להשיג כל אדם רגיל בדרך לתור לאודישן. עם כוח העל הזה, סגרנו את חבורת הנוקמים שלנו. וכך, כשהחבורה הייתה מוכנה סוף סוף לצאת להילחם ברשע ובאגף התקציב, הודיע תורג'מן שהוא בעצם לא מוכן להשתתף והתיישב על הספסל בצד. אוקיי, כולנו הולכים למות.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   הנוקמים: טריילר הסרט