פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שאלה פתוחה: עודף משקל = איבר מין קטן?

   האם איבר המין שלי קטן בגלל עודף המשקל שלי? מתי בדיוק יורד דם בסקס ראשון? ולמה אני מצליח לאונן רק מול צ'אטים בפייסבוק? ד"ר אברמוב עונה לכם

   בן 15 שואל:

   איבר המין שלי ממש קטן, בערך שבעה סנטימטרים. קראתי באינטרנט שזה יכול להיות בעיה של השמנה (אני שוקל 84 קילו). השאלה שלי היא - האם הוא עוד יגדל? זה יכול להיות מאוד מביך להישאר עם איבר קטן לכל החיים.

   וגם: כשאני מנסה לאונן אני לא מצליח לגמור. אני מאונן בערך חצי שעה ולא גומר. למה זה קורה?

   ד"ר אברמוב עונה:

   איבר המין אמור לגדול עד גיל 16. האם איבר המין הוא בגודל של שבעה סנטימטר בזמן זקפה או במצב רפוי? המדידות הן רק במצב של זקפה.

   הרבה פעמים, אצל גברים הסובלים מהשמנה, האיבר נראה יותר קטן כי הוא קבור בין שכבות השומן, ומה שרואים זה לא הגודל האמיתי שלו. כדאי שתתחיל לקחת את עצמך בידיים, לעשות ספורט וללכת לדיאטנית כדי להוריד במשקל.

   לגבי גמירה – כשתהיה מגורה ממש ומרוכז בהנאה ובגירוי המיני - אתה תגמור.

   בת 20 שואלת:

   מעולם לא הייתי בקשר רציני עם גבר, ואני בתולה.

   כמעט וכל יום אני מאוננת, והחלטתי שאני לא רוצה להיות בתולה יותר, אז עברתי מהחדרת אצבעות - להחדרת טושים.

   הבעיה היא שכשאני מכניסה אצבעות זה לא כואב לי כלל, ואני די נהנית מזה, אבל כשאני מכניסה טוש זה ממש כואב לי. אני מכניסה אותו עד הסוף, אבל מוציאה באמצע בגלל הכאב.

   חשוב לי לציין שאני מאוד מגורה, ולכן אני לא מבינה למה כואב לי. האם זה אומר שאני עדיין בתולה?

   ד"ר אברמוב עונה:

   אי אפשר לדעת. אם החדרת שתי אצבעות לא כואבת לך, לא ברור למה הטוש כן, שכן שתי אצבעות מקבילות לאבר מין גברי מבחינת הגודל. יכול להיות שאת לא מחדירה בזווית נכונה, או פוגעת בעור בכניסה. בכל מקרה, זה לא מעיד לגבי קרום הבתולים אם הוא קיים עדיין או לא.

   בן 17 שואל:

   אני וחברה שלי מדברים לעשות סקס בפעם הראשונה. היא בתולה. ידוע לי שיורד דם, אבל האם זה בזמן החדירה או אחר כך, כשהיא מתפנה?

   ד"ר אברמוב עונה:

   הדימום קורה בזמן החדירה, כשקרום הבתולים נקרע. כשליש מהנשים לא מדממות בכלל, אצל רובן הדימום הוא קל, ורק המיעוט סובלות מדימום חזק שיכול להמשך יומיים שלמים אחרי האקט המיני.

   בן 16 שואל:

   אני מאונן כבר מאז החופש הגדול.

   בזמן האחרון אני לא מצליח לגמור באמצעות צפייה פורנו - אלא רק באמצעות שיחה עם בנות בפייסבוק. הדבר גורם לי לאי נוחות ומגביר את תחושת הבדידות שלי. האם יש דרך אחרת שתוכל לספק אותי באוננות, כדי שאוכל להימנע מדברים כאלו בעתיד?

   ד"ר אברמוב עונה:

   נראה לי שמיצית את סרטי הפורנו ויש לך צורך בקשר זוגי מיני. אני מאחלת לך שתמצא מהר בת זוג, שאיתה תוכל לקיים קשר של זוגיות חברות אהבה וגם סקס.

   בינתיים, נסה להשתמש בפנטזיות בתור גורם מעורר ומגרה.

   יש לכם שאלה לד"ר אברמוב? צריכים עצה בנושא מיניות? שלחו לנו, בציון הגיל שלכם בלבד, וד"ר אברמוב תענה גם לכם!

   הלינק לא עובד?

   שלחו לכתובת zonesupport@walla.net.il

   "שאלה פתוחה" עם ד"ר אברמוב - בכל יום ראשון בוואלה! ZONE

   בטור שעבר: למה אני כבר לא נהנה מאוננות?