פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק י"ד

   דייט עם פריק תכשיטים, חצי דייט עם קיר ירוק ודייט שנגמר עם כיור בתחת: ממשיכים לאסוף את סיפורי הדייטים הכי מביכים שקיימים!

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק י"ג!

   דייט 55

   "חברה מהעבודה סיפרה לי שיש לה מישהו חתיך בן 26 להכיר לי. דיברנו, וקבענו להיפגש בבית קפה בעיר העתיקה בירושלים.

   כשהגעתי הוא כבר חיכה לי שם, וממש רציתי לעשות את הטריק הידוע של 'חלוף ליד וברח מיד', אבל כנראה שאני נחמדה מדי בשביל לעשות את זה. אז התיישבתי לידו, הצגתי את עצמי, והוא הגיש לי פרח מפלסטיק שהוא טען שהוא קטף עבורי בדרך. הייתי חושבת שזה ממש מוזר, אבל קפוצ'ון הבריטני ספירס שהוא לבש היה יותר מוזר. וככה התחיל הדייט הכי הזוי שהיה לי בחיים.

   כשהתחלנו לדבר, הוא סיפר לי שהוא בכלל בן 30, שהוא אוסף בובות קומיקס, שהוא אוסף תכשיטים ושהוא אוהב להתבונן בהם לפני שהוא הולך לישון. אם בהתחלה הייתי נחמדה מדי כדי לחלוף על פניו ופשוט להמשיך לדרכי, עכשיו כבר לא היה אכפת לי פשוט לקום וללכת, אבל כנראה שהנחמדות שלי ניצחה גם הפעם. הוא הזמין פסטה ואני הזמנתי קפה, ותוך כדי שהוא דיבר על עצמו ועל הרגליו המוזרים (הוא אמר שהוא מתקשט בקעקועים. מתקשט! מתקשט, דאמיט) הוא ירק עליי חתיכות פסטה.

   הדייט עצמו היה שעה וקצת, ובמשך כל הזמן הזה הוא דיבר רק על עצמו. כשסופסוף דיברנו על קולנוע ועל זה ששנינו אוהבים סרטי אימה, שאלתי אותו לטעמו על היצ'קוק וספילברג והוא שאל אותי מי אלה, ושהוא ממש אוהב את 'בית השעווה'. כשקמנו מהשולחן ללכת גיליתי שהוא מגיע לי בערך לבטן. ואני 1.58 מטר. נפרדנו לדרכנו, ויום אחרי זה הוא התקשר אליי לשאול מתי נפגשים שוב. מה הוא רוצה ממני".

   דייט 56

   "האמת היא שזה לא בדיוק דייט. לפני שבוע קיבלתי הודעה בפייסבוק ממישהו שהיה איתי ביסודי ובתיכון (סיימתי צבא לא מזמן), אבל לא החלפתי איתו מילה מעולם. היינו יחד במגמת קולנוע, וזהו. השעה הייתה 2 בלילה, והוא שאל אותי
   'תגידי, את יצירתית, נכון?'. אמרתי שאני משתדלת, והוא אמר שהוא משפץ את החדר שלו ורוצה לצבוע את הקירות בירוק ושהוא רוצה לשים כל מיני צורות צבעוניות בגוונים שונים פה ושם. שאלתי אותו איזה צבעים הוא אוהב וחשבתי שבזה הוא יניח לי, אבל פתאום הוא כתב לי: 'תקשיבי יש מצב אני בא לאסוף אותך עוד 10 דקות?'. אני מזכירה שוב, לא ראיתי אותו שנים, וגם כשכן הייתי רואה אותו מעולם לא דיברנו.

   אמרתי לו שאני לא יכולה ושישלח תמונה של הקיר או משהו, בזמן שבעצם כל מה שעבר לי בראש זה 'דה פאאאאאאק'. גם זה לא עזר, והוא התחיל לכתוב לי שאי אפשר להעביר את זה בתמונה כי לא רואים את הקיר כמו שצריך ושאני לא אבין איך זה נראה בדיוק, והמשיך לשאול שוב ושוב ושוב איפה אני גרה. לא עניתי לו על זה, ואז הוא שאל אם יש לי ווטסאפ כי הוא ישלח לי את התמונה שם (באופן מפתיע פתאום כן היה אפשר להעביר את זה בתמונה), ומה הטלפון שלי. אמרתי לו שאני ממש עייפה ושנדבר מחר, אבל הוא לא הבין את הרמז, ורק אחרי שעה של שיחה, כשהוא ראה שאני ממש מתעקשת לא לתת את הפלאפון והכתובת שלי, הוא אמר שמחר זה כבר לא יהיה רלוונטי ושלא משנה. הוא כנראה נשבר, אמר 'ביי, תודה', ונעלם. ומאז לא דיברנו".

   דייט 57

   "היכרות פייסבוקית אקראית הובילה אותי לדייט עם בחור שהתכתבתי איתו כמה ימים בצ'אט. הוא מצא חן בעיניי, וכנראה שגם אני מצאתי חן בעיניו, וקבענו להיפגש.

   לאחר סיבוב ברים, כששנינו כבר היינו מבוסמים קלות, החלטנו שנמשיך משם אליו הביתה. בבית הוא הציע לי עוד דרינק, ואין לי מושג למה, אבל הסכמתי, כנראה כי הייתי קצת שיכורה. בזמן שהבחור הלך למטבח להביא לי את המשקה, הרגשתי שאני חייבת פיפי. סקירה קצרה שערכתי לבית העלתה שהמטבח (שם הבחור נמצא ומכין לי את המשקה) והשירותים (שם אני צריכה לעשות פיפי) היו קרובים יחסית זה לזה, מה שגרם לי מבוכה קלה בעניין 'רעשי הפיפי'.

   אני לא יודעת מה חשבתי לי באותו הרגע, אבל מבין כל האופציות האפשריות החלטתי להחריש את הרעש של הפיפי על-ידי ניסיון השתנה מעל לכיור הקטן שהיה בשירותים, וחשבתי שככה הוא לא ישמע אותי משתינה. מסתבר שהרעיון הזה היה די גרוע, כי איך שהתיישבתי על הכיור כדי להשתין הכיור נשבר, מה שגם גרם לתחת שלי להיחתך קלות. יצאתי מהשירותים מבוהלת, והסתבר שהבחור היה שיכור מספיק כדי לא לשמוע מה קרה לי שם בפנים. ניצלתי את ההזדמנות כדי להמציא לו תירוץ כלשהו שבגללו אני חייבת לעוף הביתה, וברחתי משם. בבוקר שלחתי לו סמס שאני מצטערת ושנראה לי ששברתי לו את הכיור. הוא לא ענה עד היום".

   אתם מוזמנים לספר גם על הדייט המביך שלכם, שכולנו נרחם עליכם!