פרויקט הדייטים המביכים: חלק י"ב

דייטם בטעם שואה, דייט עם עקרונות ודייט עם חבר מתקרצץ: ממשיכים לאסוף את סיפורי הדייטים המביכים שלכם!

פרויקט הדייטים המביכים - חלק י"א מגעיל במיוחד!

דייט 49

"במהלך הטיול בחו"ל הכרתי בחור ישראלי שטייל שם, והיה לנו ממש כיף להסתובב יחד והייתה בינינו ממש כימיה מעולה. שבוע אחרי שחזרתי לארץ הוא פנה אליי בפייסבוק והציע לי להצטרף לפאב. חשבתי שיהיה נחמד לפגוש אותו שוב, אז הסכמתי וקבענו להיפגש במסעדה.

הגעתי למסעדה בתחושה שמצפה לי ערב של שיחות מעולות בדיוק כמו שהיו לנו כשהיינו בחו"ל, אבל כשנפגשנו פתאום הכל היה שונה. פתאום נעלמה הכימיה, לא היו צחוקים, הבחור כמעט ולא דיבר ואני הייתי צריכה כל הזמן לשאול אותו שאלות רק כדי שלא תהיה שתיקה מביכה, והוא בתגובה רק ענה לי תשובות קצרות בלי להתעניין בי יותר מדי.

כשהאוכל שהזמנו הגיע, הוא ביקש לטעום מהמנה שלי. הסכמתי, והוא לקח ביס. ועוד ביס. ואחריו עוד אחד. וככה אכל לי חצי מהמנה. כמובן שלא ידעתי מה להגיד, ואחרי ששנינו סיימנו לאכול הגיע החשבון. כשסופסוף הוא פתח את הפה, הוא אמר שאני צריכה לשלם 80 ש"ח. הסתכלתי גם אני על החשבון, וראיתי שהייתי צריכה לשלם רק 60. לא מספיק שהחוצפן הזה אכל לי חצי מהאוכל, הוא גם אמר לי שאני צריכה לשלם 20 ש"ח יותר ממה שבאמת הייתי צריכה!

באותו רגע איבדתי כל תקווה, הלכנו לאוטו והתחלנו לנסוע לכיוון הבית שלי. פתאום באמצע הנסיעה, משום מקום, הבחור שאל אותי אם אני רוצה לשמוע שיר שממש מרגש אותו ושגורם לו לבכות כשהוא שומע אותו. חשבתי לעצמי שאולי זה מה שיגאל את הדייט הזה, והסכמתי. הבחור שמח, הכניס את הדיסק, לחץ פליי ושם פול ווליום. ואז השיר התחיל להתנגן. לא אחר מאשר ההמנון של מכבי נתניה. כשהשיר נגמר, אמרתי לו שאני ממש חייבת לחזור הביתה, אבל הוא התעקש שעדיין מוקדם ושאפשר לעשות עוד משהו. אין לי מושג מה עבר לי בראש, אולי רציתי להיות נחמדה, אז הסכמתי ונסענו לאיזה גינה ציבורית כזו.

כשהגענו, פתאום נעלם הבחור השתקן מהמסעדה, והוא לא הפסיק לדבר. ולדבר ולדבר. במשך שעה וחצי הוא רק דיבר. על השואה. ועל כמה מסכנים היהודים, ועל הנאצים ועל היטלר. עד היום הוא מוכר בקרב החברות שלי כ'דייט השואה'. יום אחרי הדייט, כשכבר חשבתי שהבחור הבין לבד שהיה נוראי, הוא שלח לי סמס ושאל מתי נפגשים שוב. עניתי לו בנימוס שבקושי דיברנו ושלא הייתה כימיה, והוא אמר, במילים האלו בדיוק: 'למה? דווקא דיברנו הרבה. על השואה'. "

דייט 50

"יצאתי לדייט עם בחור. כשדיברנו קודם בטלפון ממש נדלקתי עליו, כי הוא הציג את עצמו בתור אידיאליסט ואיש של עקרונות, ודאג להעיד על עצמו כל הזמן כמה הוא אדם שהולך עם האמונה שלו עד הסוף ושמי שמכיר אותו יודע שהוא באמת כזה.

ובאמת, בדייט הוא דיבר המון על סיגריות ואמר שסיגריות זה שקר אחד גדול ושמוכרים לנו שקרים, ומאוד התרשמתי אז שאלתי אותו אם הוא פעם עישן. הוא אמר, ואני מצטטת: 'לא, מה פתאום. עד לפני חודש הייתי מעשן כבד, אבל כבר חודש אני לא מעשן!'

וואו. המשכנו לדבר וסיפרתי לו שאני טבעונית, והוא והוא התחיל לנאום לי על כמה אנשים לא מבינים שבשר זה רצח ושמתעללים בחיות ושהן חסרות אונים ומסכנות ושזה ממש גועל נפש וזוועה. בשיא ההתלהבות שאלתי אותו אם גם הוא צמחוני או טבעוני, והוא אמר, ואני מצטטת שוב: 'רק באמצע השבוע. בסופי שבוע אני אוכל בשר כי זה ממש טעים'. איש של עקרונות בתחת שלי".

דייט 51

"אני וחברה היינו על חוף הים,וניגש אליי בחור והתחיל איתי. דיברנו קצת, וגם חבר שלו הגיע והיה ממש נחמד. בסוף הערב הבחור ביקש ממני את הטלפון שלי, ונתתי לו.

יום אחרי זה הוא התקשר אליי וקבענו להיפגש. הנחתי שמדובר בדייט, אבל הוא הביא איתו את החבר שהיה איתו אז בים. חשבתי שאולי הוא עושה את זה כי הוא ביישן, אבל גם בפעם השניה שנפגשנו החבר ההוא בא איתו. אני לא יודעת למה בכלל נפגשתי איתו עוד פעם, אבל גם בפעם השלישית שנפגשנו הוא הביא את החבר ההוא איתו. בסוף הערב, החבר של הדייט שלי היה צריך להגיע לאיזור שאני גרה בו, אז נתתי לו טרמפ. באמצע הנסיעה, משום מקום, הוא פתאום אמר לי שהוא מרגיש שיש בינינו משהו, ושלמרות שאני יוצאת עם הבחור השני הוא מרגיש שאני מעדיפה אותו. אמרתי שלא, אני יוצאת עם חבר שלו וזהו. הוא התעקש, ושוב סירבתי בנימוס ואמרתי לו שאני יוצאת עם חבר שלו.

למחרת קיבלתי טלפון ממספר שאני לא מכירה, ועל הקו היה אותו בחור, שבישר לי בקול מתלהב שאין בעיה, הוא דיבר עם החבר שלו, והוא אמר לו שהוא מסכים שנצא יחד. שאלתי אותו מה לא היה ברור בזה שאמרתי שאני לא רוצה לצאת איתו, והוא אמר שהוא חשב שאני אומרת את זה סתם. למרות שעבר מאז המון זמן, עדיין לא פגשתי מישהו יותר טיפש ממנו".

אתם מוזמנים לספר גם על הדייט המביך שלכם, שכולנו נרחם עליכם!

    קניות

    עבור לאתר המלא להורדת האפליקצייה
    חזור לאתר המותאם