פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ח'

   דייט מלא שלשולים, דגים בתוך הפה וטעות בזיהוי: אנחנו ממשיכים לאסוף את סיפורי הדייטים המביכים ביותר - כולם אמיתיים!

   סיפורי הדייטים המביכים - חלק ז'!

   דייט 34

   "הייתי בטיול בדרום אמריקה, הכרתי שם בחור ברזילאי ובאתי לישון אצלו. כבר בדרך אליו ממש כאבה לי הבטן, אבל אמרתי לעצמי שזה כלום ושזה יעבור.

   הגעתי אליו הביתה, היה מה שהיה והלכנו לישון. בזמן שהוא נרדם כמו בול עץ, אני לא הצלחתי להירדם כי הבטן ממש הציקה לי והייתי חייבת לשירותים. בשלב מסויים כבר לא יכולתי יותר, קמתי לשירותים, ופשוט שלשלתי את חיי. בקושי היה שם נייר, ונאצלתי לנגב בשאריות האחרונות של מה שהיה שם באותו הרגע. חזרתי למיטה, כמובן שהבחור עדיין ישן, אבל אחרי כמה דקות שוב הייתי צריכה לשלשל, ולא היה נייר. לא ידעתי מה לעשות, ופשוט מצאתי את עצמי משלשלת כל הלילה ומתקלחת אחרי כל פעם, בגלל שלא היה לי עם מה לנגב. זה היה סיוט.

   בסוף, אחרי מאמצים רבים מצדי, הבחור הואיל להתעורר, אבל לא היה אכפת לו יותר מדי והוא פשוט נתן לי איזה כדור וחזר לישון. ככה עבר עליי כל הלילה, וכשהגיע הבוקר עפתי משם. נהרסו לי החיים".

   דייט 35

   "בדרך לעבודה התחיל איתי בחור במונית שירות. זה היה קצת מביך, אבל אמרתי לעצמי שדי להיות סנובית ושאני אזרום.

   כמה ימים אחרי זה יצאנו לדייט באיזה פאב, שעבורי זו סיטואציה מאוד לא טבעית כי אני לא נוהגת לצאת לדייט עם כל אחד, בטח לא עם מישהו שהכרתי יומיים לפני כן במונית שירות. בגלל שהוא הכיר את הברמן קיבלנו מלא צ'ייסרים בחינם, ואז הגיע הרגע ההוא שבו התחלנו להתמזמז.

   זה היה נורא. כשהתנשקנו הרגשתי כאילו מפרפר לי בפה דג זהב שעומד למות. אני בטוחה גם שקצת הקאתי בפה. באמת, אין לי דרך להסביר אפילו כמה הנשיקה הזו הייתה גרועה. הזמנתי מהר עוד צ'ייסר כדי לשטוף את האסון, ואמרתי לו שכבר מאוחר ושהגיע הזמן ללכת. העובדה שהשעה הייתה רק 22:00 לא הפריעה לי להגיד לו את זה, פשוט ממש רציתי לעוף משם. קמנו לשלם את החשבון, עשיתי את תנועת The Reach (התנועה שבה אני מושיטה יד לכייון הארנק ומראה נכונות לשלם את החשבון, אבל זה אף פעם לא קורה), והוא בשיא החוצפה שאל "כמה לשים?". אתה רציני?!

   שילמתי את החלק שלי, הוא ליווה אותי הביתה, בא לנשק אותי, אבל לא היה שום סיכוי שאני מכניסה שוב את הדג המפרפר הזה לפה שלי, אז הפניתי לו את הלחי, בנימוס. באמת שהייתי מנומסת כל הדייט. נפרדנו לשלום, אבל הבחור לא הבין את הרמז, כי יום אחרי זה הוא התקשר אליי. אחרי שלא עניתי, הוא שלח לי את הסמס הבא: "אני מבין שאת לא בעניין. חבל, דווקא היית מדהימה בעיניי". כל מה שחשבתי עליו באותו הרגע היה "כפרה, לא שילמת עליי בדייט ראשון. כמה רחוק כבר חשבת שתגיע?" אה רגע, אתה מהגברים ההם שבעד שיוויון ובגלל זה נתת לי לשלם על עצמי? יאללה בוא נזדיין. NOT".

   דייט 36

   "ידידה מהעבודה ארגנה לי דייט עם חברה שלה, ואמרה שהיא יודעת שהיא ממש בקטע שלי. בדיוק סיימתי קשר ארוך ולא הייתי בראש לדייטים, אבל בגלל שידעתי שהיא בקטע החלטתי לנסות ולהיפגש איתה.

   נפגשנו במסעדה קטנה בתל-אביב, וכשראיתי אותה היא נראתה לי נחמד, אבל משהו בה הפריע לי ולא ידעתי בדיוק מה. הארוחה הלכה מצויין והכל זרם כמו שצריך, ובסוף הדייט, אחרי שיצאנו מהמסעדה, החלטתי שלפני שניפרד אני חייב לנשק אותה. התקרבתי אליה, הנחתי את היד שלי על הלחי שלה, קירבתי אותה אליי, העברתי לאט לאט את האצבעות שלי בשיער שלה, ואז זה קרה: הפאה שלה החליקה. מיותר לציין שלא נישקתי אותה, שלא נפגשנו שוב ושעדיין אין לי מושג למה הייתה לה פאה. WTF".

   דייט 37

   "זה נשמע ממש מטומטם, אני יודע, אבל אני יכול להישבע שזה באמת קרה: פעם ביקשתי מידידה שלי לסדר לי חברה שלה שקוראים לה נועה (השם המלא והאמיתי שמור במערכת) שידעתי שהיא כוסית, אבל לדייט הגיעה חברה אחרת שלה שגם לה קוראים נועה, וקיבלתי נועה שהיא סתם מגעולה. אי הבנה מצערת. בפעם הבאה אני מבקש שיסדרו לי בחורות לפי שם המשפחה שלהן".

   אתם מוזמנים לספר גם על הדייט המביך שלכם, שכולנו נרחם עליכם!