פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   המדריך לבתולים המבוהלים

   זהו, אתם הולכים לעשות סקס בפעם הראשונה, ואתם בלחץ אטומי. אז הנה כמה עצות, מניסיון אישי, איך לעבור את החווייה הזאת בשלום

   קודם כל תירגעו. תנשמו עמוק. שניכם. די כבר להיות לחוצים!

   תסמכו עלינו, בשנייה שעוברים את זה מבינים שסתם עושים מזה סיפור גדול. ממש כמו הבגרות באנגלית. וממש כמו הבגרות באנגלית, לחץ מיותר לא יעזור.

   למה לצפות מהסקס הראשון?

   לא נעים להודות, אבל זה הולך להיות גרוע. ממש. לא כל הפעמים, רק הפעם הראשונה (טוב, בעצם גם כמה מהפעמים האחרות). את בטח יודעת עד עכשיו מחברות שזה יכאב לך. לפחות קצת. ואתה? אתה תגמור ממש מהר או לא בכלל. אבל חייבים לעבור את הפעם הראשונה כדי להגיע לפעמים הטובות.

   כדי להוריד מעצמכם קצת את הלחץ, תשכחו הכל. כל מה שראיתם בסרטים (ובאמת לא משנה באיזה צבע הם) הוא לא אמיתי. מלאכים ורודים לבושי חיתולים לא יקיפו אתכם בצלילי חיוכים ונגינת נבל, והזין שלך לא אמור להיות 36 ס"מ (היקף, כמובן) ושחור. בכל מקרה, תמיד תזכרו: זה הולך להיות גרוע. אל תצפו ליותר מדי.

   קחו את הזמן. תנסו לדאוג למקום ולזמן שיאפשרו לכם את ההירגעות הזאת לפני ואחרי (והכי חשוב - תוך כדי). אל תדחפו אותו ישר. תגיעו לשם איכשהו, אל תתכננו את זה מראש. אל תסמנו את זה ביומן כ"פה כבר אין לי קרום!", ואל תדפיסו חולצות עם התאריך. אל תדברו על זה בכלל, גם לא אחד עם השני. זה רגע מיוחד, חבל שתהרסו אותו עם תכנונים מראש. תנו לעצמכם להגיע לשם לבד.

   הצילו, מה לעשות?

   בזמן הערב עצמו, האווירה היא הדבר הכי חשוב. העצה הראשונה בעניין - תתפשטו לגמרי. עצה מעט לא-שגרתית, אבל אתם חייבים לסמוך עלינו כאן. בין אם זה גרביים, חולצה או שמלה צ'רקסית מסורתית שהאחיינית של סבתא תפרה לך לכבוד איבוד הבתולין, הכול חייב לרדת. אתם חייבים, בצורה הכי קיטשית שאפשר, "לחקור" ולגלות את הגוף אחד של השני בשביל שזה יהיה הכי אמיתי שאפשר. ואגב, חוץ מגרביים, תנסו לא להוריד כלום לעצמכם. זה יהיה מביך, נכון. בגלל זה האדם שמולכם צריך להיות מישהו שאתם מוכנים להיות מולו במבוכה הזו.

   אתם יכולים לשים מוזיקה שאתם אוהבים כדי להירגע (ואולי גם בשביל לטשטש את הרעש). תשחקו איזה טאקי או משהו, אל תחשבו על זה שזה הולך לקרות בכלל.

   עוד משהו די חשוב - תדאגו שמסביבכם יהיו הרבה כריות, ושהמיטה לא תהיה גבוהה מדי. בואו נודה בזה - אתם עוד לא באמת יודעים מה אתם עושים. חבל שזה יביא לכדי סימנים כחולים / דימום פנימי / ביקור לילי בבית החולים.

   כן, אבל מה *באמת* לעשות?

   מבחינת השאלות הפיזיות והקצת דוחות - מה דוחפים לאיפה ובעזרת מה: דבר ראשון, אתם אמורים לגלות את זה לבד, וזו החשיבות הכי גבוהה של "לדאוג למקום ולזמן" שבהם תוכלו להיות באמת לבד.

   בסך הכול, פשוט אל תתרגשו. זה טבעי, זה משהו שכולם עוברים בשלב מסוים, אם זה בגיל 15 ואם בגיל 24, ושתי האופציות הן סבבה לגמרי אם זה הגיל שזה מרגיש בו נכון. אה, וכן, זה הולך להיות די גרוע גם ככה, כבר אמרנו?

   תודה מיוחדת לטל (שושי) יעקובי, שבלי הזמן האדיר שהשקיעה לא הייתה כתבה.

   עוד מידע מועיל בעניין:

   שלבי המזמוז
   איך לבצע את הנשיקה המושלמת
   איך לפתות את החבר שלך
   סיפורי הסקס הכי מביכים
   ובכלל - כל מה שצריך לדעת על סקס, מ-א' ועד ת'!