פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אח שלי, סתום

   האחים הקטנים השתלטו לאייל על הבית בחופש הזה והוא מעוניין להעיף אותם מהחלון. אבל לפני כן, הוא מנסה עוד כמה שיטות להתמודד איתם

   סיימתם יום מפרך, הגעתם הביתה עמוסים, ושנייה לפני שאתם בטוחים שאתם הולכים לפרוק את היום על המחשב - אח שלכם כבר שם. מבואסים מהיום, הולכים אל המקרר וחוזרים אל ה... אופס, אין מחשב, האח שלכם משחק באבלס.

   עכשיו הגיע החופש והתופעה צוברת יותר ויותר תאוצה: אתה צריך להשתתף בניקיונות של הבית (שברור שאח שלך גרם לבלאגן שלהם), האחיינים והבני דודים מגיעים לביקור, והזמן שלך עם המחשב מתחיל לרדת. זהו, אין יותר עונה של "נמלטים", לאח שלך ולכל הילדים האחרים יש חיים מלהם. באמת יופי.

   אז הנה לכם פתרונות השמדה יעילים לחרק... כלומר לזאטוטים! השתמשו בהם ביעילות.

   דפי צביעה

   כן, מה ששמעת. דפי צביעה לילדים בני 5-7 הוא פתרון מצוין, כי כך או כך החדר שלך יהיה מבולגן, אבל היי, יש לך לפחות את המחשב. הדפס להם את הדפים וזרוק להם על הראש באהבה. אני ממליץ להשקיע עם עיתונים ישנים על הרצפה, וכמה דפי צביעה. זה יכול לשמש גם את הבני דודים – ובמיוחד אותך. אני מתכוון למחשב.

   אפשר להגדיל את הפתרון עד ילדים בגיל 10 על ידי סודוקו בתשבצים, אבל זה תלוי עד כמה הילדים לא טיפשים, שזו בעייה.

   סיפורים, הו סיפורים

   אחד מהדברים שילדים קטנים אוהבים הוא... סיפור! הבטיחו להם סיפור אבל אז... ממש במקרה... אין לכם. לכן בקשו מהם לספר לכם סיפור שהם למדו, ובנתיים תעשו את עצמכם מקשיבים. הנהונים וקולות "אה אה" מתאימים בהחלט.

   ואם הם בכל זאת מתעקשים שתספרו להם - קראו להם את הסיפור הזה

   .

   טלוויזיה

   יש לכם יס מקס בבית? הקליטו 5 תכניות של דורה/תכניות מהצהריים של החינוכית, ושימו להם בשעת הצורך. יש קטע כזה שהם נמצאים דווקא בשעות שהופ! לא עובד ולכן ההקלטה מוכרחת. יש לכם הוט? תקעו את האחים מול VOD young וברחו.

   אתגרו אותם

   ילדים בני 8-12 אוהבים חידות. קחו כמה חידות בלתי אפשרויות, וכש"יפתרו" תנו להם נקודה על כל שאלה. כשיגיעו ל-10 נקודות הם יקבלו... אמ... תמצאו משהו שמושך אותם והוא זול, כמו ארטיק קר (2 שקלים, שווה את זה).

   פיתיונות

   אנחנו, יאנגוס חכמים, לא ניפול בפח של "יש למטה שוקולדים", אבל האחים הקטנים שלך מספיק טיפשים בשביל לעשות את זה. נצל זאת בחוכמה: תחילה, שים את פיתיון השוקולד, לאחר מכן, תוביל אותם אל גן השעשועים (כי בדיוק היום מופיעה שם "פיצי הליצנית" או משהו פתאטי בסגנון), ולבסוף, שלח אותם מעבר לצוק כלשהו. אם תנצל את הטיפ בחוכמה – יש לך לפחות חודש על המחשב (במקרה של כווייה קלה, במקרים משמחים יותר לכל החיים!)

   מוצא אחרון: מחשב נייד

   אין מה לעשות, הם ניצחו אותך? השאר להם את המחשב ותתארגן בעצמך על נייד זעיר ומעפן. אין לך אחד כזה? כל הבאסה. או שתסתכל בהצעות להיפטר מהאחים הקטנים שנפסלו על ידי העורכת.

   הצעות שנפסלו על ידי העורכת:

   קןטל חרקים, חלון פתוח, "יובל המבולבל".

   יש לכם הצעות אחרות? בואו לספר לנו בפייסבוקזון