פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: איזה רגע הייתם מוחקים?

   הגולשת האנונימית הייתה רוצה למחוק מזכרונה את אבא שלה, שהיכה והשפיל אותה שוב ושוב. היא פשוט לא הכירה שום דבר אחר

   זה כל מה שהכרתי. עד גיל שש עשרה בערך. לא ידעתי שיש משהו אחר: שיש אבות שלא מכים ומקללים, שלא צועקים ומשפילים, שלא שוברים לילדים שלהם דברים ולא מעליבים על בסיס יום-יומי. אפילו עכשיו אני עוד לא ממש בטוחה שזה קיים, אבל אני חייבת להאמין. כי אחרת אין כל כך טעם להמשיך.

   מאז שאני זוכרת את עצמי, הוא היה צועק עליי כל יום, ולא משנה מה עשיתי. "שמנה". "מטומטמת". זה לא נשמע נכון שאבא יגיד דברים כאלה לבת שלו, אבל לא הכרתי שום דבר אחר.

   אני זוכרת את הפעם הראשונה שהוא היכה אותי. זה היה בכיתה ב', לא הבנתי תרגיל בחשבון. הוא צעק וצעק ואני פשוט לא הבנתי, וכשקמתי ללכת הוא קם אחריי ודחף אותי על הארון שלי. נפלתי והתחלתי לבכות, והוא התחיל לצחוק עליי. אחר כך צעק עליי להפסיק, צעק שאני עושה סתם הצגות. עד היום אני זוכרת את זה, ואני כבר כמעט בת תשע עשרה.

   כשהייתי בת חמש עשרה ההורים נפרדו. בגיל שש עשרה הפסקתי לדבר איתו. מדי פעם הוא מתקשר אליי, או שאני שומעת סיפורים עליו מאחי. מדי פעם אני נזכרת בדברים שהוא עשה או אמר. אני שונאת אנשים שצוחקים כמוהו, או מנופפים באצבע, או צועקים. אני שונאת שמאחרים לי כמוהו, ואני שונאת שמזלזלים בי.

   הלוואי שיכולתי לשכוח.

   עושים CTRL Z: כל יום רביעי בוואלה! ZONE

   בשבוע שעבר ב-Ctrl Z: "התאהבתי בו, והוא תקף אותי מינית"

   עוד מכתבים אנונימיים ששלחו הגולשים ל-Ctrl Z