פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: איזה רגע הייתם מוחקים?

   הגולשת האנונימית הייתה כל כך מאוהבת, עד שהיא איבדה את בתוליה למישהו שרצה אותה רק בשביל סטוץ. למחרת הוא אמר לה שזה היה סתם בשבילו. והלב שלה נשבר

   הייתי רוצה למחוק את הרגע שבו התאהבתי בך. שבו סמכתי עלייך בעיניים עצומות. שבו נתתי לך להשתמש בי ולנצל אותי.

   זה קרה ביום העצמאות. ניגשת והתחלת לדבר איתי, היה בינינו חיבור מהתחלה. כל הערב היית איתי, באיזשהו שלב גם נישקת אותי. נתת לי תקווה שהנה, גם לי יכולים לקרות דברים טובים, והנה מישהו רוצה אותי.

   ליווית אותי הביתה. התחלנו לדבר המון בפייסבוק, רשמת לי שאתה מתגעגע, שלחת לי לבבות, אמרת שאתה מחכה כבר לראות אותי, אמרת לי בצחוק שיאללה, ל"ג בעומר אני עושה לך ילדים. לא לקחתי את זה ברצינות, אבל צחקתי איתך.

   ואז הגיע ל"ג בעומר, היום שחיכיתי לו כל כך. אחרי כמה כוסות אלכוהול באתי אלייך, כי בכל זאת - חיכיתי לך במשך שבוע וחצי. הסתכלתי בך, נראית לי כל כך יפה וכל כך מרשים, יותר מכל מי שהייתי איתו עד עכשיו. הלכנו והתיישבנו על ספסל. נשיקות, ליטופים, אני הייתי קצת שתויה אבל פיכחת עדיין, הרגשתי שאני שולטת במצב. אמרתי לך שאני מרגישה משהו כלפיך, אמרת לי שאתה לא יודע אם אתה מרגיש משהו, אבל זה לא הפריע לי.

   אחר כך מצאנו לנו מקום עם קוצים גבוהים ונשכבנו ביניהם. אמרתי לך שזה לא נוח לי, אבל שכנעת אותי שזה בסדר. סמכתי עליך בעיניים עצומות. התנשקנו נשיקה ארוכה וסוערת, ואז הרמת לי את החולצה. נגעת בי עם הידיים הקרות שלך, עדיין לא עצרתי אותך כי סמכתי עליך. פתחת לי את הכפתור של המכנס, ועדיין סמכתי עליך. הייתי כל כך עיוורת ושבויה בקסם שלך שלא היה לי אכפת.

   נגעת בי בכל מיני מקומות שלא הייתי מרשה לאנשים אחרים. וגם לא באמת רציתי להרשות לך, פשוט סמכתי עליך כל כך. ואז... אתם יכולים לתאר לעצמכם מה קרה. זה לא נקרא אונס כי הרשיתי לו, כי רציתי אותו כל כך, שיהיה רק שלי. איבדתי לו את בתוליי, את התמימות שלי. אני לא חושבת שאהיה מסוגלת אי פעם לשכוח את זה, הייתי בעננים. אמרתי לך שאני רוצה אותך, שתהיה רק שלי, ואמרת שאתה לא יודע ואתה צריך לחשוב על זה.

   למחרת קיבלתי ממך הודעה בפייסבוק, שכל זה היה רק סטוץ מבחינתך, ושאתה מצטער אבל אתה לא מרגיש אליי כלום, ושכל זה היה סתם. זה כאב כל כך, רציתי למות באותו הרגע. איך יכולתי להיות כל כך טיפשה? איך סמכתי עליך, איך האמנתי למה שאמרת לי, שאיתי כיף לך ועם השאר משעמם? גרמת לי להרגיש שאני חשובה, והאמתי לך. זה הערב שהכי הייתי רוצה למחוק.