פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: איזה רגע הייתם מוחקים?

   הגולשת האנונימית מצאה את גבר חלומותיה, אבל אחרי חצי שנה האהבה פשוט מתה. ואז היא גילתה את הבגידה

   כשהכרתי אותך היה בינינו קליק מיידי.

   כולם ראו שקורה בינינו משהו, אבל אני הכחשתי, ואתה צחקת על זה, הרצת בדיחות, ידעת שזה מביך אותי אבל נהנית מהמבוכה שלי כשהבנתי שאתה רוצה אותי. לקח בערך חודש עד שהזמנת אותי לצאת, ועוד חודש עד שהסכמתי, אחרי התחמקויות חוזרות ונשנות.

   ואז יצאנו. ונישקת אותי.

   באותו יום התחילה תקופה מדהימה בחיים שלי. במשך החצי שנה הראשונה שלנו יחד ראינו עולם וורוד, שנינו חשבנו על עתיד ביחד. לא פעם דיברת על חתונה, למרות שהיינו רק בני 17. הכרתי כל אדם במשפחה שלך, מי רב עם מי, למה, ידעתי הכל על חברים שלך, על מה אתה אוהב, מה אתה שונא, מה מצחיק אותך... וגם אתה ידעת הכול עליי.

   אבל אחרי חצי שנה ביחד נגמרה ההתלהבות הראשונית. בהתחלה עוד הסתדרנו, היו ריגושים שפה ושם החיו אותנו, אבל קצת לפני שחגגנו שנה, כשהתחלת לעבוד ולא היה לך זמן לטפח את הקשר, שנינו כבר ראינו את הסוף. נפרדנו וחזרנו לפחות חמש פעמים באותה תקופה. נתקענו במצב ביניים. בכל פעם ביקשת הזדמנות שניה ובכל פעם נתתי לך אותה, כי בכית והתחננת והיית מוכן לעבוד קשה ולהחזיר את מה שהיה בינינו.

   ואז חברה טובה שלי התקשרה, ואמרה לי שבמשך החודש וחצי האחרונים, בגדת בי. איתה. כשאני נלחמתי על כל דקה איתך, כל שניה - אתה שכבת איתה.

   הייתי שבורה, לא חשבתי שיש סיבה להמשיך. היית האהבה האמיתית הראשונה שלי, הקשר הרציני הראשון שלי, ושברת לי את הלב. דיברתי איתך, סיפרתי לך שאני יודעת, התחננת להזדמנות שניה וקיבלת אותה. אחרי חודש באת ואמרת שאתה מתחיל להרגיש אליה דברים, לחשוב עליה ליותר מסתם סקס. אז נפרדנו. אחרי שלושה ימים כבר הייתם ביחד.

   ואני? לא יכולתי להפסיק לבכות. על הבגידה שלך, על הבגידה שלה, על הצורה שבה עשיתם את זה. אז פתחת איתי שיחה בצ'אט והתחלת לרדת עליי, לצעוק עליי, ירית לכל הכיוונים. רק אחרי כמעט חצי שנה, כשדיברנו על זה שוב, אמרת שפשוט היית חסר אונים. הרגשת קטן, מושפל, שאיבדת הכל. אמרת שאתה והיא נפרדתם אחרי שבוע, לא יכולתם להמשיך. אבל נהיית אדיש, וגם אני נהייתי אדישה.

   אני לא יכולה יותר לבטוח באנשים שקרובים אליי, ואני עדיין חושבת עליך, למרות הקשר ההרסני הזה בינינו. אם הייתי יכולה למחוק משהו לא הייתי מוחקת את הקשר איתך, כי במרחק של שנה וחצי אני יכולה לומר שהוא עיצב אותי, לטוב ולרע. אבל הייתי מוחקת את הרגע שבו נתתי לך את כל ההזדמנויות השניות האלה, כי הן פשוט לא הגיעו לך.