פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: איזה רגע הייתם מוחקים?

   הגולשת האנונימית נפלה חזק. היא לא מצליחה להפסיק לחשוב על הבחור שהיא מאוהבת בו, ומפסידה ככה גם קשרים אחרים. אתם מספרים לנו על הרגע שתרצו למחוק

   איך זה תמיד קורה? איך קורה שאני חוזרת בדיוק לאותה הנקודה במעגל האינסופי הזה פעם אחר פעם? איך זה שאתה תמיד סוחף אותי וגורם לי להתאהב בך שוב ושוב?

   אין לי מושג איך זה קורה, אני בטוחה שגם אתם חוויתם את זה בעבר או תחוו את זה בעתיד. בלי להספיק להסתכל לצדדים ולראות מה קורה אתם מתאהבים. ובהתחלה זה היה סתם הבחור החמוד שהכרתי דרך החברים. כל חיוך, כל מבט, כל דבר שהוא אומר או עושה מתחיל פתאום לרגש אותך.

   אז ככה עברו עליי החודשים הבאים. רואה אותו בבית ספר, מחייכת, נמסה מחליפה כמה מילים, צוחקת מכמה בדיחות שהוא זורק וממשיכה את היום ואם התמזל מזלי אולי זכיתי לראות אותו בערב עם החברים.

   יש דבר אחד שאני מצטערת עליו גם היום: אף פעם לא שיתפתי אותו ברגשות שלי. תמיד רמיזות פה ושם, אבל רמיזות זה לא מילים אמיתיות. לא היה לי את האומץ להגיד לו, במיוחד כשכל הבנות הזהירו אותי: הוא רודף שמלות, הוא בקטע של סטוצים זה לא בשבילך.

   כמו כל בחורה שרואה רק אותו - לא הקשבתי לחברות שלי.

   ואז ערב אחד באיזו מסיבה נשארנו לבד...

   ישבנו, התחבקנו, התנשקנו ודיברנו וכמה שזה נראה מושלם, הייתי מאושרת.
   האושר לא נמשך זמן רב כשגיליתי שבשבילו הערב ההוא היה סתם סטוץ, אני סתם עוד בחורה. חברות שלי צדקו ואני נשארתי פגועה, וגם עשרות הסליחות שלו לא עזרו.

   הלכתי הביתה עם הריח שלו עליי ולא ידעתי מה להרגיש. לא דיברנו מאז אותו הערב והיחסים בינינו נהיו יותר ויותר מוזרים. בגלל שלא הפסקתי לחשוב עליו, פספסתי בחורים אחרים.

   אבל הגרוע מכל קרה כשהוא התאהב. רודף השמלות הפך לבן זוג נאמן של מישהי, ועכשיו הם כבר חצי שנה ביחד. פתאום הוא התחיל לדבר איתי, פתאום אכפת לו ממני והוא רוצה לדעת למה אני לא מדברת איתו יותר כמו פעם. למה? כי אני מפחדת לחזור שוב לאותו המקום במעגל הזה ולהתאהב בו שוב.

   אז מה אני הייתי מוחקת? את הרגע שבו נכנסתי לאותו המעגל שנקרא אהבה בלתי אפשרית.