פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   רואה כוכבים

   האודישן של אורטל אדרי ריגש, האודישן של רום החקיינית היה קורע, ומירי מסיקה שולטת!!! סיכום פרק כוכב נולד

   זה כבר לא צחוק. נכנסנו לפאתי החלק האודישנים של "כוכב נולד". שזה אומר שהשיא צריך להגיע ממש בקרוב. או שהוא כבר הגיע בפרק הזה? בואו נראה.

   האודישנים המנצחים:

   לא קל לעכל את מה שאתה קולט מאורטל אדרי ברגע הראשון. תהפוכות אינספור, צחוק נבוך שמחביא אישיות בתוכו, אודם חזק, ואז היא שרה, ונותנת לך את האודישן הכי חזק, אינטליגנטי ומרגש ששמענו במה שנראה כסיפתח למסע ארוך לתוך נבכי העונה התשיעית של "כוכב". ווינרית, ובעיקר – סיפור טוב ואיכותי.

   ובנוסף: דוד לביא. צניעות, אישיות, כריזמה, מוזיקליות. באנקר. יש מה להוסיף?

   האודישן המפתיע:

   זו לגמרי המשבצת של משי חזיזה. עם קול של מנצחת, הגשה של מנצחת, גיל כל כך צעיר ומעבר לכל זה - כישרון. הלוואי שתמשיך להפתיע.

   האודישן עם הפוטנציאל:

   לא רק שהאודישן של עידן חיים טומן בחובו פוטנציאל עמוק; הוא בעיקר האודישן הכי מעניין שראינו עד כה – אחד שגם מצליח לספר את הסיפור המאכזב של חייו בצורה כל כך אותנטית ואמיתית, וגם נראה שיכול להצליח לשיר אותו לא פחות טוב. בהתחלה זה אכן הרגיש חיקוי מדויק ומעצבן לאחרים (כנראה כי הוא לא התיימר להיות משה פרץ או אייל גולן), אבל עם ההכוונה המקצועית הנכונה והטוויסט המתבקש שהוא עוד יעשה בהמשך, בהתאם למעמד, עידן חיים יכול עוד להפתיע.

   האודישן המצחיק:

   נדמה היה שהחיקויים האדירים (באמת) של רום מילשטיין הם רק הפרומו לזמרת אדירה שתבוא בהתאם. אלא שכמה חבל שדמות כה מצחיקה, אינטליגנטית ומלאה בחמידות כמוה פספסההתפספסה בענק, כמו שהיטיב לתאר זאת אחד מחבריה, והשאירה אותנו מפוספסים בהתאם, ורעבים בעיקר, לעוד חיקוי ענק למרינה שכנראה וכבר לא נראה יותר במחוזות התכנית. באסה איתך.

   פינת השופטים:

   בשבוע שעבר הרבה התרעמו על האגרסיות של מרגול. הן התפרצו לאחרונה בעיקר בתקריות עם מירי מסיקה, שמצליחה להדליק אותה. מסיקה, עושה רושם, מבינה כבר מצוין שהיא שופטת לא רק בגלל שהיא זמרת השנה 46 פעמים ברציפות, ושהיא צריכה בהתאם להילחם על קולות שהיא אוהבת. מרגול היא השופטת היחידה, יחד עם צדי, שמצליחה להחזיק מעמד כבר כמה עונות ברציפות בלי לנשור מהפאנל, ודי ברור לכם למה. העובדה שהיא מרגיעה את מסיקה בדרכים לא ממש רגועות היא לא אחת מהסיבות. ואם אפשר להפוך את הג'ננה למרוסנת ומצחיקה במקביל, לא בטוח שמישהו היה מתנגד.

   שימו לב ש:

   אגב מסיקה-מרגול - נראה כאילו מישהו בהפקה של כוכב נולד הבין שכדאי להבליט את מירי מסיקה כשופטת. אם עד עכשיו לא מומש עד תום הפוטנציאל שלה כפאנליסטית, עכשיו כבר היה ברור: מירי מסיקה איז היר. ואם אתם עדיין מתעקשים לחלוק על העובדה, הגיע הפרומו לפרק שניסה להגיד לכם את זה בצורה מאד ישירה: "מירי מסיקה נולד". ואם זה עדיין לא גרם לכם להבין, הגיע החיקוי של מאיה בוסקילה. שזה אומר שמישהי פה התעוררה, וטוב שכך.

   תובנה לשבוע הבא:

   שווה לעקוב ולראות אם הזמן יעשה את שלו ויהפוך את חלוקת הדאחקות-כישרונות באודישנים הקרובים למעט פחות מאוזנת, ונראה יותר כשרונות. זה קרה כבר בפרק של אתמול. אחרי הכול, כדי שתהיה להם ולכם הוכחה מספיק טובה שבכל זאת, ולמרות שצחקנו, התכנסנו כאן יחדיו כדי להוליד כוכב.

   לגזור ולשמור:

   "אתה זייפן בינלאומי" (מרגול בשלה)

   "עברת בעוון חרקשות" (מרגול ממש בשלה)

   "יש בעיה" (צדי נותן את האינטרפרטציה הקולעת שלו לביקורת)

   "שתעמוד כמו מקרר תדיראן מצדי" (מרגול שוב בשלה)