פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ג'סטין ביבר ביטל הופעתו בישראל: "אופיע בעזה". 1 באפריל, פיפל

   אליל הפופ ג'סטין ביבר הודיע על ביטול הופעתו בישראל, בשל המצב הפוליטי. "נעביר את ההופעה לעזה", מסר מנהלו האישי. האמנתם? חבל, כי זו רק מתיחת 1 באפריל

   אילוסטרציה ל-1 באפריל – ג'סטין ביבר ערבי (ShutterStock , אימג’בנק – GettyImages)
   ביבר. "מסרב להופיע אצל הכובש הציוני"

   הנה הידיעה שהעלינו ב-1 באפריל ב-ZONE. זה לא אמיתי, תרגיעו:

   המעריצות בהלם: ג'סטין ביבר, שהיה אמור להופיע בישראל בחודש הקרוב, מסר הודעה לעיתונות לפיה ההופעה בארץ ירדה מהפרק. "ג'סטין צפה אמש בסרט על הסכסוך הישראלי-פלסטינאי, וזה השפיע עליו עמוקות", מסר מנהלו האישי באמצעות הודעה לעיתונות, "מאחר וחשוב לו להפגין מעורבות בנעשה ברחבי העולם, שהרי הוא אמן ויוצר, הוא החליט לבטל את ההופעה אצל הכובש הציוני. במקביל, נערכים מגעים לקיום הופעה בעזה".

   עדיין לא ברור אם יש קשר לכך, אולם מסתבר שזו לא הפעם הראשונה שביבר מביע את הסתייגותו מהנעשה בישראל. "בשבועות האחרונים הגיעו לידינו עמודי אינטרנט של האתר הישראלי 'וואלה ZONE', אשר שמים ללעג את ביבר ומכפישים את שמו בצורה חמורה", נכתב עוד בהודעה לעיתונות, "מדובר בקומיקס פוגעני בשם 'ג'סטין ביבר מטייל בעולם', והוא מציג מצג שווא לפיו ג'סטין ביבר נלחם בנאצים ומדבר עם ארנב משוקולד, מה שאין הדבר כך".

   עדיין לא ברור מה יעלה בגורלם של הכרטיסים שכבר נמכרו. ההערכה היא שהם יומרו בשלגוני "ג'סטין ביבר" טעימים ומרעננים.

   אילוסטרציה ל-1 באפריל – ג'סטין ביבר ערבי (ShutterStock , אימג’בנק – GettyImages)
   ביבר וחברים בעת ויכוח על תעשיית המוזיקה הנוכחית

   את הרעיון לידיעה העלו הגולשים עומר טולדנו וניצן מדר, במסגרת פעילות "הציעו ידיעות ל-1 באפריל בוואלה ZONE" שהתקיימה בפייסבוקזון.

   קראו את ידיעות ה-1 באפריל הנוספות שלנו היום, שהציעו גולשים נוספים: