פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה: על הפרק של "האח הגדול"

   אלאור מאושר שפרידה הודחה, מופתע לטובה מליהיא ומהמר על הזוכה בגמר. ועל מי אתם מהמרים?

   לא יודע ממה יותר לשמוח. מהעובדה שפרידה, הדיירת הכי לא נורמלית בתולדות "האח הגדול" הישראלי – הודחה, או מהעובדה שיש לנו חמישיית מדענים שכולם היו פייבוריטים שלי לאורך כל העונה (אתם מוזמנים לחזור לטורים הקודמים). איזו הדחה כואבת יותר מההדחה האחרונה, רגע לפני שיא העונה? בגלל הריבים, היהירות, ובעיקר הוולגריות - פרידה, אין יור פייס. אני חושב שחוץ מהיציאה המהירה ביותר מהבית זאת הייתה היציאה המפחידה ביותר. שתיית הרסקיו, הצרחות, הריצה והתשובות בראיון שגרמו לי לרחם על אסי וארז. זה מפחיד.


   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   בגלל הריבים, היהירות ובעיקר הוולגריות. פרידה (צילום: יח"צ)

   הטלנובלה, פרק אחד לפני אחרון

   רגע לפני הסוף, ג'קי ונופר, הנטיף והזקיף שלעולם לא ייפגשו, מראים סימני התרחקות. נופר חושבת שהיא סחבה את ג'קי עד לכאן, וג'קי חושב בשקט בדיוק ההפך. נופר הוצגה בצורה לא טובה, ואם היא הייתה טיפה חושבת ושולטת באגרסיות שלה היא הייתה מבינה שזה יכול לעלות לה בניצחון. מעניין למה אסי וארז חזרו על המנטרה שצריך להצביע לפי סך כל העונה.

   ג'קי, לעומתה, דווקא התחזק מהריב הזה. הכנות הזאת עוברת דרך המסך בצורה מופלא הישר ללב הקהל. נופר וג'קי סחבו אחד את השנייה עד הסוף. הם לא מבינים את זה שהאינטרקציה ביניהם היא זאת שלקחה אותם עד לגמר. למרות הריב הזה אני חושב שהיא והוא יישארו זה לצד זה עד הסוף.


   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   מתחזק מריבים. ג'קי (צילום מסך)

   מנת הקרב

   גם השבוע מככבות הסיגריות בקרבות הפרק. פרידה נשארה וכנראה שהבטיחה לספק לדיירים סיגריות, וכשעמיר ביקש סיגריה אחת היא סיננה אותו במילים יפות. עמיר התעצבן וצעק עליה אבל נותר ללא דבר בידיו. לאחר מכן הוא עיכל את זה וכנראה שהעדיף להיות בשקט מלריב עם פרידה, הרי כולם מפחדים מפרידה. עשה בשכל.

   ואם דיברנו על סיגריות, אז תודו שזה היה מצחיק ובעיקר מביך לראות את הדיירים כל כך מתחננים לסיגריות עד שג'קי ועמיר לבשו את הבגדים של ליהיא, התאפרו ורקדו לצד נופר, ליהיא וסיון. ושוב האח הגדול הוכיח שהוא בעל המאה ובעל הדעה, כשגרם לדיירים לעשות את זה. מישהו זמזם את הביטוי "הבית של פרידה הכט"?


   פינת ליהיא (כי לא רק לג'קי יש מג'יק)

   פעם אחר פעם ליהיא מצליחה להפתיע אותי, עד כמה היא רב גונית. מצד אחד היא מצחיקה מאוד. יש לה הומור, צחוק מדבק וקסם שמשאיר אותך דבוק למסך כשהיא מופיעה בו. מצד שני יש לה אינטילגנציה רגשית. מצד שלישי, היא גם רוצה להקים משפחה, אז אם אתה רווק, תתקשר אליה. מישהו לא צחק?

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   למרות הכול, קורעת (צילום: יח"צ)

   פינת המונולוג המרגש

   מכיון שעוד לא כבו השנדלירים בבית האח הגדול, ננצל את הבמה כדי להעביר מסר למפיקי התכנית: קודם כל, תעשו בדק בית. הרבה טענות הועלו העונה כלפי ההפקה. מצנזור ערוץ 20 כדי לשמור את "הדברים הטובים" למשדרים מהרכזיים, דרך קידום מתמודדים מסויימים ועד להערות בעלות רקע שלא הולם את המסך ובטח ובטח שלא הולם תכנית דגל כמו "האח הגדול". שנית, אם אפשר, שבעונה הבאה גואל ואלירז לא יציקו כשהדייר מודח. זה שהם היו שם והגיעו לגמר זה לא אומר שהם קוראים את כל המפה. ושלישית, ואם זה ממש לא מכביד עליכם, תגרמו לצעקות מחוץ לבית להפסיק. פעם אחרי פעם זה הורס אינטריגות שלמות בבית.


   דברים שראינו בערוץ 20:

   כמה שעות לפני המשדר אמש, פרידה אמרה לשאר הדיירים בבית שהיא תפתיע אותם היום. ספקולציה חזקה שהועלתה היא שפרידה ביקשה לפרוש, ולבסוף החליטה שבמידה והיא לא תודח וג'קי או ליהיא יודחו היא תפרוש ותצא מהבית במקומם.


   הערות לדיירים שכתבתם בטור הקודם

   שני, טוקבק מספר 215, כתבה: "יאללה ליהיא, תראי להם מה זה. איך שאת הכי טובה והכי שמחה ככה לא פרצוף עצבן כמו נופר או פרצוף טמבל שלא יודע א-ב כמו גקי". צודקת. מצד שני אנחנו מאוד מחבבים את ג'קי ונופר. לא יפה ללכלך.

   אחת שיודעת, טוקבק מספר 179, כתבה: "נמאס כבר מהדג הזה! הוא מקבל יותר זמן מסך מכל שאר הדיירים בבית". מילים כדורבנות. זאת אומרת, כסנפירים.

   ואולי זה לא דייר אבל יש לנו טוקבק במיוחד לעורך של וואלה!ZONE. רינת, טוקבק מספר 311, כתבה: "עורך וואלה זון היקר. כולי תקווה שעד הגמר יהיה לך זקן עד הרצפה. אתה אדם טיפש". רינת היקרה, ברצוני לעדכן אותך, במקרה שפספסת, העורך היקר שלנו הסתפר.


   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עורך וואלה zone מסופר (צילום: מערכת וואלה!)

   לגזור ולשמור:

   ליהיא: ". I'm very family oriented, so if you'r single, give me a call". "בקרוב אהבה" היא אחרי האח הגדול. טעות בתכנית. ובכל זאת, אחד הציטוטים אם לא ה.

   ג'קי: "לעשות שינוי של שש מאות זוית". ממש כמו לכתוב נח עם 7שגיאות.


   הימור לדירוג הגמר:

   במקום החמישי והמכובד – סיון. היא טיפה יותר "אנמית" משאר הדיירים ולכן היא תצא הראשונה לדעתי.

   במקום הרביעי – עמיר. כי הוא חזק יותר מסיון אבל חלש יותר משאר שותפיו לגמר.

   במקום השלישי - ליהיא. הדרמה הקומית המהלכת תהלך עד למקום השלישי והמכובד. כס המלכות מחומם בצורה טובה מידי על ידי ג'קי ונופר.

   במקום השני – נופר. המשדר האחרון הוריד את הסיכויים שלה לזכיה ואני בטוח שכולם מעדיפים מג'יק על פרצוף מפחיד.

   במקום הראשון – הבחור של הביוקר – ג'קי מנחם. כי כל יש מג'יק, תוכן, עלילה ואפקטים הוא ינצח על חודו של אסמס.


   כמובן שקיים תרחיש שג'קי ונופר לא יזכו כי רוב האנשים שאוהבים את שניהם יחדיו ולכן הקולות יכולים להתפצל ולגרום לכך שהם ידורגו נמוך יותר מדיירים אחרים. יהיה חם.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   חמישיית הגמר. ובעד מי אתם? (צילום: יח"צ)

   מי לדעתכם ייקח את הגמר?