פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה

   הלם. אלאור היה בטוח שאלעד ימשוך עד הגמר. סיכום פרק סוער במיוחד של "האח הגדול", על הצביעות של לי עוז, התמימות של ג'קי והצחוקים של ליהיא. בונוס: חיקוי קורע של פרידה

   שבוע אחרי שבוע חשבתי שאלעד יגיע לגמר. זה היה כל כך ברור, מתחילת העונה, כמעט כמו שבכל שבוע יש משימה. האפשרות הסבירה היא שאלעד הודח בגלל שאננות הקהל, אבל בל נשכח שבפעמים המעטות שראינו אותו באמת במרכז העניינים הוא הוצג בצורה פחות טובה.

   אלעד צפני (עומר מירון)
   ככה זה התחיל. האמנתם שהוא יעוף? (צילום: עומר מירון)

   ואם נתאושש מההדחה המפתיעה והסופ"ש הקשה, נמצא בית שעוד לא הומצאה בשבילו משימה או הדחה שתרגיע את הרוחות הסוערות שבתוכו. סיגריות נגמרות שם כמו מים וצעקות נורות לאוויר בקביעות. דיירת אחת סיפקה אתנחתא קומית, קצרה ואובססיבית במיוחד לגבי העיסוק החדש של עתי ואבירם מחוץ לבית - ליהיא. כולי תקווה שליהיא תגיע לגמר ולו רק בשביל האתנחתות הקומיות הללו שהיא מספקת לנו עם הצחוק המדבק שלה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   קורעת. ליהיא (צילום: יח"צ)

   מנות קרב

   בפרק הזה המשכנו לשמוע על המשימה שבה הדיירים היו בלתי צפויים, והמשימה הפכה את הבית. כמות הצביעות שהיא חשפה בבית הייתה מדהימה. ברגע שהציגו בפני ג'קי את הדילמה אם לבחור בשלושה ימים נטולי אלכוהול וסיגריות לבין מסיבה בבית (וצבירת פסילה) דיירי הבית צעקו שיבחר במסיבה ויספוג פסילה, אך בגלל שהוא לא שמע אותם - ובעיקר מתוך רצון טוב - בחר באופציה השנייה. כשהאח הגדול ארגן פתאום מסיבה ונופר ראתה שג'קי לא יכול להשתתף בה, היא נישקה אותו והדיירים הפסידו במשימה. כשלי עוז צעק בבית שהוא וויתר על הסטאנד–אפ (מי באמת רצה לראות את הבן אדם הלא מצחיק הזה מנסה להצחיק?) רק בגלל ש"אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד", איפה הוא היה כשג'קי נדחק לפינה? אם היו מטילים את זה על פרידה, היא לא הייתה שוברת את המשימה? אני בספק. תדיחו את פרידה או את לי עוז בבקשה, העורך של ה-zone כבר פתח בשביתה בעמוד הפייסבוק שלנו.

   והיה גם ריב בין ג'קי ללי עוז. בתחילת העונה מאוד אהבתי את ג'קי וחשבתי שהוא יזכה, אך לאחר שחזר מספרד כבר ירד לי ממנו לגמרי. עכשיו, כבר כמה שבועות שאני חושב שמגיע לו לזכות. לי עוז הצבוע, שהעמיד להדחה את ג'קי, ממשיך להפגין דו פרצופיות מרגיזה, ובריב עם ג'קי הוא חזר על המנטרה שהוא חבר של ג'קי והכי אוהב אותו בבית. אחר כך צפינו בלי עוז נכנס לחדר האח הגדול ומתלונן על כך שג'קי מעורר הזדהות בקרב הקהל. אז הוא גם צבוע וגם קנאי. ג'קי בתמימותו לא באמת יודע כמה עמוק לי עוז חופר תחתיו והאמין ללי עוז כשאמר לו "אתה חבר שלי, הכל טוב, תאמין לי שהכל טוב". לי עוז לא באמת היה צריך להישאר בבית עד לשלב כל-כך מאוחר בתחרות אחרי שהודחו רבים וטובים לפניו. לי עוז, הגיע הזמן לעלות במדרגות.

   כמעט טלנובלה, פרק 1

   השיחה בין ג'קי לסיון הפרק לא הייתה מביישת אף טלנובלה. בשיחה הזאת סיון הרוויחה כל כך הרבה נקודות בקהל, ונחשפה במירב חוכמתה. כל מילה בשיחה הזאת הייתה במקום. ג'קי הקשיב למה שהיא אמרה ואף הוא שם לב לכך. השיחה הזאת הזכירה לי במידה מסוימת את השיחות בין שפרה לליאון או רנין בעונה הראשונה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   נחשפה במלוא חוכמתה. סיון (צילום : יח"צ)

   איפה אתה, הדג? פרק 4

   אחרי משימה שניתנה כולה מפי הדג וזמן מסך שבר רפאלי רק הייתה חולמת עליו(זוכרים שאמרתי, בשלהי תחילת העונה שהדג יהיה אחד האלמנטים המרכזיים של העונה? האח הגדול אוהב חיות), בפרק הזה אפילו לשנייה אחת לא ראינו את חביב הקהל. מבאס.

   דברים שראינו רק בערוץ 20

   ברור וידוע שעמיר, ובמיוחד נופר, לא אוהבים את פרידה, בלשון המעטה. בשעת לילה מאוחרת הם החליטו שהגיע מים עד נפש ופצחו בסשן של חיקויים של פרידה. את כל הניואנסים של פרידה הם עשו אחד לאחד. תותי, נדבי ועברה האפל של פרידה בנוסח נופר-עמיר. טל פרידמן, מאחוריך.

   אם זה לא מספיק, אז השבוע האח הגדול הביא לדיירים אוכל מוכן. לאחר שהדיירים אכלו אותו הם החלו לחוש לא טוב, דבר שהתבטא בתור ארוך לשירותים. חלק מהדיירים אף נזקקו לטיפול רפואי. לדיירים השלום.

   ביום רביעי נקבל הדחת בזק שהדיירים בכלל לא יודעים על קיומה. מגניב. העונה מתאפיינת במתיחת החוטים של הדיירים עד הסוף, ללא רחמים ואי אילו סנטימנטים, רק שלא יקרעו חס ושלום.

   הערות לדיירים:

   "אח שלו", מגיב 250 מהטור הקודם, על לי עוז: "ברגע שיועמד להדחה ייצא". מהפה שלך לאצבעות המסמסים.

   "רבי נרקו" , מגיב 189 מהטור הקודם, על פרידה: "היא מספרת שהיא מאכילה סבתות' - סיפורי סבתות. מי שמתאכזר לצעירים לא יכול להיות רחמן לזקנים".

   הטוקבקיסטים של ה-ZONE קולעים הישר למטרה. טקבקו לנו גם השבוע הודעות לדיירים.

   לגזור ולשמור:

   ג'קי: "אני, ג'קי מנחם, נרדמתי בשמירה". מג'יק או לא מג'יק? לי עוז הרים לג'קי להנחתה וכמובן שג'קי לא היסס.

   ושוב ג'קי: "אתה, לי עוז כהן, פו – דל". אכן פודל. ג'קי היה חזק השבוע בהגדרות, אה?

   קוף, האח הגדול (רחלי רוטנר)
   עורך וואלה zone נפרד מאלעד צפני (צילום: מערכת וואלה!)

   פייבוריטים:

   נופר, ג'קי וסיון.