פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה

   לאלאור נמאס כבר שלא מדיחים את פרידה, אז הוא פונה אליכם בבקשה נרגשת לעשות את זה כבר. לפחות ג'קי חוזר להיות פייבוריט. "האח הגדול", סיכום פרק

   כמו חיילים בבאולינג,נפלו הדיירים שרבו עם פרידה אחד אחד. אמנם דווקא אתמול הודחה הילה, שהייתה חברה של פרידה, ותומר, שהיה מין קול צף, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שדווקא פרידה כן נשארה.

   אני באמת לא מבין איך אנשים באמת מוכנים להשקיע ממיטב כספם ולהצביע לבחורה שתומכת במחבלים, מעודדת אלימות ובעיקר מדברת רק על מידותיה "הרבות". משהו פה לא מריח טוב. עד כמה זה הגיוני שכל מתנגדי פרידה הודחו? אז עוד לפנישנדבר על הפרק של אתמול, הדיחו את פרידה. אני בטוח שהדג יודה לכם.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   מה היא עדיין עושה שם?! פרידה (צילום מסך)

   הטלנובלה פרק 10,205

   גם השבוע קיבלנו דרישות שלום ממשפחות הדיירים שלא זכו להיפגש עם יקיריהם במשימת הכלא. מפגשים מהסוג הזה (בין אם זכוכית מבדילה ביניהם, קטע וידאו או הולוגרמה כמו בעונה השניה) ידועים כאמוציונליים, סוחטי דמעות ובעיקר סוחטי רייטינג. דרישת השלום של משפחתו של תומר לא הייתה מרגשת במיוחד ואף קיבלה פחות זמן מסך, דרישת השלום של המשפחה של עמיר הייתה נחמדה לפרקים (בעיקר נחמד לשמוע את כל ה-"ככה אתה גם במציאות, זה אתה"). אני בטוח שכמה צופות התרגשו מהדמעות של עמיר. דרישת השלום של משפחתה של סיון הייתה משעשעת ומרגשת כאחד וכך גם דרישת השלום ממשפחתה של ליהיא.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   מסר מהבית: עמיר, אל תשתנה, רק תחפוף (צילום מסך)

   מנת קרב

   הפרק האחרון היה גדוש בארוחת קרב שלמה.

   למנה ראשונה היו הצעקות בחצר, שלי עוז העמיד את ג'קי להדחה. נופר, בצעד מכובד, אמרה לכל אלו ששמעו שלא יספרו לג'קי כדי שלא ייפגע. לי עוז אכל את עצמו על זה אבל הצדיק את עצמו בשיחה עם פרידה, שכמובן החליטה (דמיינו את דפיקת פטיש בית המשפט) שג'קי מיצה וצריך לעזוב את הבית. לאחר מכן, נופר לקחה את ג'קי לשיחה ופקחה לו את העיניים לגבי לי עוז אך לא אמרה לו שהוא העמיד אותו להדחה.

   המנה העיקרית הייתה הריב בין ג'קי לפרידה. סוף סוף ג'קי מביע את דעתו בצורה ברורה וישירה. רובד נוסף התגלה בג'קי. רובד חשוב שעשוי להעניק לו את הניצחון. אותי הוא קנה כשאמר שהוא יוריד את הרווטווילר (הלא היא פרידה). ותודה לדנה ונופר ולכל מודחי פרידה. זה כבר לא משנה אם פרידה צדקה כשאמרה שאוכל חשוב יותר מאלכוהול, החשוב זו הדרך שבה הדברים נאמרים. כשהיא אומרת שהיא לא מסכימה שיהיה פה יותר מידי אלכוהול ובאמת חושבת שבית האח הגדול שלה, יש כאן בעיה. כשלכולם "מותר" לוותר, רק לה "אסור"? ג'קי, שיחקת אותה.

   ולקינוח: סיון ותומר. גם פה מתגלה לנו עוד רובד בדייר. סיון, בשבועיים- שלושה האחרונים, מתבלטת יותר ויותר ומצדיקה את הישארותה בבית. הריב הזה עשה רק נתן את האישור לכך שתומר עתיד להיות המודח הבא באותו משדר. דווקא בגלל שסיון הצטיירה כדיירת מאוד טובה והגונה, מי שיריב איתה יוכתם במידה רבה יותר מריב רגיל. סיון לא קופצת על כל ריב ולכן זה נראה עוד יותר חריג וצורם לאוזן הצופה. תומר הודח ובצדק וסיון הרוויחה את מקומה בכבוד.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   סיון vs תומר (צילום מסך)

   איפה אתה, שימי? פרק 3

   הדג (שממש לא נראה כמו שימי) מכה שנית. בסוף המשדר החליטו לחשוף בפנינו את המשימה של השבוע הבא, בסצנה פלאית ממש של הדג ואסי עזר: גם הדג וגם אסי מדברים, כביכול ב"שידור חי", ומופיעות כתוביות בדיוק מופתי! זה בעיקר היה מביך לראות שההפקה באמת חושבת "שנאכל" את זה. ובינתיים, יש חדשות בחיפוש אחר שימי. יש שמועה שהוא מככב ב"ציור לילד". חפשו אותו בעיתונים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   שימי המקורי. לא נשכח, לא נסלח (צילום מסך)

   דברים שראינו רק בערוץ 20:

   יש תופעה בבית האח הגדול. אנשים מחביאים אוכל ששייך לכלל הבית. התוודענו לתופעה כבר בשליש הראשון של העונה, כשפרידה החביאה ניירות טואלט לעצמה. עכשיו זה עולה רמה. פרידה החביאה לעצמה במבה, וכשגילתה שעלו עליה ואכלו ממנה נהגה באלימות כלפי עמיר, קיללה את הדיירים ולבסוף אף איימה שתנקום בהם עם השיטות שלה שכוללות הרעלה של האוכל.

   לגזור ולשמור

   אח של סיון: "נשקת גם לה והיא הודחה". ארץ נהדרת, תלמדו מהאח הגדול, אפילו "האח של" יותר מצחיק.

   נופר (על חוסר האכפתיות של פרידה): "אהלן! מה נופר אמרה לפני חודש?". אלאור אומר שפעם הבאה עדיף בלי גוף שלישי.

   ארז: "עם פרידה רבת, במוצאי שבת עזבת". ארז התבלבל באולפן. כאן זה האח הגדול, לא מועדון לילה. תודו שזה כל-כך אירוני עד כדי צחוק.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עם פרידה רבת, ובכל זאת לא הודחת. אבל העיקר הבאת לקשת מלא אסמאסים (צילום מסך)

   פייבוריטים

   נופר, ג'קי (ברוך השב) ואלעד.

   הודעות לדיירים

   והשבוע הודעות שכתב טוקבקיסט מספר 93 בטור הקודם:

   לפרידה: ?תחזרי למקומך הראוי: הספסל של הזקנות הרכלניות?. (אאוץ?!)

   לנופר: ?ממש צער בעלי חיים? (אני מקווה שהכוונה כאן לא לדייר האהוב עלינו, הדג)

   ומה לכם יש לומר לדיירים? טקבקו ותופיעו גם אתם בפינת "הודעות לדיירים" בטור הבא!