פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה

   הפרק של אתמול היה משמים במיוחד, כתוצאה כנראה מעזיבתה של דנה, אבל לאלאור יש פייבוריטית חדשה - הילה. וגם: סצנת האלימות של פרידה שלא רצו שתראו. סיכום השבוע ב"האח הגדול"

   עבר בדיוק שבוע מאז ההדחה הכי שערורייתית בתולדות "האח הגדול" בישראל, ההדחה של דנה רון, והנה אנחנו כבר מרגישים את תוצאותיה. במילה אחת? שיעמום. בארבע מילים? האח הגדול אכל אותה.

   המשדר האחרון התאפיין בעיקר בשעמום. סצנות מיותרות. ריבים מיותרים. ואולי רק קמצוץ אחד של תקווה, הילה.

   המשדר האחרון עשה כל כך טוב להילה שזה כמעט לא הגיוני. הריב הצודק שהיא קיימה בתקציב על הלחם הקל וקרם הלחות או הפנים או איזה קרם שזה לא יהיה, זה לא משנה. היא בחרה בדרך מסוימת והלכה איתה. הדרך הזאת כללה התבטאות ראויה וטיעונים צודקים שגרמו לכולנו לרצות לקום מהספה ולמחות ביחד איתה נגד מעשני הבית כדי שתקבל תקציב בדיוק כמו כל אחד מהדיירים. הבכי בשירותים והכתף שהיא מצאה אצל נופר שבר את המעטפת הקשה שהיא הסתובבה איתה בבית. את גבול ההזדהות פרצה השיחה בינה לבין ג'קי שבה הילה סיפרה על משפחתה ועל כך שהיא גידלה את עצמה. אם עד עכשיו לא ציינתי אותה כפייבוריטית, היום היא תקבל את הכבוד הזה. גם אסי וארז הסכימו ואמרו בשידור שמשהו מתפתח מכיוון הילה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   מתפתח משהו. הילה (צילום מסך)

   הטלנובלה, פרק 9,781

   הזוג הוותיק של בית האח הגדול, עמיר וסיון, החליטו לעשות צעד ביחסים הצולעים. סיון באמת אמרה כמה וכמה פעמים שאת הגבול "הזה" היא לא רוצה לעבור, אבל עברה אותו בשביל עמיר, והוא מצידו לא עשה בשבילה את הצעד וסיפק לה את מבוקשה. אני לא כל כך מבין מה הם רוצים אחד מהשנייה. לפחות כשסיון דיברה עם ליהיא והילה, ליהיא המתיקה את הגלולה עם ההומור שלה ואמרה שהשלב הבא יהיה שהם יעברו למקלחת, כמוה וכמו עתי.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עשו את זה. מזל טוב (צילום: יח"צ)

   איפה אתה, שימי. פרק 1

   הדג היקר כבר כמה ימים הראה סימני מצוקה ונשאר בפינת האקווריום, דבר שמראה על משהו שלא כשורה בבריאותו. הדיירים הציגו את הבעיה בפני האח הגדול וכמובן שפינו את שימי היקר לקבלת טיפול אצל מיטב ויטרינרי הדגים בארץ. כמובן, כדי לסחוט את המיטב מהרגע קראו לכל הדיירים לסלון ולמול עיניים הדומעות לקחו את שימי היקר. כמובן שלא חסכו מהדיירים שיר מרגש שיעצים את הדרמה. הדג, הגימיק השלישי של העונה (אלעד הגמד והתאומות), אני וכל הגולשים מצפים להחלמתך ורוצים לשמוע אותך שוב רוקם משימות הזויות.

   מנת קרב

   מנת הקרב (המפוקפק) השבועית הגיעה מצד רם ותומר. שוב אותו ריב הזוי בין השניים. אם הריבים הקודמים היו על סבונים שלא נוסו על בעלי חיים ואז על ביצי חופש, עכשיו זה הגיע על רקע החברה ללימודי אנגלית שבה עובד רם. הזוי.

   אם אני באמת חייב לכתוב משהו על ההדחה של רם, רק אומר שזאת הדחה מוצדקת, שכמעט ולא תורגש בבית, ובטח שהצופים לא ירגישו.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   אוכל את הכובע שלו. רם (צילום מסך)

   פינת המונולוג המרגש

   גם אתם רעדתם למשמע הידיעה שהפקת האח הגדול הולכת לחשוף בפנינו את תוצאות ההדחה ההזויה של דנה? זה בעיקר היה אקט מביך, כי שום הוכחה הם לא סיפקו לנו, בטח שאת האמון של הצופים בהפקה הם לא יצליחו להחזיר כנראה העונה. אפילו שימי יכול לדרג ארבעה שמות במקומות שונים ולהמציא איזה מספר שהיה בין דנה לתומר. כדי שנתחיל להאמין לכם תצטרכו לעשות הרבה יותר.

   אגב, אני מציע לכל המצביעים לראות את תקנון ההצבעה (זה שאף אחד לא קורא אבל כתוב בכל הצבעה "בכפוף לתקנון") אני בטוח שתתפלאו לקרוא סעיף שאומר שקשת יכולה לפסול כל סמס שהיא רוצה. סעיף בעייתי ובעיקר מעיד על כך שהאח הגדול באמת שולט בהכל, גם בהדחות.

   דברים שראינו רק בערוץ 20

   הפעם יש לינק, שתוכלו גם לראות. אני לא יודע מה הסיבה, אבל לילה אחד פרידה התחילה מסע אלים ברחבי הבית, והחלה להרביץ ללי עוז. אחר כך היא רצתה להרביץ לאלעד ורם לקח אותו בידיו כדי להגן עליו, ולאחר מכן פרידה תפסה את ג'קי והתחילה להרביץ לו, לעקם את ידו, ולנסות להוריד לו את המכנסיים עד לחשיפת ישבנו. בעונה הקודמת, כשמעיין חודדה שפכה כוס מים על אלין, האח הגדול מיהר להדיח אותה מהבית. אך על המקרה הזה הוא אפילו לא הגיב, ובטח שלא זכינו לראות אותו במשדר. מיותר לציין שאסור לנהוג באלימות בבית האח הגדול, ודין העובר על כך הוא הדחה מיידית. כנראה שלהפקה יש אינטרס להשאיר את פרידה בבית, בכל זאת, לא כל עונה נפגשים בדיירת שעושה כל כך הרבה פרובוקציות.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   אלימה. פרידה (צילום מסך)

   לגזור ולשמור:

   ארז: "נופר, את חושבת שתשארי בבית?"
   נופר: "יכול להיות, חמישים חמישים". נופר מגדירה לנו מחדש מה מספר האחוזים שתישאר בבית מתוך חמשת הדיירים המועמדים להדחה (רמז: 20 אחוזים).

   תומר (על רם): "זה הלחם שלו. עם אנטריקוט ושפנים". שנון. רק נותר לדאוג שהקמח לא נוסה על בעלי חיים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   דיירי הבית נפרדים משימי. על זה הלך חצי פרק (צילום מסך)

   פייבוריטים:

   ליהיא, נופר, אלעד והילה.