פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שמח בווילה

   האם הפאשלה של פליטת הפה ב"אח הגדול" קשורה להדחה של דנה? אלאור תוהה, ומתגעגע לאישה החזקה של התכנית. סיכום פרק ההדחה של "האח הגדול"

   אני לא באמת איישם את מה שאני אומר עכשיו, אבל תנו לי למחות. לא רואה יותר את האח הגדול.

   במוצ"ש התעדכנתי במה שקרה בבית האח הגדול במהלך השבת (העורך יורם זק השמיע פליטת פה בוטה על דנה שהצופים שמעו, ולאחר מכן הוא התנצל בפניה על כך), וכבר אז הבנתי שמשהו מלוכלך הולך לקרות בהמשך הערב. הרי ברור שיורם זק, העורך וזה שעושה את קול האח הגדול, לא יירד לבמה העגולה הלבנה וימסור את דברו לאומה. ברור שכל הדיבורים ותגובות היח"צ של קשת הם דיבורי סרק.

   לפני הכול, זאת בושה שאדם שנמצא בעמדה כל כך בכירה בטלוויזיה הישראלית מתבטא בצורה כזאת, וקל וחומר בתכנית שהאלמנט הפסיכולוגי משחק בו עניין. אי אפשר לשחק בדיירים באופן הזה, והוא וקופרמן כנראה לא מבינים את זה.

   .

   הם גם לא מבינים שאי אפשר לשחק בצופים. האם באמת מישהו חושב שתומר (הדייר החדש), שהיה ברור שהוא הראשון שיודח מבין הדיירים החדשים בעקבות התבטאויותיו האלימות בבית, יקבל יותר אסמסים מדנה, שזוכה לכל כך הרבה אהדה מהקהל? וכך, לאחר ההדחה של דנה, החלו שמועות ברשת על העניין. השמועות טוענות שלאחר שיורם זק, בתחפושת האח הגדול, סיפר לדנה על מה שאמר, היא החליטה בשיתוף בן זוגה (שנפגש עם מפיק האח הגדול, קופרמן), שהיא תפרוש מהמשחק אך תצא כ"מודחת". לא ברור אם השמועות האלה נכונות או לא, כי הרי אלה רק שמועות. אבל באותו זמן הופיעה כתבה במאקו שכותרתה הייתה: "דנה עזבה את בית האח הגדול". כשעתיים לאחר מכן, הכותרת שונתה. מעניין, לא? אי אפשר לעשות ריאליטי ללא פברוק ההצבעות? אני מקווה שיעשו גלגל הצלה העונה (כמו ברוב הארצות בעולם) ושדנה כמובן תחזור, כי היא הייתה הדיירת הכי מעניינת, הגונה, אצילית וישרה העונה. אני ועוד רבים לא מוכנים לקבל את ההדחה הזאת.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עזבה או הודחה? דנה בראיון ההדחה (צילום מסך)

   ואם אפשר להירגע מהפאשלות וההתנהגות הבעייתית של ההפקה, ולחזור לסיכום הפרק שהיה, נגלה פרק שהיה מבוסס על ג'קי, שנראה שחזר לעצמו ואיתו חוזרת "פינת ג'קי".

   פינת ג'קי

   ג'קי פרק את לבו (כרגיל!) בפני נופר ואמר שקשה לו להירדם כשהיא לא לידו. בתגובה היו הרבה חיבוקים ונישוקים ואף שק-קמח אחד שהפיל את ג'קי ואותי (ואתכם) מצחוק. הגיחוכים עוד לא הספיקו לדעוך וכבר היינו עדים לסיטואציה שבה דיירי הבית צוחקים על העובדה שג'קי מפחד מנופר. כמובן שעוד שותפה בפינה היא פרידה, שאמרה שנופר מנצלת את ג'קי. בבקשה, הפקה יקרה (כי גם מיליארד אסמסים לא יעזרו) תדיחו אותה כבר.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   אם זה לא יעבוד, תמיד יש את ברוש (צילום מסך)

   הטלנובלה, פרק 8,998

   הזוג הוותיק בבית מראה סדקים עמוקים יותר ויותר. מרוב שהם ביחד, נמאס לשניהם אחד מהשניה והם ביקשו את הריחוק הזה. את האמת? בשבועות האחרונים סיון מגלה את עצמה מחדש בבית וזה טוב מאוד. היא החליפה את העמדה השקטה בעמדה טיפה יותר רגישה ומרשה לעצמה להיפתח בפנינו. גם עמיר הפך להיות דייר הרבה יותר חביב לאחרונה(את זה כבר אמרתי, נכון?). הוא מאוד מזכיר לי את ארז דה דרזנר, שגם לו הייתה מעטפת של חוזק שנפרצה והתגלתה רגישות ואנושיות.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   עמיר מחקה את סיון. האמת, בול (צילום מסך)

   מנת הקרב

   גם השבוע מנת הקרב הייתה בתקציב השבועי. פרידה השתלטנית כמובן מחליטה מי יקבל מה. כמובן שדנה ונופר כועסות על זה שאין יכול על החזירות של פרידה ופרידה פצתה פה בפני דנה. לרגע פחדתי שפרידה תתחיל להרביץ לדנה מרוב האגרסיביות שיש בה. ובל נשכח את הריב בין רם ותומר על ביצי החופש (מה?!). תומר, בדומה לפרידה, גם מתהדר בהתנהגות כוחנית וברור ומובן לכולם שהוא צריך לעלות במדרגות. שוב מגיעים להדחה התמוהה של דנה.

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הקרב על התקציב. מירב לוקחת את הצד של הפלוצים (צילום מסך)

   אם הזכרנו את תומר אז בל נשכח את השיחה בינו לבין נופר. ברור כשמש שהבן אדם נכנס כדי להשיג את נופר, והוא אף הוא אמר את זה לפני שנכנס לבית. מצד אחד הוא רוצה אותה ומפלרטט איתה, אך מצד שני הוא חוזר ואומר לג'קי שהוא לא רוצה את נופר ושג'קי יזהר להיכנס לפינה הזאת. לזה קוראים צביעות. ושוב, איך הוא נשאר? שטויות במיץ.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   תומר מתבכיין לאח. למה כולם חושבים שאני כוחני למה (צילום מסך)

   ואם נחזור לתחילת המשדר, השיחה בין דנה לליהיא ריתקה אותי למסך. השיחה הייתה קולחת ומהנה לצפיה. דנה דיברה בצורה מאוד יפה וכל מילה שאמרה הייתה אמת לאמיתה. גם ליהיא עברה איזשהו שינוי לטובה. ההדחה של עתי עשתה לה רק טוב והיא מתחילה להצטייר כדיירת חיובית. שמש.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   השיחה של דנה עם ליהיא. לא משנה כמה מכשפה את חושבת שאני... אה... שכחתי את הפואנטה (צילום מסך)

   עוד דיירת ששוב ושוב מוכיחה כדיירת מעולה היא הילה. היא מבריקה ועוקצת במקומות הנכונים. אני מקווה שבבוא היום, כשתועמד להדחה (זה כנראה יקרה במוקדם או במאוחר), הקהל כן יצביע לטובתה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הילה עוקצת (צילום מסך)

   דברים שראינו רק בערוץ 20:

   לא רק במשדר היה נראה שג'קי ונופר התקרבו עוד יותר. במשדר כשפרידה אמרה לאח הגדול שנופר נמצאת בסביבת ג'קי רק כדי לנצל אותו, הראו את הארוחה שג'קי הכין לנופר בנסט. בהמשך השהות של נופר וג'קי בנסט הם התקרבו יותר ויותר ואף התנשקו (!). ואם זה לא מספיק אז נופר ביקשה מג'קי סיבוב שני. סקופ!

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   הלו? מה קרה פה? (צילום מסך)

   לגזור ולשמור:

   ליהיא: "בכנות, אני האדם הכי טוב בעולם". על המילה טוב אפשר לסמן וי, אבל הכי טובה? זה כבר סיפור אחר.

   נופר (לג'קי): "מי זה של הביוקר, מי?". פייר? גם אני אימצתי את "הביוקר".

   אלעד: "איך להצטיין?! זאת תמונה של פסילה!". אלעד מצחיק כשהוא מתעצבן, אהה?

   פייבוריטים:

   דנה (בתקווה שיהיה גלגל הצלה! קופרמן, תציל את עצמך ותעשה גלגל!), אלעד, נופר, ליהיא ועמיר.